“Bikini-Clad” Audrina Patridge išleidžia savo kūdikį į Havajus

Jei turite, pasigyrėte.

Audrina Patridge gali priartėti prie nėštumo pabaigos, tačiau tai nereiškia, kad ji nepasinaudos Havajų laisvais. Mama neturėjo jokių problemų, rodančių savo augantį kūdikio smūgį, kai ji nukreipė į Havajus, kad švęs savo seserį Samantą Patridgeus 21-ąjį gimtadienį, pradeda bangas su savo sužadėtiniu Corey Bohan, siūbavusi juodą ir baltą dryžuotą bikini viršūnę ir juodus dugnus kol ji buvo.

SUSIJĘS: Audrina Patridge ir Fiancé Corey Bohan Show Off “2 bandelės ir 1 orkaitėje”

Audrina Patridge Maternity Bikini - EMBED
FameFlynet / AKM-GSI

Su mobiliuoju telefonu rankoje ir atspalviais per akis, Kalnai aliuminis buvo žėrintis, kai Bohanas išmušė savo akį į vandenyną. Nors jie patiko savo kelionę į paplūdimį, Patridge taip pat pasidalijo vaizdo iš dviejų jų laikydami rankas, kai jie vaikščiojo link kranto, o Bohanas jo kampą didina į savo pilvą.

Pilvo pilvo pilvas ….. Kuo didesnis gaunu žmones, atrodo, stebina, tarsi aš esu užsienietis, arba prašau, kad patrinkite jį sėkmei �� #pregolife

Vaizdo įrašas paskelbtas Audrina Patridge (@audrinapatridge)

“Pilvo pilvo pilvas ….. Kuo didesnis gaunu žmones, atrodo, stebina, tarsi aš esu užsienietis, arba paprašykite, kad jį valytumėte sėkmingai #pregolife”, – ji parašė vaizdo įrašą. Vis dėlto Patridgeas, atrodo, nenuosekamas visomis oglomis. Jos metu Vacie paskelbė dar daugiau smūgių savo kūlei ir išleido dar vieną, kuri parodė, kad jai linguoja ant baseino kėdės neutralioje bikini su savo vyru. “@ bowie82 ir manau, kad šiek tiek laiko mėgaujantis baseinu prieš švęskite @samanthapatridge 21-ą !!!!”, ji pavadino ją.

@ bowie82 ir man patinka kai kurie baseinai prieš švęsdami @samanthapatridge 21-ą!!!!

Nuotrauka paskelbta Audrina Patridge (@audrinapatridge) apie

Prieš jų atostogas Hawaii, Patridge taip pat parodė savo sukrėtitinį žavinga “Instagram” spragą, kuri parodė jai ir Bohanui iškilusius skrandžius, liečiančius vaizdingos scenos. “2 bandelės ir 1 orkaitėje [** įdėti širdį emojis] @ caseyloza ačiū už pic”, ji parašė.

2 bandelės ir 1 orkaitėje ❤️❤️❤️ @caseyloza ačiū už pic

Nuotrauka paskelbta Audrina Patridge (@audrinapatridge) apie

Nors “Patridge” buvo apkaltinęs savo sukrėtimą, ji dabar laikosi savo nustatyto termino. Atsižvelgiant į tai, kad žvaigždė rimtai nusiprausdavo motinos drabužius, kai ji pristatė savo mergaitę, be abejonės, jų mažytė mergina turi žudiko stiliaus jausmą.

Peržiūrėkite daugiau stilingų įžymybių mamų iki mūsų motinystės stiliaus galerijos.