Angelina Jolie dalijasi, kaip jos vėlyvoji motina įtakojo kokios mamos ji tampa

Angelas Jolie’s auklėjimo stiliaus obuolys nepatenka toli nuo medžio.

Naujame interviu dėl dabartinio numerio Elle Prancūzija, as Prie jūros aktorė kredituoja vėlyvą motiną, Prancūzijos amerikietišką aktorę Marchelineą Bertrandę, įtakojanti, kaip ji kelia šešias savo vaikus, kurių ji kartu su savo buvusiu vyru Bradu Pittu.

“Aš žinau, kiek ji prisidėjo prie jų gyvenimo, ir aš esu liūdna, kad jie to nepasieks”, – ilgametė humanitarinė informacija atsiskleidė atvirame interviu prieš atveriant, kaip ji stengiasi tapti įkvėpimo šaltiniu ir pavyzdžiu jos vaikai Maddox, 15, Pax, 13, Zahara, 12, Shiloh, 12, ir dvyniai Vivienne ir Knox, 8.

Kreipimasis į motinystę “didžiausia dovana ir atsakomybė” Ponas ir ponia Smita Aktorė paaiškino: “Tai reiškia, kad daryk viską, ką galėsite gyventi pagal savo vertybes, ir pabandykite būti pavyzdžiu savo vaikams”.

Ir prisipažįsta, kad ji tikrai turi “Ką mama darytų?” Jolie tęsė: “Aš norėčiau ką nors duoti Bertrandui su manimi tuo metu. Man ją reikėjo. Aš dažnai kalbėjau su ja apie tai ir bandau galvoti apie tai, ką ji gali pasakyti, ir kaip ji galėtų man padėti “

Angelina Jolie and Marcheline Bertrand
Charbonneau / BEI / BEI / Shutterstock

SUSIJĘS: Angelina Jolie suknelė, kaip “Posh Angel”, norint pirkti su savo vaikais

ŽAISTI: Angelina Jolie’s Best Beauty Moments

 

Tai nėra pirmas kartas, kai U. N. ambasadorius atvėrė bandydamas mėgdžioti vėlyvą žvaigždę, kuri iškėlė Jolie’ą ir jos vyresnįjį brolį Jamesą Haveną kaip vieną motiną ir 2007 m. Mirė nuo krūties vėžio..

Kalbėdamas apie savo sprendimą prisijungti prie Prancūzijos grožio namų “Guerlain” kaip savo kvepalų veidą prieš kelis mėnesius, 41 metų vyras atskleidė, kad klasikinis “perfumerier” buvo jos motinos mėgstamiausia.

“Ji jai kalbėjo apie grožį, istoriją ir kokybę”, – sakė ji apie savo sprendimą per dešimtmetį atlikti savo pirmąją grožio kampaniją per balandžio interviu su Marie Claire. “Vienas iš seniausių kvepalų namų pasaulyje, iš Prancūzijos, šalyje, kurią myliu ir jausiu prijungta prie”.