Amy Schumer Ar gatvės stiliaus herojus mums reikia

Amy Schumer Street Style - 1/Tout
Alessio Botticelli / GC vaizdai

Olivia Bahou

2018 m. Vasario 15 d., 11.00 val

Štai, Amy Schumer: beviltiškas komikas, pasakęs feministas ir gatvės stiliaus herojus. Nors dauguma šventinių praleidžia valandas su “glam” komandomis ir stilistais, kad puikiai išnaudotų kiekvieną išvaizdą puikioje lauko sąlygomis, Schumeras, kuris neseniai susituokė vaikino Chriso Fischerio nustebinimo ceremonijoje, labiau supranta “gatvės stiliaus” koncepciją – ir mes daugiau negalėjo jai mylėti.

Nesvarbu, ar ji sūpynės gruzdintuvu, pasivaikščiojama parke ar išpūstos naudojant “Starbucks” puodelį kaip pranešimo dalį (žinome, kad tai taip pat darote), galite tikėtis Schumero išlaikyti tikrą, kai ji išvyksta dideliame mieste. O, ir retkarčiais pamirškite įdėti kelnių pora. Ji tai daro.

Dar nėra žodžio apie tai, ką Schumeras dėvėjo savo slaptosios vestuvių ceremonijos metu šefpavajui Chrisui Fišeriui vasario 14 d., Bet jei per daugelį metų mes sužinojome ką nors apie komedieną, galite pasidžiaugti, kad jai priklausė nuo didelės dienos.

VIDEO: “Amy Schumer” stilistas apie tai, kaip drabužiai gali padėti pasitikėti

Taigi, kai esate pernelyg pavargę, kad galėtumėte pasikeisti iš savo PJ artimiausiu pietumu ar pasididžiaugsmingai pasinerti savo antblauzdžius, kad paleistumėte pavedimus, mes pažįstame vieną šventę, kuri ten yra su jumis. Laikykitės 8 pamokų, kurias mes išmokome iš Schumero “žemyn į žemę”, į gatvės stilių, nes ne visi herojai dėvi pelenus.

Tai dėvi sweatpants.