Alexa Chung patarimai savo skrybėlę į Annie Halli Iconic stilius

Skrybėlės Off
Matthew Sprout

Jennifer Ferrise

09 09 2017 @ 9:00

Alexa Chung prisimena, kai ji pirmą kartą stebėjo Annie salė. Ji buvo 19 metų ir gyvena anglų kaime. Ji niekada nebuvo į Niujorką ir dar nebuvo tokia tendencija, kokia ji dabar žinoma. Tuo metu stilius net nebuvo ant jo radaro, tada Diane Keaton atsidūrė kaklaraištyje.

“Matydamas Annie salė buvo beveik panašus į “Smiths” ar “Cure” pristatymą “, – sakė Chungas per” Brunch “” B Bar & Grill “N.Y.C East Village. “Taip pat buvo pirmas kartas, kai mačiau, kad kažkas iš tikrųjų turi turtingą moterišką estetiką, kuri neatsiima jos moteriškumo. Aš maniau, “O, aš jaučiuosi taip”. Greitai tai tapo bet kokios skonio uncijos pagrindu. “

Nuo susitikimo mielos iki išeinančios, Annie salė Grafikuojami aukščiausi ir žemiausi nesėkmingi santykiai tarp Woody Alleno neurotiško kosminio komiaro Alvio ir jo laisvosios merginos Anne, kurią vaidina Keaton. Jos nepakartojamas žavesys ir pastangų pristatymas uždirbo geriausią aktorę “Oskarą”, o geriausio vaizdo apdovanojimas sutelkė filmą kaip mėgstamą amerikiečių rom-com.

Taip pat buvo švenčiami drabužiai. Kostiumų dizaineris Ruth Morley glaudžiai bendradarbiavo su Keaton, kad sukūrė Annie dabar žinomą “Little Blazers”, apatinių marškinių ir plataus kojelių kelnių kombinaciją, įkvėptą nuo to, ką moterys “SoHo” gatvėse buvo dėvi 70-ųjų viduryje. Su Mary Tyler Moore Show ir Čarlio angelai Jau nustatant sceną, Annie išvaizda padėjo įveikti vyriški drabužiai, kaip moteriški drabužiai.

Užfiksuotas vietose nuo Centrinio Parko iki Coney Island, Annie salė Taip pat romantizuotas Niujorkas tiems, kurie svajojo juda ten vieną dieną, įskaitant ir pačią Chungą. “Visa tai atrodė man egzotiška, – sako ji. “Net jei aš to nežiniau, filmas pridėjo prie gobeleno, kuris privertė mane atvykti į miestą. Aš manau, kad tai turėjo įsiskverbti į mano pasąmonę ir traukė mane tokiu būdu. “

Tuo metu, kai ji pagaliau pasitraukė, Chungas buvo 25 m. Ir nebe mados pradininkas. Po kelerių metų modeliavimo ir televizijos laidų talpinimo U.K. ji perėjo Atlanto vandenyną į priekinį MTV popkultūros veislių šou Tai yra su Alexa Chung. “Pasimėgauti iš berniukų” būdas apsirengti – pagalvokite Annie “dryžuotus” mygtukus su “cutoffs” ir “Chelsea” batai – Chung įsteigė save kaip mados prodiuserį.

Matthew Sprout

Jos 2013 m. Knygoje, Tai, Chungas rašė apie savo ryšį su filmu, sakydamas, kad ji vis dar nurodo ją, kai ji yra apsirengusi. “Ji tiesiog atrodo kietas kaip f-,” sako Chungas, dabar 33, su plaktuvėlis. “Geras stilius neginčytinas. Jei pažvelgsite į tai, ką ji dėvi – vyrų puošmenos, liemenės – atskirai, jie visi yra neįtikėtinai klasikiniai ir net gana šmaikštus. Bet tai yra susitarimas, kuris leidžia jiems jaustis nauja. Ji žaidžia skrybėlėmis. Ji žaidžia proporcingai. Ir tai pasireiškia beprotiška meno mama, nes minkštos bohhemijos gabalėliai yra išlyginti aštriais siuvimais. “

Čungui sunku įsitvirtinti ant savo mėgstamiausio išvaizdos, tačiau, jei priversti jį pasirinkti, ji mėgsta parašytą balto marškinėlio, liemenės, polka-taško kaklaraištį ir aukšto tempimo kakius. “Tai turiu, kad je ne sais quoi,” sako Chungas. “Tai la-di-da požiūris.”

Tai buvo Chung’o minties ansamblis praėjusiais metais, kai ji nusipirko Ralph Lauren’o kaklaraištį, tuo pačiu tą patį dizainerį, kuris filme sukūrė Keatoną. “Kai radau tai, aš galvojau:” Galbūt man atėjo laikas pasirodyti Annie Hall “, – sako ji. “Žinai, pasinaudokite mados drabužių tendencija. Tačiau kaklaraištis dar neišaugo, nes neturiu liemenėlės. “

SUSIJĘS: Alexa Chung pradeda savo mados liniją

Tai gali būti vienintelis dalykas, kurio ji neturi. “Jei tu sakai:” Vykdyk namus ir įklijuokite mažiausiai tris jos drabužius “, – sako ji, sutelkdama pirštus, galėčiau juos išmesti kartu. “Aš turiu galvoje viską, ką aš turiu iš A.P.C. daro tai šiek tiek pernelyg lengva. Aš turiu blazeriukus ahoy, įskaitant seną šunį-dantį Aquascutum, kuris atrodo taip pat, kaip ir jos. Ir aš turiu kaubojų batus, tokius kaip jos, iš parduotuvės, kuri vadinama “Grįžti prie Santa Fe”. Jie realus sandoris. “

Filmas taip pat įsiskverbia į Chungo kūrybinį procesą. Po išpardavimų bendradarbiaujant su AG, Madewell ir Marks & Spencer, Chung savo gegužės mėnesį pradės savo mados etiketę, tačiau, kol ji neatskleis daug, kol ji nebebus, galima sakyti, kad pati patvirtins Annie. “Aš esu vienas didelis megztinis, todėl jis negali padėti, bet išmeka iš manęs”, – sako Chungas. “Ir aš labai apgailestauju dėl to, kad nelaimingas regėjimas”.

Norėdami gauti daugiau tokių istorijų, paimkite “InStyle” Balandžio mėn. Leidimas kioskuose ir skaitmeninis parsisiuntimas kovo 17 d.

Fotografas: Matthew Sprout / Exposure NY; plaukai: Holly Mills / Tūristai; makiažas: Justine Purdue / Streeters; mados redaktorius: Alexa Chung; manikiūras: Gina Edwards / Kate Ryan Inc .; gamyba: “First Light Productions”.