96 metų senumo mados simbolis Irisas Apfelas pats vertinamas yra ne mados elementas

Aš turėjau savo interjero dizaino verslą ir kiekvienais metais aš atliks keletą didelių kelionių. Aš septintajame dešimtmetyje nuėjau į Italiją ir aplankė pasakišką medžio drožyklą. Aš žinojau, kad norėjau, kad jis mane padarys kažką, ir, manau, kad stručiai, aš atėjau į absurdišką idėją, kad iš šio nuostabaus balinto medžio iškirpti yra gyvenimo dydžio.

Tada aš minėjau: “Ar nebūtų puiku, jei tai būtų ir baras?” Taigi aš suprojektavau sparną ant vyruko, kuris leidžia atidaryti stručių ir užpildyti pilvą su booze.

Stiliuje March Iris Apfel Bar
Gustavo Caballero / “Getty Images” “InStyle”

Mes galiausiai pagamino šešis iš viso. Aš pardaviau keturis iš jų klientams – vienas nuvažiavo į Dalaso merą, kitas – į “La-di-da” viešbutį. Bet aš pats išlaikiau du, kad pavadino Gusi ir Gustavo.

VIDEO: Kaip stiliaus piktograma Iris Apfel tapo juodojo dirzo pirkėju

SUSIJĘS: Iris Apfel atskleidžia, kodėl ji pradėjo naudoti dėvėti akinius

Gustavas gyvena Peabody Essex muziejuje Saleme, Mass., Ir Gussy gyvena su manimi Palm Beach. Mano bute yra šiek tiek gegutė, taigi ji tinkamai tinka, ypač su Kermit The Frog ant nugaros. (Kermito virbalai, žinote, dabar jis yra pusiau dengtas dėl baro.) Man patinka Gussy į gabalus, daugiausia dėl to, kad ji yra patraukli ir naudinga, bet ji taip pat kelia tiek Kermit, tiek mane. Ką dar galiu prašyti?

– Kaip pasakė Jennifer Ferrise

Apfelio knyga Iris Apfel: atsitiktinis piktograma yra kovo 6 d.

Norėdami gauti daugiau tokių istorijų, paimkite kovo mėnesio numerį “InStyle” žurnalas, prieinama kioskuose ir skaitmeniniam atsisiuntimui dabar.