26 Įžymybės, kurios priėmė savo žavingas mažylius

Įžymybės Who have Adopted Their Dogs
Instagram

Rachel Crocetti

07.02.2016. @ 10:15

Sekmadienis yra labai įdomi diena. Tai ne tik yra didžiausia futbolo diena, bet šunų mylėtojams visur galima pasimėgauti dviejų pilnų šunų, žaidžiančių miniatiūriniame futbolo stadione, valandomis. “Puppy Bowl XII” prasideda po 3 val. EST “Animal Planet” ir vykdo tradiciją skatinti gyvūnų gelbėjimą ir mielų benamių šuniukų priėmimą, leidžia būti sąžiningas, neįtikėtinas mielumas

Šie šunys iš prieglaudų visoje šalyje turi galimybę parodyti savo šunų žavesį ir, tikiuosi, įgauna susidomėjimą iš mylinčios šeimos. Pastaraisiais metais priėmimas iš prieglaudų tapo labiau integruotas, nes įžymybės, tokios kaip Hilary Swank, Jane Lynch ir Kaley Cuoco, skatina gyvūnų priėmimą.

SUSIJĘS: “Celebrity Pets” ir jų garsieji tėvai

Prieš keletą mėnesių vienas iš Holivudo girliandų porų įgijo dar vieną narį, kai Džordžas ir Amalas Clooney priėmė keturių metų bastiono šunį, pavadintą Millie iš Kalifornijos pastogės. Neseniai Liam Hemsworth tapo dar pageidautina (nes jis nepatinka vaikino ir jo vyro geriausio draugo), kai jis, be jo pirmojo šuns ir net # # TruElove, Tani, priėmė dar vieną gelbėjimo šunį.

Įtikino priimti dar? Jei ne, sužinokite apie šias įžymybes, kurios nusprendė pridėti gelbėjimo lavono (ar dvi!) Savo šeimai.