26 Laikas princesė Diana ir Kate Middleton buvo stilius dvyniai (plius parduotuvė jų atrodo!)

Diana and Kate's Style
Getty

Allisonas Tayloras

Liepos 27 d., 2017 m., 14:15
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Tikroji mados piktograma princese Diana sukūrė 90-ųjų pabaigos ir 90-ųjų pradžioje savo parašų stiliaus išvaizdą, o mados tema – tai, kas vyksta aplink. Praėjus 20 metų, nenuostabu, kad Kembridžo kunigaikštystės kunigaikštienė Kate Middleton išsiskyrė iš savo iškilios motinystės knygos puslapio (arba viso skyriaus).

Tikintis Dianos istorija, artėjantis dviejų dalių specialus iš Žmonės ir “ABC”, mes sukūrėme geriausią “Princess Diana” ir Kate Middleton’o dvynių momentus. Geriausios naujienos Mes galime ne visi turi karališką pašalpą, bet vis dėlto galima suknelė kaip princesė ar kunigaikštystė, nes šiuolaikiškas internetinių parduotuvių stebuklas. Slinkite žemyn, kad įkvėptumėte ir įsigytumėte jų išvaizdą.

Dianos istorija: pirmoji dalis rugpjūčio 9 d., 9.00 val. ET ir Dianos istorija: antroji dalis Rugpjūčio 10 d., 9.00 val. ET ant ABC.

SUSIJĘ VIDEO: Princesės Dianos piktogramos stiliaus akimirkos