22 dalykai, kurių reikia norint tapti Victoria Beckham

Stiliuje April 2017 LST Victoria Beckham - Lead
Pamela Hanson

Samantha Simon

17 kovo 2017 m. @ 14:45
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Daugiau nei du dešimtmečius Viktorijos Beckhamo drabužiai buvo mūsų dėmesio. Ji buvo po pravarde “Posh” dėl priežasties, galų gale. Tačiau ilgai po “Spice Girls” atsipalaidavimo, Beckhamas sustiprino savo vaidmenį kaip stiliaus piktogramą savo paties. Ir nors ji daugiau nekeičiama tarp šiek tiek skirtingų tos pačios “mažos Gucci suknelės” variantų iš Spice World, mados dizaineris niekada neatrodo teisingai … prabangus.

Žinoma, tai yra daugiau nei tik “Beckham” stiliaus pasirinkimai, kurie mus įkyria. Tai visa jos būtybė, nuo jos grožio paslapčių ir popkultūros įkyrų iki jos kasdienės veiklos (netgi nepradėjome įsivaizduoti žavingo šeimos laiko, kurį ji praleidžia su vyru Dovydu ir jų keturiais vaikais). Mes negalime gauti pakankamai tobulo Beckhamo požiūrio į gyvenimą, ir kadangi mes visada ieškome jos už insopą, mes paprašėme savo balandžio dangų žvaigždę išsklaidyti visus savo mėgstamiausius dalykus. Slinkite žemyn dėl visų savo geriausių pasirinkimų, nuo maisto ir mados faves iki stebina Instagram sąskaitas, kurią ji mėgsta sekti (rimtai, jūs niekada atspėti).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 52 = 55