21 iš “InStyle” lapkrito “Cover Star” “Emily Blunt” mėgstamiausi dalykai

Emily Blunt - InStyle November 2016 LEAD
Thomas Whiteside

Samantha Simon

16 d., 2016 m. @ 15:30

Nesvarbu, ar ji pradeda raudoną kilimėlį, ar paprasčiausiai paleidžia drabužius, Emily Blunt visada žiūri į pagrindinę vėsios merginos dalį. Mes sekėme Mergina traukinyje Žvaigždžių asmeninis stilius nuo tada, kai ji sukrėtė ekraną, kuris buvo įžūlus Velnias dėvi pradą, ir per metus ji sugebėjo išlaikyti mus ant kojų, kai kalbama apie savo mados pasirinkimą. Iš spalvoto pareiškimo suknelių iki stebėtinai bergždžios grožio atrodo, kad “Blunt” neapsiriboja raudonojo kilimo rizika, ir kai mes paprašėme savo lapkričio dangtelio žvaigždę žaisti žaidimą “If I Could Only”, ji parodė, kad yra viena praeitis atrodo, kad ji norėtų nešioti dar kartą: raudona Prada suknelė suporuota su įspūdinga “Pepto-Bismol spalvos lūpdaže”, kurią ji dėvėjo, reklamuodama savo filmą Rytojaus riba 2014 m.

Būtina priežastis, kodėl nori pakartoti ansamblį? Dėl to, kaip jos drąsus lūpos “susidūrė su raudona suknele”, – sakė ji Stiliuje. Ir nors jos netikėtai atrodo ant raudono kilimo, be abejo, sugebėsite atkreipti dėmesį, aktorė nori viską laikyti atsitiktine IRL. Vykstant pramogoms su vyru Jonu Krasinski ir jų dukterimis, 2 metų senumo lizdais ir 4 mėnesių violetiniais, “Blunt” pasirenka kojines-auksinius žąsų aukščiausios viršūnės, kad būtų tiksliai – ar jos apatinis trikotažas – “lankstūs kulkšnūs batai”. vietoj aukštuminių dangų. Ir kai ji ir Krasinski nesirengia juodais kaklaraistais, “Blunt” idealus (ir labai reliktas) dienos nakties veikla susideda iš “Meksikos maisto ir Margarito”.

VIDEO: eiti už scenos Emily Blunt viršelio šaudyti

Slinkite žemyn, kad sužinotumėte visus savo mėgstamiausius dalykus, nuo jos privalo turėti odos priežiūros produktą į savo mėgstamą valgį pasaulyje (tai buvo taip gerai, ji beveik verkė). Ir skaitydami visą mūsų “Blunt” funkciją, paimkime lapkričio mėnesio numerį Stiliuje, dabar kioskuose ir galima atsisiųsti skaitmeniniu.