17 labdaros šventės, kurie dvejojo ​​kaip Jungtinių Tautų ambasadai

tk
iamkristindavis / Instagram

Olivia Bahou

Balandžio 6 d., 2017 m. @ 14:45

Tarsi buvusi kino žvaigždė ar pop dainininkė nebūtų pakankamai darbo, įžymybės žongliavo patvirtinimo sandorius, viešuosius įsipareigojimus ir, o taip, asmeninį gyvenimą. Be jų supakuotų tvarkaraščių, šios 17 bažnyčių naudoja savo šlovę gero vardan, drauge su Jungtinėmis Tautomis.

Nesvarbu, ar jie veikia kaip vaikus, veikiančius tokiose sunkiose konfliktų zonose kaip UNICEF geros valios ambasadorius Orlando Bloom, kovoja už moterų lygybę visame pasaulyje, kaip JT geros valios ambasadorius ir “HeForShe” advokatas Emma Watson, arba siekia pagerinti pabėgėlių gyvenimą pasaulyje naujai paskirtas UNHCR geros valios ambasadorius Kristin Davis, šios įžymybės daro pasaulį geresnę vietą nei jos paliko.

Vienas iš daugelio pavyzdžių, praėjusį balandį, Bloom išvyko į rytinę Ukrainą, siekdamas didinti supratimą apie problemas, su kuriomis vaikai susiduria dėl konfliktų nukentėjusiuose regionuose. “Aš sutikau vaikus, kaip 11 metų Liana, kurie beveik dvi savaites paslėpė savo mokyklos rūsį beveik apšviestomis sąlygomis be apšvietimo ar šilumos, o lukštai nuniokojo aukščiau paminėtas klases”, – sakė Bloomas. “Dabar, išgyvenę kai kuriuos pačius siaubingiausius išgyvenimus, galbūt galėtų mesti į juos, viskas, ko jie nori padaryti, yra grįžti į mokyklos saugumą ir įprastą veiklą bei planuoti savo ateitį”.

“Švietimas aprūpina vaikus Rytų Ukrainoje statybinėmis medžiagomis, kad atkurtų jų gyvybę saugioje ir palaikomoje aplinkoje”, – sakė jis, pamatęs jo darbo vaisius vaikų, kurių mokyklos buvo reabilituotos UNICEF.

Mes negalėjome būti dar labiau sužavėti šiomis didingos ir labdaros šventėmis. Palaikykite 17 žvaigždučių žvaigždžių, kurie dirba kaip Jungtinių Tautų ambasadoriai.