12 dalykų, kuriuos reikia žinoti apie mūsų stilius Crush, Haley Bennett

Rugsėjis In-Book Haley Bennett Lead
Edward Berthelot / Getty

Samantha Simon

Rugpjūčio 21, 2017 @ 9:00
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Dešimtmetis po jos filmo “Debut in” Muzika ir dainos, Haley Bennett yra labiau užsiėmęs nei bet kada. Praėjusiais metais ji sutelkta į žvaigždes Mergina traukinyje ir Didysis septyni, ir ji buvo pavadinta “Chloé” parašo kvapo veidu. Šį spalį karo dramos metu galite pamatyti savo priešingą Miles Teller’ą Ačiū už jūsų paslaugą– ir jūs galite tikėtis 29 metų aktorės, kad laimėtumėte raudoną kilimėlį kiekvieną kartą, kai ji pasieks savo naujausią projektą.

Mes esame apsėstas Bennetto mados pasirinkimais, pastaruoju metu, nuo savo dramatiškų Aleksandro McQueeno ir Valentino Haute Couture chalatai, prie jo paprasto šiuolaikinio kasdienio išvaizdos. Taigi rugsėjo mėnesio klausimui mes paprašėme aktorės išsklaidyti visas savo stiliaus paslaptis. Slinkite iki 12 dalykų, kuriuos ji atskleidė.

Norėdami gauti daugiau tokių istorijų, paimkite rugsėjo mėnesio leidimą Stiliuje, “Amazon” kioskuose ir skaitmeniniam atsisiuntimui dabar.