10 kartų Gwyneth Paltrow ir Chrisas Martinas atnešė mums keletą tikslų

The Time He Was
Kevinas Mazuras / Getty

Isabel Jones

Sausio 24 d., 2017 m., 10:45 val

Kai Gwyneth Paltrow ir Chrisas Martinas 2014 m. Kovo mėn. Paskelbė “Sąmoningą atsiejimą”, ji jautėsi taip, tarsi pasaulis, kaip mes žinojome, kad jis baigsis. Kaip mes tikėjomės, kad veiksime Chryneth-less visuomenėje? Kas galėtų būti “Beyoncé” ir “Jay Z” su dviem dukromis? Kieno veidą mes turėjome vaizduoti, kai klausėme “Coldplay” meilės dainų?

Tačiau, kaip paaiškėja, Gwyneth ir Chrisas keistai sukurtas atskyrimas yra toks pat šlovingas kaip ir jų romantiški santykiai. “Fix You” vis dar verčia mus verkti, Goop vis dar grindys mus su savo prekės ženklo perteklius, ir mažai Apple ir Mozė vis dar turi geriausią O.G. Holivudo garsenybių vaikų vardai (deja, šiaurė). Geriausia, buvusi pora vis dar veikia kaip vienetas, kai reikia ugdyti savo du vaikus, ir akivaizdu, kad jų tarpusavio meilė yra stipri, kaip ir anksčiau.

Aš negalėjau būti labiau dėkingas šiems žmonėms ir tiems, kurie nėra pavaizduoti, kurie mano gyvenimą duoda meilę, juokas ir širdį. @bradfalchuk @electricminky @ jcvn40 @ daundees @hilaryhaw # �� # �� # chrismartin #blythedanner ir visi iš tavęs !!! Laimingas laimingas padėkas. ������

Nuotrauka paskelbta Gwyneth Paltrow (@ gwynethpaltrow)

Sąmoningas atsiskyrimas vyksta šeimos atostogose, kyla atostogose ir giria jų netradicinius santykius kiekvieną progą. Kas žinojo, kad sunaikinimas gali būti toks pilnas ar mielas? 

VIDEO: Gwyneth Paltrow: 50 geriausiai apsirengusi Holivude

Atkreipkite dėmesį, terapeutai visame pasaulyje, tai atrodo kaip #ExCoupleGoals.