Visi laikai, kuriuos mes suklydome per Kyle Chandler

BLOODLINE
Courtesy Netflix

Tessa Trudeau

Gegužės 30 d., 2017 m., 12.30 val

Kaip geras vynas, Kyle Chandler (dar žinomas kaip “Coach Taylor”) visiems, kas kada nors žiūrėjo Penktadienio nakties žiburiai), tik gerėja ir gerėja su amžiumi. Tos sielos akys, jo šmėklos Teksaso akcentas ir tai, kad, matyt, kada nors buvęs 5 valandos šešėlis visada leidžia mūsų širdims praleisti ritmą, kai mes jį matome (žr. Nuotrauką aukščiau, kad gautumėte daugiau įrodymų). Laimei 51, dude vis dar yra viskasIr tai padeda, kad jo karjera taip pat užsidega. “Emmy” nugalėtojas buvo daugelio “Oskaro” nominuojamų kino filmų dalis ir neseniai uždirbo dar du “Emmy noms” savo dabartiniam projektui “Netflix” tamsioje šeimos dramoje, Bloodline, kuris debiutavo 2015 m.

SUSIJĘS: 8 priežastys, kodėl Penktadienio nakties žiburiai Ar vis dar geriausias “Binge-Watch”

Švęskime trečiojo ir paskutinio šou pasirodymo sezono premjerą, mes patekome į Chandlerio plačią karjeros veiklą ir suvokėme, kad jis buvo daugiau projektų nei mes prisiminėjome. Jis grojo treneriu, tėčiu, policininku, FTB agentu, ir tai yra tik keletas jo labiausiai įsimintinų simbolių. Kyle Chandler tikrai yra vienas dalykas, nesvarbu, koks vaidmuo yra, jis niekada nepadeda mūsų širdims plisti. Yra tik kažkas apie vaikiną.

VIDEO: Moneta: brangiausias visų laikų laidas

 

 

Skaitykite toliau, jei norite išsamiai aptarti kiekvieną kartą, kai aktorius mus nusiramino.

SUSIJĘS: “Bloodline Star” Linda Cardellini dalijasi, kas iš tikrųjų patinka “Netflix” dramos rinkiniui: “Mes turime apkaltinti”