Traukiniai važinėti ir vynai: kaip išparduos “Handmaid” pasakos aktoriai

Handmaid pasaka tai ne serija, skirta žvėriams stebėti, bent jau ne, nebent turite labai stiprią konstituciją.

Pirmieji Hulu serijos 2 sezono epizodai buvo tokie tamsūs, kad iš tikrųjų man pabrėžiama, kad žiūrėti net vieną iš karto. Ir aš aišku ne vienas. Pirmadienį Atlantoje vykusioje diskusijoje su asociacijos nariais ir kostiumų dizaineriu Ane Crabtree, po to, kai Savannah meno ir dizaino kolegijos studentai apžiūrėjo Crabtree dizaino parodą “Fashion + Film” muziejuje SCAD FASH, vienas auditorijos narys papasakojo, kaip aktoriai valdo išeiti iš tokios sunkios laisvosios erdvės, kai jie filmuoja parodą.

Handmaids chillin ��

“The Handmaid’s Tale” (@ handmaidsonhulu) paskelbta žinia

SUSIJĘS: “Handmaid” pasakos aktoriai atspindi jų kostiumus

Atsakymai buvo įvairūs, tačiau buvo sutarta, kad ne visada lengva.

“Mes galime būti joje kasdien ir sunku pabėgti”, – sakė Crabtree. “Galiu tik pasakyti, kad mano metodas – eiti vienišas keliones po šalį, kur galėčiau pamatyti, o ne kalbėti. Kai baigėme pirmąjį sezoną, aš būdamas nėščia nerimu, taip daug maniau, kad aš sprogsiu. Taigi aš užsisakiau traukinį į pakrantės pusę, nuo Los Andželo iki Sietlo. Tai buvo tikrai senas gražus traukinys ir gražus vyras, kuris atvyko ir paėmė bilietą ir atnešė tavo maistą, jis buvo rašytojas, nusikaltimo rašytojas, ir aš ką tik praleido su juo kalbėtis dienas, ar tiesiog tylus ir klausantis. Čia buvo kažkas, kad juda galia, o ne kalbėjimas, o tik priversti save sėdėti ir pažvelgti į gamtą, o ne smurtą “.

Amanda Brugel, kuri vaidina Rita, aštrus akimis tarnautojas, dirbantis “Waterford” namų ūkyje, teigė, kad naudojasi muzika, norėdama įeiti į veidą.

VIDEO: Štai “The Handmaid’s Tale” “Full Trailer”

“Aš turiu grojaraštį, kuris yra pusiau klasikinis ir pusės gangsterio repsas”, – sakė Brugelis. “Tačiau kiekvienos dienos pabaigoje, kad atsidursiu automobiliu važiuojant namuose, įdėjau ausines ir muzika grąžina mane nuliui. Muzika yra mano kelias ir išeitis. Daugelis iš mūsų yra ir tamsūs žmonės. Mes nesame šviesios ir putojančios merginos. Tai padeda. “

Kada nors Carradinas, kaip Naomi Putnamas, komandos vadove, kurio Handmaid Janine gimdo jai vaiko pirmąjį sezoną, turėjo paprastesnį požiūrį:

“Aš geriu vyną”, – sakė ji, iš auditorijos garsiai plojimai. “Sunku žiūrėti, kaip tai elgtis. Žiūrint epizodą du sunaikino mane “.

Ir Madeline Brewer, kuri groja gerbėjų mėgstamą Janiną (ji, nepaisydama akių praradusi kareivius ir norėdama atsisakyti savo kūdikio į Putnams), patenkina tuo, kad jos charakteris yra toks keistas.

“Manau, kad yra daug pagalbos, kad Janinas yra toks keistas”, – sakė Brewer’as. “Taigi aš pažvelgiu į jos linijas ir sakau jiems, ir aš manau, Oi, J. Aš visą dieną ir iš jos, nes ten likti, aš tiesiog prarastų mintis. Ir kuo greičiau nuimdamas tą akį, aš aštuoniasdešimt penkiasdešimt minučių. “