Susipažinkite su Hulu “Real Life Powerpuff Girls”

Merginos, pagamintos iš cukraus, prieskonių ir visko gražaus, atgyja su šiek tiek “Hulu” ir “Creators Media” pagalbos. Naujojo “Powerpuff Girls” sezono šventė (skrendant kovo 24 d.) Ir kiekvieno nugaros katalogo epizodo paleidimas, visi srautai tik “Hulu” tinkle, pradėjo kampaniją, kad surastų #RealLifePowerpuff mergaites visoje šalyje, kurios įkvepia neįtikėtinai jaunus amžius.

SUSIJUSIOS: 24 Galimos knygos, kurias kiekvienas feministas turi perskaityti

Penkios merginos pasirodys trumpuose vaizdo įrašuose, paaiškinantys jų aistras ir norą įkvėpti daugiau mergaičių, kaip ir jų. Neleiskite, kad jų pintos dydžio proporcijos jus apgautų, panašiai kaip animacinių filmų supergirls, šios jaunos ponios bebaimis neria į tokias sritis kaip STEM, sportas ir aktyvizmas be išlygų. 

Vasarį išleistas pirmasis “#RealLifePowerpuff” vaizdo įrašas – tai 13 metų Floridos studentų kosmoso ambasadorius Marso kartoms Taylor Richardson, kuris svajoja tapti pirmuoju afroamerikietišku asmeniu, kuris nusileido planetoje.. 

TK
Mandagumas

“Dauguma žmonių klausia, ką mano galingas” PowerPuff “galias [ir] aš sakau, kad tai STEM įgaliojimas”, Richardson sakė el. Laiške Stiliuje. “Aš tikiuosi, kad merginos, žiūrinčios vaizdo įrašą, imsis švino, įkvėps kitus ir įneš daugiau seserų (ne tik) į STEM stalą, bet ir į bet kurį stalą, kuriame mes nesame visiškai atstovaujami”.

SUSIJĘS: Kodėl Sophie Turner nori prisijungti prie šių įkvepiančių moterų

Richardsono ambicija pasirodė užkrečiama. Praėjusiais metais ji buvo pakviesta į Baltųjų rūmų pirmąjį Jungtinių Amerikos Valstijų moterų aukščiausiojo lygio susitikimą, kur ji pamatė iš anksto patikrinti Paslėpti skaičiai. Richardsonas pradėjo GoFundMe puslapį, kai ji grįžo namo iš D.C., siekdama padėti mažiausiai 100 mergaičių pamatyti filmą. Nuo savo “Real Life Powerpuff” vaizdo įrašo transliacijos ji viršijo savo tikslą padidinti 2600 JAV dolerių daugiau nei 17 000 JAV dolerių paskutinį kartą.

Antrasis vaizdo įrašo funkcijos #RealLifePowerpuff mergina Akira Bua, 12 metų Jiu-Jitsu žvaigždė, laimėjusi aukso medalius Tarptautiniame Brazilijos Džiu-Džitsu federaliniame pasaulio čempionate, “All Americas”, “SubFighter”, “North American Grappling Association” ir kt. Per savo dvejų metų mokymą Bua uždirbo savo titulus varžydamiesi mergaičių ir berniukai Dabar ji nori suteikti kitiems jauniems moterų sportininkams savo svajones, net jei šie svajonės apima kovą su vyru dominuojančiu sportu. 

TK
Mandagumas

“Dabar jaučiuosi patogiau kalbėti apie savo meno formą ir aš suprantu, kad tiek daug merginų ten gali būti susiję su mano kelione”, – sakė Bua elektroniniame laiške Stiliuje. “Aš noriu merginų [žinoti], kad jie turėtų sugebėti ką nors padaryti (o ne būti) pasakyta” jie negali, nes jie mergaitė “.”

SUSIJĘS: “F-Rating” – “Cinema’s Answer to Girl Power”

Šiandien, kad pagerbtų Tarptautinę moterų dieną, 9-metis Samairos Mehta vaizdo įrašas bus gyvas. Ji atkreipia dėmesį į platformą, kurią ji sukūrė vadinamą “CoderBunnyz”, kuri padeda vaikams mokytis programavimo koncepcijų įdomiais naujais būdais.

Šią kampaniją “Creator Media” ir “Programų direktoriaus” redaktorius Erin Spens teigė, kad Mahta istorija buvo pasirinkta šios dienos metu, nes ji gali būti jauni, tačiau ji vis dar supranta, kiek STEM reikia daug moterų. “Spens” mano, kad “Mehta” turi žavingą gebėjimą paaiškinti savo iniciatyvą ir paskatinti daugiau jaunų merginų patekti į mokslus.

“Powerpuff mergaitės” Paroda skatina vaikus eiti į savo svajones, bet aš tiesiog manau, kad tai yra daug galingesnė, kad pamatytumėte tikras merginas, pasakojančias jų istorijas “, – sakė Spens’as, kai šią savaitę užfiksavome. “Mes stengėmės rasti linksmesnes mergaites, kurios ką tik labai stengėsi dirbti ir šiuo metu savo kraštovaizdyje daro kažką išskirtinio, stumia sau ribas ir kartu su jais priveda kitas merginas”.

Būkite pasiruošę kitam “Real Life Powerpuff Girl” vaizdo klipui ir, 25-čiai metų laimėjusių 8-12 metų mergaičių, kurie yra suinteresuoti, kampanija organizuoja “Real Life Powerpuff Day” renginį kovo 25 d.th Generalinėje asamblėjoje Santa Monikoje, Kalifornijoje. Dienos stovykloje bus interaktyvių seminarų, kur merginos gali praktikuoti animaciją, animacinių filmų piešimą, kosmoso stovyklos laboratorijas ir dar daugiau.

Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite reallifepowerpuff.com.