Sužinok, kaip Grace Gummer pasiruošusi jos vaidmeniui, kaip Roboto Dom DiPierro

Šiame mieste yra naujas agentas, skirtas Sam Esmail’o įsilaužėlių dramos 2 sezono metu P. Robotas (sugauti naujausią vakarą JAV vakare). Grace Gummer prisijungia prie bylos kaip FBI lauko agentas Dominique “Dom” DiPierro, kurio misija yra ištirti “Evil Corp”, kurį organizavo Rami Maleko charakteris Elliotas Aldersonas. Laimei, Gummeras, kuris neseniai startavo HBO Patvirtinimas, nėra svetimas įsisavinimas intensyvių scenų (ji yra Pagaliau Meryl Streep dukra). Mes susidūrėme su aktoriumi, norėdami surinkti informaciją apie tai, kaip norėtumėte pasikalbėti su realiais CŽV agentais ir stebina, kaip ji ir Malek pirmą kartą susitiko.

Ar pamatėte pasirodymą prieš tai, kai gavote dalį?
Prieš pradėdamas klausymą aš nesidėviau šou. Aš iš tikrųjų stebėjau jį po mano klausymo ir labai jaudinosi apie tai ir tikrai tikiuosi, kad norėčiau gauti šią dalį, kitaip aš būtų nusivylęs. Šou tikrai asmeniškai atsigavo su manimi.

Ar tu atrodai užsikabinęs po to, kai žiūrėjai pirmąsias pora epizodų 1 sezono metu?
Tikrai. Ir kai aš priartėjau prie šio etapo, supratau, kad turbūt turėjau žinoti, kas vyksta pirmajame sezone. Taigi, tai buvo geras dalykas, kurį žiūrėjau. Aš rūšiuoti jį ir klausau labai atsargiai. Buvo juokinga žiūrėti pasirodymą tik žinant, kad jūs ketinate būti ir klausytis visų detalių. Tai buvo kietas. Visi dalyviai yra tokie nuostabūs ir pasveikinti, o tai buvo kažkas panašaus į tai, kad aš jau buvęs ten tam tikru būdu, nes mano dalis yra tokia svarbi siužeto linijai – mes jau esame šeima.

Atrodo, kad yra glaudžiai susijusi grupė. Kokia buvo tavo patirtis, kaip susipažinti su savo castmates?
Na, nuo pat pradžių žinojau Rami Maleką. Mes dirbome kartu su pirmuoju filmu, kurį padariau. Tai buvo pavadinta Larry Crowne su Tom Hanksu. Mes buvome mokiniai kartu klasėje, kurią mokė Džulija Roberts, ir mes visą šį laiką praleidome kartu su Rami ir I. Mes norėtume, kad kartu sukurtume kartu. Taigi, kad buvo prieš daugelį metų, ir aš prisimenu, kad išgirdau, kad jis buvo šiame šou, todėl aš išsiuntė jį iš karto, kai gavau šią dalį ir pasakė jam, kad kartu praleisime daug laiko, ir jis buvo tikrai malonus. Perskaitydami pirmąją lentelę, mes visi turėjo būti ten aštuonias valandas ir skaityti visus 10 epizodų. “Portia Doubleday” paslėpė mane savo numerį šiek tiek, žinote, tarsi mes buvome klasėje. Taigi, nuo tada mes visi buvo labai arti.

SUSIJĘS: jūsų galutinis vadovas P. Robotas 2 sezonas

Jūsų personažas yra FTB agentas. Ar jūs sugebėjote bet kuriuo metu praleisti laiką su realiomis agentūromis pasiruošti?
Man nereikėjo per daug sužinoti apie technologinę pusę ar dalykų įsilaužimo pusę, bet aš šiek tiek išmetau save į FTB pasaulį. Man susitiko keletas CŽV agentų, dirbančių elektroninėse nusikalstamose veikose, vienoje iš Manheteno miesto centro padalinių, ir tai tikrai buvo naudinga ir įkvepianti. Aš daug sužinojo apie tai, ką jie daro ir kaip jie gyvena ne darbo vietoje. Ir jie buvo labai įsitaisę, o tai buvo kietas, nes jie mane manė kaip patarimus apie viską, įskaitant tai, kaip prispausti, kad išvengti kulkų, kaip šaudyti ginklą, kaip pasakyti tam tikrus dalykus.

Ką tai patinka dirbti su direktoriumi Sam Esmailu?
Tai buvo taip nuostabu. Jis labai specifiškas ir žino, ko jis nori, o tai labai naudinga, ypač todėl, kad aš žaisiu tokį asmenį, kuris mane taip skiriasi. Aš jaučiau, kaip suprato, ką šis žmogus buvo mano galvoje, ir tuomet Samas buvo pastatytas ant viršaus. Jis patikėjo mano instinktais, bet ir davė man daugybę specifinių dalykų, ko jis norėjo. Jis ilgą laiką turėjo šį asmenį savo protui, todėl mes panašūs į mūsų mintis ir mintis, kad aš vis dar formuoju ją savo galvoje ir mano kūne, ir aš tikrai stebinau kiekvieną dieną su šia dalimi, nes ji yra tokia sudėtinga ir netyčia, ir keista, ir iš ten. Tai labai smagu.

Labiausiai įsimintinas momentas nustatytas fotografuojant 2 sezonas?
Aš nežinau, ar galiu galvoti apie vieną konkretų momentą, bet aš tiesiog myliu dirbti visose mano scenose. Aš padariau beveik visą savo personažo lanką per keturias dienas. Tai buvo intensyvi savaitė. Ir galų gale aš iš tikrųjų turėjo eiti į greitosios pagalbos kambarį, nes aš turėjau nelaimingą atsitikimą. Aš taip stipriai stumdėjau! Dar daugiau, jaučiau, kaip galėjau susižeisti, tačiau norėjau įsitikinti, kad mes turime smūgį. Šis pasirodymas man labai svarbus. Jis jaučiasi svarbus ir myliu savo personažą.