Reitingas paukščių garsenybių išprotėjimų ant Punk’d

Mes labai skolingi Ashton Kutcher. Jis mums davė Kelso, motyvaciją prisijungti prie Twitter, tikėjimą tikra meile ir, galbūt svarbiausia, jis mums davė Punk’d. 2003 m. Kutcher ir jo draugas Jasonas Goldbergas sukūrė vieną iš labiausiai kalbėjusių apie visų laikų televizijos laidų. Kaip Punk’d šeimininkė, Kutcher grojo išsamiai išprotėjusius Holivudo elito garsus. Ir mes visi grįžome ir juokėsi, kai stebėjome Kanye West, Britney Spears, Serena Williams ir netgi jo dabar žmona Mila Kunis, patirti baimę, gėdą, nerimą ir, galų gale, reljefą per keletą trumpų minučių. “Reality” televizija yra dovana, kurios mes negalime.

2007 m. Kutcher paskelbė milijonus kenksmingų paauglių niokojančio smūgio Punk’d turėjo eiti ir baigsis. Pasaulis tapo tamsiu. Iki penkerių metų, kai parodymas stebuklingai grįžo į “MTV” tik šį kartą be jos bebaimis vadovo. Sąžiningai, tačiau visi gavo per tai gana greitai, nes, sveiki, tai yra Punk’d, išliautos šou pasirodymas! Kiekvieną epizodą lydėjo kita įžymybė, kuri pranyktų kitų įžymybių, dažnai jų artimų draugų ir pasitikinčiųjų. Šįkart gudrybės buvo išsamiau išvystytos, dar labiau iššaukėme daugiau sprogimų, taip pat pasveikino žiūrovus, kad filmukai, kuriuose buvo sukurtos triukai, buvo užkulisiuose.. Punk’d oficialiai apvyniota 2012 m.

Garbės balandis “Kvailio diena” – Kutcherui paslėptas mikrofonas ir jo vėlyvas, puikus šedevras. Atsižvelgiant į atminimą, aštuonias įžymybes, kurias pamiršote, buvo laidotuvių aukos (išskyrus Justiną Timberlake’ą, nes kas galėjo pamiršti tai, amiritas?)..

Beyonce

 

 

Prisimink, kai Beyonce sugadino Kalėdas? Gerai, gerai ne visai. Bet atsiminkite, kai ji manė, kad ji padarė? 2003 m. Bey nežinia žvaigždes Punk’dKalėdų epizodas. Lankydamasi vaikų grupe, ji bando įsukti keliolikoje aukštą Kalėdų eglutę su žvaigžde. Žinoma, medis tuoj pat avarijos į žemę, apiplėšdamas visas vaikų dovanas žemiau. Diva, apsirengusi naminiais santuokiniais kostiumais, atrodo siaubu, išties įsitikinusi, kad ji sunaikino viską. 

Drake

 

 

Mes visi žinome, kad “Drake” yra jautri siela ir tai turėtų reikšti netvarka su savo emocijomis (bet taip pat labai linksma). 9 sezono metu džiaugsmingas ir tikrai dėkingas Drizzy buvo manoma, kad jam buvo pavesta susitikti su viceprezidentu (Joe Bidenu). Kai automobilis atvyksta į jo vietą, dirbtinis žemės drebėjimas užkliudo automobilių stovėjimo garažą, o išpopuliarėjęs slaptųjų tarnybų atstovai jį nutraukia. Reperiui paliekama bendrauti su svetimų grupe, prašydama pagalbos, įskaitant nėščią moterį ir jos nepakartojamą vyriškį (kuris gali arba galų gale nepadarytų klastojimo).

Tyleris, Kūrėjas

 

 

Be abejonės, Taileris, “Kūrėjas” yra gerai išpildyto šurmulio gerbėjas. Taigi, kai Bam Margera pakvietė jį 9 sezono metu, visa tai buvo labai linksma. Tyleris buvo apgaulingas, galvodamas, kad jis suardė visą tako sunkvežimį, šaudydamas reklamines medžiagas ir darydamas spaudą labdaros renginiui. Liežuvis, kuris veikė taip, lyg jis užsidegė, buvo švelnus pridėtinis ryšys. Galbūt labiausiai beprotiškas dalykas, susijęs su Tylerio epizodu, buvo tas, kad jis pasiimdavo šypsosi (tikriausiai nervingai) keletą kartų iškart po sprogimo, kai jis nudžiugino savo nenuoseklumu. Kaip mes sakėme, Tyleris myli gerą progą.

Miley Cyrus

Punk'd Gifs - Miley Cyrus

Kas geriau, nei įžymybė, kuria garsėja kita garsenybė? Įžymybė, manydama, kad jie daro “punkingą”, kai iš tiesų jie išnyksta. Atveju: gaila Bieber vėl sugrįžta, tačiau šį kartą jo tikslas yra “Miley Cyrus”. Cyrus išskyrė schemą, kad “Bieber” pasipiktino krūva čiuožėjų, tačiau jis paslėpta nuotaikų atgal į ją, kai jis apsimeta, kad jis eina psichiškai, ir pradeda puola grupę, nusiunčia vieną vaikį į skrandį ir paleidžia. Cyrus išgąsdina netikėtą išpuolį, kai pats atskleidžia, pakartotinai šaukdamas: “Tu negali pakelti manęs!” Jis vadina jį “The Switcheroo”.

Taylor Swift

 

 

Yra kažkas apie jauną Taylor Swift, kuris mums įtikina kaip pernelyg lengvas. Ir Justinas Bieberis visapusiškai pasinaudojo sezono 9 sezono metu Punk’d, nustatydamas “Swift” už triuko, kuris baigėsi ašaromis. Bieberas kalbėjo apie “Swift” paleidimą iš fejerverkų. Jis prasidėjo toliau, nei tikėtasi, nustatydama ugnies valtį – valtį su visomis vestuvinėmis kelionėmis, palikdama dainininką tikėti, kad ji sugriovė kažkieno vestuves.

Liam Hemsworth

 

 

Grįžęs iš savęs iš Bieberio pankų apsikeitimo, Miley Cyrus sukūrė puikų punką Liamui Hemsworthui, kurį ji apibūdina kaip “prankstaus”. Pora sustoja gaudyti pinigus bankomate ir kai Hemsworth apynių iš automobilio, plika pora šokinėja. Cyrus piktnaudžiavo pasipiktinimu ir Hemsworthas persijungia į visą Australijos režimą, šaukdamasis ant poros ir kramtydamas automobilio langus. Ah, jauna meile.

Kim Kardashian

Punk'd Gifs - Kim K

Ashton grįžo į priimančiosios epizodą Punk’d per sezoną 9 ir bandė jo sunkiausia Punk Kim Kardashian. Įkvėpęs Scott Disicką, buvo sukurta lobis, taigi Kim įsitikinęs, kad kažkas pavogė Scott’o piniginę, kai jis siurbiamas dujas, todėl jis gali išsikraustyti vis dar automobilio purkštuku, dėl kurio sprogsta. Policija atvyksta ir į Scott įdėta rankogalais. Nepaisant nepaprastai dramatiškos scenos, Kimas išlieka savo prekės ženklo ramybės lygiu net tada, kai netikrasis ventiliatorius atsisako savo meilės Kardašianams. Ji iš esmės pasislėpė visą dalyką. Iconic.

Justin Timberlake

 

 

Be abejo, labiausiai įsimintinas epizodas Punk’d kada kiekvienas vaikinas Džastinas Timberlake’as išreiškė absoliučią prigimtį, kai manė, kad 900 tūkst. litų jo asmeninių daiktų, įskaitant jo namus ir šunį, bus grąžinta, nes jis sumokėjo mokesčius atgal. Lobizmas nusileido, kai kada Laikas “Reality TV” istorijos sąraše yra 32 “Epic Moments” sąrašo. Bet, TBH, mes taip pat šmeištuotųsi, jei kažkas mums pasakytų, kad šunys netenka. Mes su jumis, JT.