Žr. Andersono Cooperio ir Glorios Vanderbilt geriausio motinos ir sūnaus akimirkas prieš žiūrėdami jų dokumentinį filmą

Gloria Vanderbilt and Anderson Cooper
Courtesy HBO

Samantha Simon

Balandžio 8 d., 2016 m. @ 2:00 val

Glorija Vanderbilte per 92 metus gyveno gana gyvybiškai. Paveldėtojai buvo didžiuliai paskelbtos globos kova 30-ajame dešimtmetyje, kuri tuo metu buvo vadinama “šio amžiaus bandymais”. Ji pradėjo tapti aktoriumi, dailininku ir dizaineriu iš mėlynių džinsų, pradėdama po vieną smuiku romaną po kito (jos garsios praeities meilės yra Frank Sinatra, Marlon Brando ir Roald Dahl). Vandenbilitas tapo visa motina. Ji turėjo du vaikus su savo antru vyru, Leopoldu Stokowski, prieš keturias santuokas su Wyatt Cooper pagamino dar du sūnus: Carter ir Anderson Cooper.

Naujame HBO dokumentiniame filme Nieko kairiojo nepasakyta: Gloria Vanderbilt ir Anderson Cooper, 48-metis žurnalistas sėdi su savo motina už pasakojamą interviu. Tai diskusija, kurioje nėra diskusijų, kuriose poros aptarė Vanderbilto vaikystės dramą, savo uolų santykius, savo aistra menui ir savo sūnaus Cartero savižudybės tragediją 1988 m..

SUSIJĘS: 11 TV laidų ir specialių žiūrėti 2016 m. Balandžio mėn

Pokalbis tampa neįtikėtinai sunkus, o jo labiausiai ginčytinas emocinis taškas – apsilankymas Carterio kapui. Tačiau visa tai interviu tęsiasi, o “Cooper” ir jo motinos pokštas dažnai peržengia liūdesį, o Cooper atranda anksčiau neišaiškintus faktus apie savo šeimą. Galų gale, šis giliai pasinerti į vienos iš labiausiai glamorių gyvenimo legendų Amerikos protą yra įsišaknijęs motinos-sūnaus dinamikoje, kuri yra tiesiog saldus savo jaudinančiame šerdyje. Slinkite žemyn, kad pamatytumėte 10 nuotraukų Vanderbilto ir jos sūnų metu ir įsitikinkite, kad atsirasite, kai dokumentinis filmas pasirodys balandžio 9 d., 9.00 val. ET on HBO. Jūs nenorėsite to praleisti.