Prince’s Ex-Wife apie tai, ką jis tikrai norėjo už uždarų durų

Jo gerbėjams, princas amžinai išliks muzikinis genijus, kuris gyveno patraukliai violetiniu magišku egzistavimu. Bet Mayte’ui Garcia’ui jis buvo tik įprastas vaikinas, kurį buvo lengva nugalėti. Savo naujojoje knygoje, Graziausia: mano gyvenimas su princu, Garcia atveria savo keturiasdešimtmečio vedybas su dainininke – atlieka savo atsarginę šokėją pirmosiomis dienomis nuo jų santykio su savo sūkurine romantika ir tragiškos savo sūnaus Amiro mirties. Knyga (17 dol., Amazon.com) apima daugybę apreiškimų apie žinomą asmeninio muzikanto gyvenimą, ir tiems, kurie ginčija Garcia sprendimą pateikti asmenines pasakojimus praėjus metams po jos buvusio vyro mirties, ji nori ką nors išsiaiškinti: princas nebuvo ” T kaip atskirti, kai jie buvo kartu, ir ji nemano, kad jos apreiškimai jaudintų jį.

“Aš visada turėjau ketinimų dalintis tam tikrais dalykais, kurie man buvo svarbūs”, – sakė Garsija Stiliuje šią savaitę. “Ir tada, kai jis praėjo, aš ką tik pradėjau rašyti”. Kalbant apie tai, ką ji norėjo atskleisti savo memuaruose, nieko nebuvo. Na beveik nieko. “Ten tikrai nebuvo nieko, ko nenorėjau pasidalyti”, – sakė Garsija. “Aš turiu omenyje, kad žmonės manęs paklausė:” Taigi, kaip jis buvo lovoje? “Interviu metu, ir aš, be abejo, apie tai nekalbėsiu. Aš ne tokia mergina, ir aš tiesiog nemanau, kad tai nieko verslo. Bet norėjau parašyti apie pasiūlymą ir romantiką, o tiesiog parodyti princo pusę, kad niekas niekada nematė. Kai kurie žmonės manė, kad tai prieštarauja jo norams, bet žinau, kad kai mes buvome kartu, tai buvo laikas, kai jis buvo pats atviriausias. Jis norėjo pasidalinti ir būti labiau atviru žmogumi, nes jūs negalite turėti vaikų ir paslėpti. Jūs turėsite eiti į mokyklą ir eiti į gimtadienius, ir jis apie tai žinojo. Aš esu žmonių žmogus, man nerūpi paslapčių, ir man nieko paslėpti “.

TK
Steve Parke

Garsija tikisi, kad žmonės “dar labiau myli princę”, skaitę savo knygą ir “pamatyti jį kaip įmanomą žmogų, turintį jausmų ir svajonių”, – sakė ji. “Nors jis buvo muzikinis genijus ir be vienos rūšies vaikinas, jis taip pat buvo mylimasis su norais. Aš jaučiuosi didžiuojasi, kad garbindamas jį ir dalindamasis su meile “.

Čia, Garcia, atskleidžia, ką Prince buvo kaip už uždarų durų, – nuo jo polinkio dėvėti savo drabužius ir makiažą į savo mėgstamus filmus ir muzikos parinktis.

Ką žmonės būtų labai nustebę žinoti apie įprastą dienos režimą?
Jis tikrai nebuvo įprastas rūšies vaikinas. Jis nebuvo “pabusti, turėti kavos, apsirengti” žmogus. Jis mylėjo filmus, ir jis visada grojo muziką, kai jis ruošiasi. Tai buvo juokinga, nes aš žinojau, kokia nuotaika jam būdinga pagal jo grojamos muzikos rūšį. Aš norėčiau būti, O jis groja repą, todėl šiandien daugiausia repeticijos bus hip-hop. Or, Jis žaidžia Joni Mitchell, todėl jis tikrai į gitarą, ir jis bus viskas apie žodžius. Galėčiau pasakyti pagal muziką.

TK
Mayte Garcia

Ar turėjote mėgstamų filmų žiūrėti kartu?
Mums patiko klasikiniai filmai. Filadelfijos istorija. Elizabeth Taylor filmai. Kleopatra. Jis taip pat mėgo komedijas ir iš tikrųjų tik pasirodžiusius filmus, ypač dvasinius, ir jausmingus bei protingus. Jis mėgo tokius dalykus. Jis buvo viskas kažkas vaikinas, kai jis atėjo į tuos dalykus.

Pasakykite mums apie savo pirmąją datą.
Mes to nepadarėme, nes pirmieji buvo draugai. Mes nenorime pietauti. Mes tiesiog turėtume pūsti kukurūzus ir klausytis muzikos, eiti į studiją ir repeticiją. Galbūt norėtume eiti apsipirkti ar keliauti į Niujorką ar L.A. Mes tikrai neveikėme restoranų ir “dienos” dalykų, kol mes susituokėme ar šiek tiek anksčiau. Jis parašė dainą “Courtin” Laikas “, o jei klausysite tuos žodžius, tai apie tai, kad jis mane domina. Jis labai susirūpinęs dalyvavosi ir linksmino. Būtent tada ateis gėlės ir raidės.

TK
Randė Šv. Nikolajus

Tavo knygoje rašau apie tai, kaip princas pavogs tavo drabužius ir juos pakeis, kad atitiktų save. Ką norėjo pasidalinti drabužiais su savo vyru?
Jis padarė tai prieš mes buvome net susituokę. Jis naudojamas kopijuoti mados lakštus iš Stiliuje ir Vogue ir duok jiems savo garderobos komandą šiek tiek kitokiu būdu. Jis tai padarė su savo drabužiais, kai jis juos pamatė ir ant manęs. Prisimenu vieną kartą, kai buvau per Paisley, jo namuose, supratau, kad trūko mano juodųjų smokingų kelnių su nėrinėmis ant nugaros. Aš turėjau pižama, bet ruošiausi atgauti drabužius. Prisimenu jį, sakydamas: “Tik dėvėkite pižamus ir eikite apsirengti repetacijai”. Kai aš grįžau į repeticiją, aš pamačiau, kad jis dėvi kelnes. Aš tiesiog juokiuosi ir mąstau, Tai mano kelnės … bet jie tikrai atrodo gerai!

VIDEO: 10 brangiausių muzikinių vaizdo įrašų

Ar jūs kada nors dėvėjote kokį nors savo drabužius, ar tai nebuvo abipusis?
Jo daiktai buvo tokie struktūrizuoti jam. Aš dėviau kai kuriuos jo švarkus ir marškinius, bet kelnės buvo per trumpi. Aš iš tikrųjų pradėjau pirkti drabužius jam vėliau. Prisimenu, kad mes buvome “King’s Road” Londone ir jis sakė: “Ar jūs einate į rinką? Nes jei aš einu, tai bus beprotiška. Tiesiog išsirinkite keletą įdomių dalykų. “Taigi aš nuėjau ir niekada nepamiršiu – ten buvo šiek tiek užuominų bananų geltonos spalvos kelnės su mieliu pasėlių viršumi, kurioje buvo mažas ratas, taigi, kai jį susiesi, tu parodysi Aš supratau, kad tai tikrai mielas aprangas, ir kai jį jį atnešė, jis pažvelgė į jį ir pasakė: “Tai yra gražus”. Aš jam pasakiau, kad aš turiu drabužių spintą iškirpti kelnes į karštas kelnes, ir jis pasakė: “Gerai, aš turiu juos tai padaryti, nes aš taip pat turiu ką nors padaryti”. Žiūrėk, štai po savaitės mes žaidžiame po parodos Londone, ir jis dėvi tokį aprangą. Tai buvo “Peach Live” atlikimas, kurį galite rasti “YouTube”. Tai buvo mano apranga.

Akivaizdu, kad jis buvo jūsų drabužių gaidijos gerbėjas, bet kas buvo jo paties spintoje?
Žinoma, labai spalvinga ir labai organizuota. Jis turėjo dešimt juodų kostiumų pakabų, kiekvienas iš jų turėjo kitokį stilių ar dizainą. Visada simboliu traukite užtrauktuką. Tada atitinkamas batas buvo ant grindų žemiau jo. Viskas suderinta. Aš taip pat įpročiai. Tai buvo jo spintelė, bet kai aš čia gyvenau, jis tikrai visada smūgis mano, jis mylėjo mano megztines. Aš turėjau laisvą už visus, kai aš persikėlė. Jis paėmė mano kelnes ir juos suveria, kad jie puikiai tinka jam. Drabužių spinta komanda nežinojo, todėl jie grąžino atgal į mano spintelę. Tada aš jį ištrauksiu, įdėsiu, ir tai bus pora colių per trumpa. Jis tiesiog juokėsi.

TK
Kevinas Mazuras / Getty

Ar jūs taip pat dalinosi makiažu?
O taip. Tai pasiekė tašką, kai aš tuo metu turėčiau pirkti keturis ar penkerius mascarus, nes aš pradėjau pasiruošti ir mano tuša būtų trūksta. Aš norėčiau jį paskambinti ir pasakyti: “Ar turite tušą?” Ir aš girdėjau “Oi”. Jis visada turėjo viziją, ir jis man davė patarimų, kaip aš turėčiau daryti savo makiažą ir skirtingas idėjas. Tai buvo įdomu ir kitoks, ir man patiko, kad galėčiau pakeisti savo išvaizdą.

Ką manote, kad kartu buvote labiausiai spalvinga akimirka??
Kada mes nuėjome į “Versace” šou. Donatella davė man visas šias sukneles, kad galėčiau rinktis, ir mes padarėme raudoną kilimėlį ir sėdi pirmajame eilėje. Maniau, kad taip buvo spalvingi. Jie gros savo muziką, ir buvo smagu būti priekyje su juo ir pamatyti visus šiuos kūrinius. Jis jį pamilo.

TK
Dave Benett / Getty

Jei galėtum grįžti ir pamatyti jį paskutinį kartą iki jo mirties, ką tu jam pasakytum??
Aš iš tikrųjų bandžiau – tai knygoje. Aš nuėjau eiti pamatyti atlikėją, nes žinojau, kad jis bus ten. Deja, vėliau iš žmonių girdėjau, kad jo ego buvo per didelis ir jis tiesiog nenorėjo susidurti su manimi ar kažkuo. Nemanau, kad jis buvo geroje vietoje. Aš norėjau pasakyti jam, kad jį myliu, ir norėjau, kad jis susitiktų su savo dukra Gia ir pamatytum, kaip motina mane pakeitė. Aš tiesiog būtų pasakęs jam, kad aš visada būsiu jam ten, nesvarbu koks.