Pažvelkite į geriausius “Winona Ryder” vaidmenis prieš jos “New Netflix” serijos, “Stranger Things” premjerą.

Winona Ryder Best Roles - Lead 2016
Alamy

Tessa Trudeau

2016 m. Liepos 15 d., 14.45 val

Svetimas dalykas yra naujausia “Netflix” originali serija, nukentėjusi nuo transliacijos vietos, premjera šiandien, liepos 15 d., ir mes negalėjome būti labiau susijaudinusi, nes Winona Ryder yra pirmaujanti ponia. Nors dešimtojo dešimtmečio darlingas buvo nesuskaičiuojamas filmų ir kulto klasikos kūrinių – daugelis iš jų pelnė keletą prestižinių nominacijų ir apdovanojimų – ji niekada nebuvo vaidinusi vaidmenį televizijos serialuose, todėl laukėme, kad ją pamatysime šiame viršvalstybiniame Dramos trileris ilgą laiką.

Šiame 1980-aisiais “Rider”, kuris vyksta mažame “Indianos” miestelyje, vaidina “Joyce”, motina, kurios sūnus, atrodytų, dingo į ploną orą. Vėliau berniuko ieškojimas paverčia daugybę tamsių paslapčių apie miestą ir jo gyventojus. Remiantis 80-ųjų ir 90-ųjų baisių klasika E.T.., “Goonies”, arba Trečiosios rūšies glaudūs susitikimai, mes negalime galvoti apie tai, kas labiau tinka šiam vaidmeniui nei “90s piktograma pati.

Prieš šiuolaikinės premjeros, per daugelį metų mes atkreipėme dėmesį į kai kuriuos iš mūsų mėgstamiausių “Winona Ryder” vaidmenų, ir mes niekada nesuvokėme, kiek klasikų ji turi po savo diržu, kol mes pasuko per savo labai ilgą IMDb puslapį. Mes galime beveik garantuoti, kad šis vaikščiojimas atminties juostoje leis jums stebėti kiekvieną iš šių filmų.