Outlander Season 2 Episode 10: 5 Shocking Moments from the Battle

Outlander lead
Graeme Hunter / Starz

Janelle Grodsky

Birželio 12 d., 2016 m. @ 9:30

Praeitos nakties naujas epizodas Outlander pasveikino pirmąją Jokūbo maišto mūšį. Nors mes neapsimame, kad pamatytume kruviną kovą tarp jakobitų ir anglų kavalerijos, mes mėgstame pamatyti Jamie Fraserį (Sam Heughan) savo elementu ir vadovauti jo klanams. Net princas Čarlzasbeprotiškas, kaip jis gali būtipasitiki Jamie’s levelheadedness apie karo.

Su “Jamie” vadovavimu ir Claire Fraser’io (Caitriona Balfe) istorijos žiniomis, duetas sukuria nesustabdomą porą. Tačiau žinant, kad karo rezultatai labai priklauso nuo Claire. Nepaisant to, jie tikisi pasinaudoti šiomis žiniomis kovoti dar sunkiau ir strategiškai atitinkamai. Keisti istoriją? Niekas nėra brangus!

Vienas iš praeities nakties epizodo aspektų iš esmės mus sukrėtė: Claire žinojo apie šią konkrečią mūšį netoli Prestono miestelio. Iki šiol ji aiškiai pasakė, kad ji nuo šiol turi neaiškių istorinių duomenų suvokimą, bet, laimei, jakobitams ji žino viską apie šią konkrečią mūšį. Slinkite žemyn, kad sužinotumėte daugiau apie tai, taip pat patikrinkite keturias kitas šokiruojančias akimirkas iš Epizodo 10.

SUSIJĘS: 4 geriausi “Outlander” 2 sezono 9 epizodai

Tada tNamuose “Starz” kiekvieną šeštadienį, 9.00 val. ET naujiems epizodams Outlander. Prieš finalą liko tik du!