Naujojo Elžbieto Taylio fotografijų pasiūlymas niekada anksčiau nematytas jos privataus pasaulio žvilgsnis

Elžbieta Taylor - My Elizabeth book release
Courtesy of Glitterati Incorporated

Ellin Stein

Vasario 29 d., 2016 m., 18.00 val

Elžbieta Tayloras sukūrė vidurio amžiaus kino žvaigždės glamorą: ji buvo garsi savo juvelyrikos kolekcija, kurios vertė siekia 152 milijonus dolerių, jos prabangus gyvenimo būdas ir jaukus privatus gyvenimas, apimantis aštuonias santuokas, kaip ir jos pasirodymai ekrane. Jos meilės santykiai su kolega aktoriumi Richard’u Burtonu iš esmės išrado garsenybių kultūrą, kaip mes tai žinome, suteikiant naująjį paparacių reiškinį su istorija, kurią jie laukė, ir šiandien ir Kimsas bei Kanyes.

1976 m. Jaunasis meno studentas Faroozas Zahedi susipažino su Tayloru, kuris susipažino su savo pusbroliu, Irano ambasadoriaus Shahu JAV. Tai buvo 35 metų draugystės pradžia, o Taylorio perėjimas nuo ekrano deivės į pagrindinį fundraiserį ir aktyvistą AIDS tyrimams (ji buvo amfAR asociacijos steigėja) tuo metu, kai ši liga buvo stigmatizuota. Tai suteikė Zahedi prieigą prie atvirų momentų Taylor’e “Bel-Air” namuose, keliaujant ar socialinėmis progomis su tokiais garsiais draugais Andy Warholas ir Halstonas. Dabar Zahedi paveikslai, daugelis niekada anksčiau nematyti, buvo surinkti “fotomedžiagos”, vadinamos Mano Elžbieta. Žr. Žemiau esantį pasirinkimą.

FOTO: “Elizabeth Taylor” ekrano stilius

Mano Elžbieta “Firooz Zahedi” paskelbė “Glitterati Incorporated” (75 USD; galima įsigyti kovo 23 d. “amazon.com” svetainėje).