“Miles Teller” savo “Bold” žiūri į “Blessed” už tai: “Aš sužinojau, kad aš būsiu nešiotis”

Jo naujame filme Bleed for This (atidarydamas šiandien), Milesas Telleris demonstruoja ne tik jo veikiančius naikintojus. Filmas “Teller” charakterio centre, realaus pasaulio pasaulio čempiono boksininkas Vinny Pazienza, kuris daro neįtikėtiną sugrįžimą po nesėkmingo nugaros skausmo, kurį jis patyrė automobilio avarijoje.

“Man filmo širdis yra tas vaikinas, kurio visi sako, kad [tai grįžta į boksą] neįmanomas, tai nebus”, – sakė “Teller” Stiliuje Toronto tarptautiniame kino festivalyje. “Gydytojai, žmonės aukščiausioje savo srities dalyje sako jam, tiesiog tai neįmanoma. Ir ten yra kažkas viduje, kuris sakė, ne, tai nėra neįmanoma. Aš tai padarysiu. Aš įrodysiu, kad visi neteisingi. “

<em>Bleed for This</em><br/>“></div><div class=

Lapkričio 4 d

Per pastaruosius keletą metų mes matėme savo sąžiningą tikrosios bokso istorijos dalį, bet mes ypač džiaugiamės šia tema. “Miles Teller” žvaigždės – tai bruškos Rhode Islando kovotojas “Vinny” “Pazmanio velnias” Pazienza, kurio sunkiai užaugęs ascencija į žvaigždę yra sunaikinta dėl nelaimingo atsitikimo. Priešingu atveju Vinny turi sugrįžti į viršų. Katey Sagal ir Aaron Eckhart taip pat žvaigždes.

“Courtesy Open Road Films”

Norėdami pasirengti vaidmeniui, Teller turėjo patekti į Vinny galvą taip pat, kaip ir jo bokso techniką, tapdamas savimi, kuri galėtų būti susijusi su Vinny valia ir ryžtu sėkmingai kovoti su visais šansais. Fiziškai “Teller” taip pat turėjo patekti į “Vinny” bokso formą ir imtis intensyvaus dietos ir fizinio krūvio režimo, įskaitant darbą su buko treneriu Darrelu Fosteru, buvusiam treneriui “Sugar Ray Leonard”, kuris taip pat padėjo pasiruošti Will Smith už jo vaidmenį Ali.

“Aš turėjau apie septynerius ar aštuonerius mėnesius dietos ir svorio treniruotes, o po to mes patekome į pabaigą į boksą”, – sakė “Teller”. Iš pradžių aš tiesiog bandžiau atrodyti ne kameroje, kaip freakin idiotas. Bokso filmai, kurie pasirodė, jų biudžetas yra dešimt kartų didesnis nei mūsų. Mes nufotografavome per 24 dienas, o kiekvienai kovai mes turėjome vieną dieną filmuoti. Tai tikrai sunku padaryti, todėl tiesiog skrido. “

Galutinis prisirišimas prie Teller transformacijos? Filmas, kuriame yra devyniolika kostiumų, įskaitant vieną labai įsimintiną “aprangą” scenoje, kurioje Vinny pasveria prieš didelę kovą.

“Aš žinojau, kad norėčiau būti dėvi dirželiu, nes tai buvo tikra, tačiau Vinny vis dar turi savo. Jūs žinote, kad Vinny buvo tik blyškus berniukas”, – sakė “Teller”. Kai [tikrasis] Vinny buvo įsteigtas, aš norėjau jo, stebuklingai, pamatyti save prieš 30 metų “.

SUSIJĘS: 15 filmų žiūrėti 2015 m. Lapkritį, įskaitant ir Bleed for This

Nors Vinny nebuvo nustatytas tą dieną, kai jie nufilmavo siužetinę sceną, “Teller” sakė, kad labai smagu su drabužių spinta, kad jis turėjo laikyti keletą priminimų.

“Mes pakartojome” Vinny “džinsinio striukes. Iš šio filmo išlaikiau daugiau drabužių spintelės nei aš turiu iš bet kurios kitos. Turiu visas mano džinsinio striukes, aš gavau visą” Pazmanio velnio “švarką ir marškinius.” “Pazmanian Devil” buvo vienas Vinny pseudonimų. ” Aš buvau labai malonu žaisti su juo. Aš labai jai pagarbėjau “, – sakė” Teller “.