Mes išleidome gerų mergaičių sukilimo dieną ir gavo visas detalės be žvilgsnio

Čia ne Stiliuje, laikas nuo laiko gauname keletą gražių dalykų. Tai nėra blogas pasirodymas, kai jūsų darbo aprašyme pateikiamos interviu įžymybės arba dalyvauja “Red Carpet” premjeros. Vienas iš tokių darbo užmokesčio atvejų buvo tada, kai mums pasisekė, kad praleisti dieną “Amazon” naujausios serijos rinkiniui, Geros mergaičių sukilimas, kuri premjera šiandien, 28 spalis. Mes laukiame šio pasirodymo ilgą laiką, todėl negalėjome būti labiau džiaugiamės, kad filmuotų filmuotą filmą “už scenos”.

Remiantis Lynn Povich romaną, Geros mergaičių sukilimas seka jaunų moterų grupę, kuri tiesiog paprašė būti sąžiningai elgiamasi darbo vietoje ir pradėjo revoliuciją. Vėliau, 60-aisiais ir 70-ųjų pradžioje, serija sukasi aplink talentingų, išsilavinusių moterų, dirbančių aukščiausiajame leidinyje, grupė, kurioms pavyko dirbti tuščiose pozicijose, nes jie yra moterys. Nesant galimybių reklamuoti, moterys ėmėsi reikalų savo rankose, iškėlė klasių ieškinį prieš bendrovę ir keičia proceso istoriją.

Atvykome į komplektą, esantį Santa Claritoje, Kalifornijoje, sandėlyje ir buvo paimti viduje, kur mes turėjome pasivaikščioti tiesiai už kambario, kuriame jie šaudė. Sėdėdami plaukus ir makiažo įgulą, turime stebėti kiekvieną pasiimtą ant monitorių ir išgirdo kiekvieną “supjaustyti!” ir “veiksmas!” – ir viskas tarp jų. Tai buvo vienintelis būdas, kaip sužinoti, kaip tikrasis televizijos laidos pasirodo kartu, kol mes matome televizorių. Ir geriausia dalis? Tarp kurių mes sugebėjome apsistoti su trimis pagrindinėmis moterimis – Ana Camp, Genevieve Angelson ir Erin Darke – aptarti jų vaidmenis ir viską apie šou. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, ką kiekvienas iš jų turėjo pasakyti.

GGR_Ep107_20160714_215126.ARW
mandagumo “Amazon Studios”

Ar galite šiek tiek pasakyti apie savo personažą?
Genevieve Angelson:
Aš žaidžiu Patti Robinsoną; ji yra pagrindinis šou simbolis. Ji yra laukinė dvasia, nuoširdus, laisvas nuotakas kovos kultūros atstovas. Bet ji taip pat yra 24 metų mergaitė, kuri dar nėra nieko bendro. Ji nežino, ką dar tiki. Ji nori pažeisti taisykles; Ji labai protinga, ir ji yra neįtikėtinai savo darbe. Ji nemėgsta būti šiek tiek neklausiška ir šiek tiek daugiau netinkamai apsirengusi, kaip ir kiti biuleteniai, nes ji gali išsisukti.

Anna Camp: Aš žaidžiu Jane Hollander. Ji yra pagrindinė mokslininkė, ir ji yra mažiausiai išlaisvinta iš visos moters, ir ji miršta, kad sužinotų daugiau dalykų apie save, nors sezono progresas pamatysime, kad ji lėtai reaguoja į 70-ąsias revoliucijas. Ji labai turtinga, ji naudoja savo tėvo pinigus. Manau, ji visada yra labai draugiška. Akivaizdu, kad tai daugiau “60s, nei yra” 70-tieji metai. Ji yra labiau konservatyvi. Bet ji turi madą; tai labai, labai elegantiška.

Erin Darke: Aš groju Cindy Reston; Manau, ji yra moteris, kuri turėjo tam tikrą tradicinį auklėjimą ir susituokė su savo kolegijos mylėtoju. Tada jis buvo toks: “Galite dirbti metus, kol baigsiu teisininkų mokyklą ir pradėsime šeimą”. Ir ji pradėjo dirbti ir tam tikra pradeda atrasti, kad galbūt būna buvimo namie žmona yra ne tai, ko ji nori. Manau, kad ji yra labai saldus, bet daugiau, manau, ji yra šiek tiek nepatogu. Ji dar truputį mokosi pati, kuri kartais ją sukelia beveik skausmingai nepatogiai, kai tik jai nepatogiai susiduria su situacija, kuri, manau, yra tokia maloninga.

GGR_Ep105_20160615_222609.CR2
mandagumo “Amazon Studios”

SUSIJĘ: 13 TV laidų žiūrėti spalio mėnesį

Kas yra drabužių spinta??
Genevieve Angelson:
[Mūsų kostiumų dizaineris] gauna šią medžiagą pavadinimu “negyvas”, kuris iš esmės buvo daiktas, pagamintas 1970 m., Uždengtas ir niekada nešamas. Taigi, drabužiai, kuriuos mes dėvime, – tai ne senoviniai drabužiai, kurie buvo perduoti, bet ir senoviniai drabužiai, kuriuos galėtumėte nusipirkti parduotuvėje 1970 m., Bet aš pirmą kartą nešioju jį 2016 m. Ir tai neįtikėtinai , ką ji gauna.

Erin Darke: Sezono pradžioje mes turėjome tokį didžiulį valandų ilgio jungiamą elementą, kuris tik sukuria mūsų personažams spintą, taigi tai viskas labai darni, ir manau, kad padarėme nuostabų darbą, kad mes taptume tokie skiriamieji ką mes dėvimės. Panašiai, kai pažvelgsite į vieną iš Cindy drabužių, tu atrodai taip: “Taip, nė vienas kitas personažas nešioti tokio, tik Cindy jį dėvėtų”.

Kaip jūs pasiruošėte savo vaidmeniui šou??
Anna Camp: Aš buvau didžiulis, didžiulis, didelis gerbėjas Mad Men. Tai buvo mano mėgstamiausia šou, ir tai greičiausiai bus mano mėgstamiausia visų laikų šou. Aš akivaizdžiai skaitau knygą, Geros mergaičių sukilimas pateikė Lynn Povich. Aš buvau išaugęs mano motinos drabužių gerbėjas. Norėčiau dėvėti mano mamos suknelės – ji buvo grožio konkurso dalyvė, ir aš norėčiau dėvėti savo drabužius ir daiktus, vaikščioti ir viską.

Erin Darke: Aš bandžiau atlikti daugybę tyrimų apie 60-ųjų ir 70-ųjų pradžioje, nes nors aš maniau, kad žinau daug apie tą laikotarpį, kai tik pradėjau atlikti tyrimus, supratau, kad aš tiesiog žinau, kokie yra jo plačiai. Kaip ir tai, kaip viskas vyksta ir kiek tuo metu pasikeitė, sudėtinga buvo tikrai įdomu.

_D4B6155.CR2
mandagumo “Amazon Studios”

SUSIJĘS: 5 laidojimo televizoriaus patiekaluose esančios moterys savo naujais pasirodymais

Ką norėjo dirbti tokioje moterų varomoje šou?

Anna Camp: Manau, kad pasirodymas yra neįtikėtinai aktualus, nors jis nustatytas 70-tieji metai. Manau, kad tai puikus laikas parodyti moterų istorijas ir kad moterys yra protingos ir galingos, kūrybingos ir puikios komunikatorių, ir mūsų pasirodymas tikrai tai daro.

Erin Darke: Kas man šokiruoja, rodydamas, kaip aktualu yra kai kurie iš šių klausimų. Mes priėjome pakankamai to, kad moteris dirba prezidentui, bet mes vis dar negauname tokios pačios sumos kaip ir vyrams, ir tai yra lygiai taip, kaip tai buvo prieš 46 metus, o kai kurie iš šių pokalbių yra tie patys pokalbiai, kuriuos aš tiesiog žiūriu žiauriai ir patraukliai tuo pačiu metu.

Genevieve Angelson: Aš galvoju apie tikras moteris ir apie tai, kaip neįtikėtinai dinamiška ir protinga, juokinga, nuostabi ir seksuali, ir ką jie turėjo, kaip buvo, kai jie buvo jų pradžioje dvidešimties ir suprato visą šią medžiagą, ir aš stengiuosi juos pagarbinti.

Visi epizodai šiandien yra platinami “Amazon Prime”.