Leiskite šioms moterims daugiau nei 50 parodyti, kaip stilius tik gerėja su amžiumi

The Art of Dressing - 1
RIZZOLI JAV TEISINGUMAS

Jonathan Borge

Balandžio 20 d., 2017 m. @ 12:00 val
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Kodėl nerimaujate sezono metu po mados tendencijų sezono, kai žinote, kas veikia?

Tai filosofijos gatvės stiliaus mėgstamiausias Tziporah Salamonas (aukščiau) akivaizdžiai atrodo, kad laikomasi. Žinomas visada gaudamas vėluojantį fotografą Bill Cunningham akis, autorius ir mados meilužis ne tik suvaidino Lanvin kampanijose (geras, elegantiškas!), Bet ir moteris už nauju vaizdų kiekiu, kurio negalime nuleisti, “Puošmenų menas”: “Ageless”, “Timeless”, originalus stilius ($ 33; amazon.com).

Taigi, kas yra tokia karšta apie knygą? Iš esmės “Salamon” išnaudojo 10 nuostabių pasakų moterų, sulaukusių 50 metų amžiaus, kad galėtumėte atidžiau pažvelgti į tai, kas patenka į jų išties garsius spintelius. Knygoje rasite be jų paprastus ir patogius patarimus dėl apsirengimo bet kokiomis progomis. “Salamon” taip pat įsitikinęs, kad atsakė į visus klausimus, kuriuos domėjosi: Kas iš tikrųjų yra būtinas? Ar tai teisinga proporcija? Ar mano naują striukę reikia pritaikyti?

SUSIJĘS: daugiau nei 50 bikini babes

 

Salaamonas yra tai, ką mes galime siekti atrodyti tik kasdien, bet moterys, kurioms ji pasirinko profilį, taip pat teikia vieni kitiems rimtą mokestį už savo pinigus. Apskritai, mes manome, kad laikas nusmukti mūsų sportbačius ir gerai pabandyti šiek tiek sunkiau.

Slinkite žemyn, kad pamatytumėte kai kurias privalomas žinias apie ponius Puošmenų menas.