Kas nori būti VIP “Drake” koncerte

Ką turi John Mayer, Chloë Grace Moretz, ir vienos krypties Niall Horan? Žvaigždės yra visi “Drake” gerbėjai (bet rimtai, kas ne?) Ir buvo pastebėti, kad šitą savaitgalį vakarėlis vyks “Virginia Black” bare “VIP” salone Staples centre prieš reperio koncertą. Mums pasisekė prisijungti prie išskirtinio poilsio salono, kol vienas iš Los Andželo sustojo prie Drake’s Vasaros šešiolika kelionių, ir leisk mums pasakyti, mes jaučiamės labai atvėsti alkūnės su žvaigždėmis.

<< įveskite caption here>> Staples centre, 2016 m. rugsėjo 7 d. Los Andžele, Kalifornijoje. “></div><div class=
Scott Dudelson / Getty

Ypatingai privatų salę vedė “Drake” viskio prekės ženklas, “Virginia Black” (patikrink savo mėgstamą receptą čia) ir pristatė įvairius kokteilius, kuriuose buvo tik išleistas burbonas, kaip DJ sukurtoms melodijoms, o kiekvienas ėjo ant patogių sofų laukdama, kol Drake pateks į sceną. Šią vasarą debiutavusio alkoholinių gėrimų kompanija, kurią Drake bendradarbiavo su spirito magnatas Brent Hocking, yra visiškai nauja, tačiau galbūt pastebėjote jį muzikiniame vaizdo įraše savo naujausiam “Child’s Play” žaidimui.

SUSIJĘS: Rihanna Ačiū Dreikas už lietimą VMA kalba: “Aš tave myliu už tai”

Vasara Sixteen
Mandagumas

Pirmoji įžymybė, kurią mes pastebėjome, buvo Chloė Grace Moretas, kuri su savo draugu ir kolega aktoriumi Zoey Deutch nupiešė keletą nuotraukų. Po keleto valandų kabančios poilsio kambaryje ir stebėdamas John Mayerio bei Niallo Horano stebėjimus, mes palydėme į koncertą, kuriame vietoje arenos viduryje turėjome taškus rezervuotame skyriuje. Užpildytas atviru baru, privati ​​svetainės zona galėjo būti geriausia vieta visoje vietoje. Net Chloé Kardashian ir jos naujas žmogus šoko ir dainavo kartu su mumis. Šis “žvaigždžių” backstage įspūdis yra tas, kurį jaučiame #blessed, kad buvo dalis.

Dreikas praeitą vakarą padarė neįtikėtiną darbą “@ champagnepapi @ ashcoley3”

Nuotrauka paskelbta Niall horan (@niallhoran)

Drake visoje JAV ir Kanadoje sustos ant jo Vasaros šešiolika kelionių iki spalio mėn.