Kaip sukurti savo Snapchat Geofilter

Su “Thanksgiving” dabar už mus, oficialiai čia yra žiemos atostogų sezonas, o tai reiškia, kad daugybė veiklos yra horizonte. Nesvarbu, ar tai jūsų biuro atostogų vakarėlis, geriausio draugo baltos dramblys dovanų keitimas ar įdomus šeimos susitikimas, jūs neabejotinai aktyviai dalyvaujate socialinėje žiniasklaidoje. Vienas iš geriausių dalykų, susijusių su mūsų mėgstamomis socialinėmis platformomis, yra įdomūs filtrai ir vietovių žymas, kurias galite naudoti, kad suasmenintumėte turinį ir taptumėte savimi.

Galbūt tai jau žinote, bet kas nors gali sukurti savo Snapchat Geofilter. Tačiau tai, ko mes nesuprantame, yra tai, kad tai yra labai paprasta. Jei kada nors pagalvojote apie tai, kaip tai padaryti, koks geresnis laikas nei jūsų artimiausioms atostogoms? Mes tiksliai nurodėme, kaip sukurti savo filtrą nuo pradžios iki pabaigos, todėl skaitykite toliau, kad sužinotumėte. Mes garantuojame, kad kiekvienas jūsų socialinis ratas bus įspūdingas.

VIDEO: 14 modelių, kuriuos mėgstu sekti Snapchat

Snapchat Geofilter Tutorial
Mandagumas

Atidarykite “Snapchat” programą ir spustelėkite savo profilio piktogramą (jei naudojate “Bitmap”, susietą su jūsų profiliu, tai bus jūsų “Bitmap” piktograma) viršutiniame kairiajame kampe. Tai atneš jus į pirmiau pateiktą puslapį, kuriame spustelėkite viršutiniame dešiniajame kampe esančią krumpliaračio piktogramą (taip pat yra nustatymų piktograma)..

Snapchat Geofilter Tutorial
Mandagumas

Kartą savo nustatymuose šiek tiek daugiau nei pusę puslapio pamatysite “Geofiltracijos pagal pareikalavimą”. Paspauskite ant to.

Snapchat Geofilter Tutorial
Mandagumas

Kai pateksite į kitą puslapį, spustelėkite Tęsti.

Snapchat Geofilter Tutorial
Mandagumas

Tada būsite nukreipti į puslapį, kuriame siūlomos įvairios progos, pvz., Vestuvės, gimtadieniai ar bachelorette ir bachelorette šalys, taip pat galimybė pradėti nuo nulio. Pasirinkite, kuris iš jūsų yra tinkamas (šios pamokos metu mes einame su gimtadieniais).

Snapchat Geofilter Tutorial
Mandagumas

Kitame puslapyje rasite daugybę iš anksto parengtų fonų ir dekoracijų pasirinkimų. Galite peržiūrėti tiek, kiek norite. Jūs pastebėsite, kad kiekvienas iš jų turi fone atsitiktinių žmonių nuotrauką – tai tik parodys jums, kaip atrodys jūsų filtras, kaip jūsų spragtelėjimas.

Snapchat Geofilter Tutorial
Mandagumas

Kai tik peržiūrėsite filtrą, galėsite spustelėti anksčiau esantį tekstą (šiuo atveju “Švęsti” aukščiau) ir pakeisti tai, ką jis sako, taip pat spalvą. Jūs netgi galite jį perkelti per filtrą. Pasirinkę filtrą ir tinkinant tekstą, apatiniame dešiniajame kampe spustelėkite žalią ir balti žymeklį.

Snapchat Geofilter Tutorial
Mandagumas

Kitame puslapyje bus paprašyta įvardinti savo “Geofilter”, tada jūs nustatysite pradžios ir pabaigos laiką ir datą, tai yra, kai norite, kad jūsų filtras būtų prieinamas. Taigi, jei jūsų atostogų vakarėlis yra nuo 7 p. ir vidurnaktį, jūs nustatysite laiko parametrus, kurie sutampa su šventėmis.

Snapchat Geofilter Tutorial
Mandagumas

Kitame puslapyje bus paprašyta paruošti “Geofence”, kuris nustatys fizinę zoną, kurioje galėsite naudotis “Geofilter”. Spauskite “Tęsti”..

Snapchat Geofilter Tutorial
Mandagumas

Tada būsite nukreipti į tikrąjį žemėlapį, kurį naudosite nustatydami savo buvimo vietą. Vilkite kiekvieną langelio kampą į vietą, kurioje norite, kad Geofilter galėtumėte naudoti. Kuo didesnis plotas, tuo brangesnis bus filtras.

Snapchat Geofilter Tutorial
Mandagumas

Antrasis į paskutinį žingsnį yra jūsų filtro ir visos anksčiau pateiktos informacijos peržiūra, pvz., Pradžios ir pabaigos laikas bei filtro vardas. Spustelėkite pirkti, kai tik patikrinsite visą informaciją.

Snapchat Geofilter Tutorial
Mandagumas

Galiausiai pateikiate savo filtrą peržiūrai, o kai jis bus patvirtintas, jums bus pranešta, kad pirkinys bus baigtas su jūsų mokėjimo informacija. Ir voila! Jūs turite sau savo savo Snapchat Geofilter. Tai tikrai paprasta!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

79 − = 72