Išskirtinis “First Look”: “Scandal Collection for Limited”

Atkreipkite dėmesį Gladiatoriai: Jūsų nepaliaujamas pasipriešinimas dėl Olivijos popiežiaus mados atsipirko! Skandalas“Leader”, kurį vaidina malonus ir puošnus Kerio Vašingtonas, ir kostiumų dizaineris Lynas Paolo, “The Limited” nužudė savo stilių. Abiejai kuria liniją su mažmenininko kūrybinio vadovo Elliot Staples’u, kuris perduoda popiežiaus poziciją.

“Treniruotės kaip gladiatorius reiškia tai, kad nebijok, kad visa tai būtų glamoringa, protinga, galinga ir seksuali”, – sako Vašingtonas. “Tai yra tokia mados istorija, kad norint būti galinga moteris reiškia, kad turite suknelę kaip vyras, ir mes norėjome toli nuo to. Mes norėjome išsiaiškinti, kaip išreikšti tiek jėgos, tiek moteriškumą per šio personažo madą. nes ji yra moteris, kuri nebijo būti galingiausiu personažu kambaryje “.

Rezultatas – tai kolekcija, apimanti visas popiežiaus kilpelius: pastelinį kailį, užuominą su bet kokia bluzele ir raištelį ant balto parašo, kuris “atspindi šarvus, kurį Olivija iškelia”, – sako Paolo. Priežastis, kad balta spalva yra jos spalva, atspindi ir charakterį, ir televizijos skambutį, paaiškina Paolo. “Buvo tikrai svarbu, kad Olivia Pope išsiskirtų į kambarį, kuriame visi vyrukai apsirengę tamsiais kostiumais, kad ji būtų pagrindinis dėmesys, pagrindinis šio kambario galios punktas”.

Kalbant apie stovėjimą, linijoje taip pat yra keletas spalvingų minkštųjų spalvų, įskaitant kūdikių rožinį, šalavijas žalią, riešutą ir dramblio kaulą. “Tai moteris, kuri, kai ji vaikšto į kambarį, turi jaustis kaip atvira ir teisinga jausmas, ramybė ir ramybė”, – aiškina Vašingtonas. “Aš nenoriu eiti į kambarį ir įbauginti klientus, kurie ateina pas mane labiausiai siaubingoje dienoje, noriu dėvėti spalvas, dėl kurių jie jaučiasi patogiai, atsipalaidavę ir lengvai”.

“Kadangi” ji nešioja kelnes savo gyvenime “, sako Vašingtonas, duetas suskaldė tris popiežiaus patvirtintus kelnių stilius: ploną cigarečių, platesnę reguliaraus pjūvio ir didžiulę koją. “Aš supratau, kad esate moteris, kuri visą laiką nešioja kelnes, jūs norite turėti keletą variantų”, – sako ji. “Mes stengiamės atnaujinti seksualios galingos moters idėją ir apsispręsti dėl kelnių, nes jos standartas leido mums tikrai žaisti su daugiau moteriškumo striukės formų.”

Pasiruoškite duoti savo spintelę a Skandalas Makeover – “mix-and-match” vienetai prasideda nuo $ 49. Tiesiog laiku: sezono 4 premjeros rugsėjo 25. Taigi, jūsų spinta? Įsidėmėkite, kad tai tvarkoma.

Pirmadienį, rugsėjo 22 d., Bus Kerry Vašingtonas InStyle.com’s Svečių redaktorius! Visą dieną patikrinkite išimtinį turinį tiesiai iš paties aktorės. Eiti į instyle.com/kerryday.

Paspauskite per galeriją, kad pamatytumėte kolekcijos žvilgsnį.