Šis “Rosa Parks Biopic” išmokys jus daug daugiau nei jūsų istorijos klasė

“Rosa Parks” yra namų vardas, žinomas visoje šalyje kaip drąsus moteris, atsisakiusi atsisakyti savo vietos ir paleisti “Montgomery Bus Boycott”. Tačiau pagal aktorę, kuri ją grojo, visuomenė iš tiesų žino apie civilinių teisių piktogramą.

Meta Golding, kuris portretuoja parkus būsimoje biopikoje Už judesio “TV One” teigia, kad seksistumas yra priežastis, kodėl mes galime iškart iššaukti Martin Luther King Jr. balsą mūsų protuose, tačiau gali būti sunku netgi parinkti “Parks” veidą lineupe.

“Manau, kad seksizmas nebuvo diskriminuojantis ir labai priklausė pilietinių teisių judėjimui, todėl mes negalėjome girdėti ir nematyti gilių moterų, kovojančių su kova kartu su Dr. Martin Luther King ir Malcolm X “, – sakė Goldingas Stiliuje.

Meta Golding Rosa Parks
Mandagumas

Norėdami paruošti žaisti piktogramą, Bado žaidimai Alus giliai neria į archyvus. “Yra garso ir vaizdo įrašų, bet, deja, daugelis jų yra interviu, todėl jie yra šiek tiek daugiau formalūs”, – sakė ji..

Vietoje to, Golding gavo geresnį parkų supratimą per pačių piliečių teisių gynėjų knygas. “Rosa Parks buvo pati labai pelninga rašytojas, todėl aš perskaičiau viską, ką ji parašė”, – sakė Goldingas. “Kai kurie jos šeimos nariai parašė apie Rozą apie tai, kokia ji buvo iš intymios šeimos perspektyvos”, – sakė ji, pridurdama, kad šios asmeninės istorijos padėjo jai geriau suprasti savo asmeninį tapatybę, o ne tik jos viešąją asmenybę.

Goldingas bandė viską, kad liktų tikra Parkų, bet įkūnytų ją, o ne imituotų, – tai, ko plačiąja visuomene negalėjo suprasti, kaip ji kalbėjo ir paėmė save. “Nors ji yra piktograma, bent jau apie ją labai mažai žinojo. Aš žinojau, ką ji padarė, ir žinojau, kad ji yra ta nacionalinė lobis. Tačiau aš labai nežinojau apie ją asmeniškai. Aš nepažįstu jos balso. Tai buvo ne kaip Martin Luther Kingas, kad tiesiog girdi tą tembrą ir tiksliai žinote, kas tai yra “, – sakė Goldingas Stiliuje.

“Aš bandžiau nusileisti jos tarmę, savo balsą, kalbėtis ir vaikščioti. Ir kažkas man pasakė: “Gerai, klausyk, žinai, tai ne ta, kad visuomenė turi šias žinias apie tai, kaip ji kalbėjo. Tai tikrai nuotrauka, todėl sukurkite savo. “”

SUSIJĘS: Jums reikia pamatyti, kaip šis 5 metų amžiaus merginas, tapęs istorijos kūrėjais

Nežinodamas, kad jos balsas yra tik pradžia: parkai buvo daug daugiau nei moteris, nenorėdama perkelti iš savo ešerio. “Ką aš nesuvokiau, kad iki to laiko, kai ji atsisakė atsisakyti savo vietos, tai buvo patyręs aktyvistas, – mums pasakojo Goldingas. “Tiesa ta, kad tai buvo moteris, kuri kovojo už pilietines teises visą savo gyvenimą. Ji iš tikrųjų buvo revoliucinga. “

Dienai, talentingų siuvėjų, NAACP sekretoriaus Montgomeryje pusėje, parkai nebuvo svetimi piliečių teisių judėjimui. Ir ji žinojo, ką ji rizikuoja imdamasi (figūrinį) stovą ir paversdamas šį teiginį judesiu.

“Jos ir kiti Montgomery aktyvistai trijose dienose organizavo boikotą. Tuo metu juodaodžiams žmonėms boikotuoti jūs galite prarasti savo darbą, galite prarasti savo gyvenimą. Tai buvo labai, labai pavojinga, – sakė Goldingas. “Be to, tai, kas reikštų asmeninį lygį, nors ji ir buvo aktyvistė, tapti boikoto akimis. Ir kaip tai daro poveikį žmogui, nes dabar ji buvo tiesiogiai pažeidžiama grėsmių ir mirties grėsmių atžvilgiu, taigi ir jos šeima “.

Meta Golding Rosa Parks
Mandagumas

Nuo pat pradžios Už judesio, akivaizdu, kad Parkai žinojo, ką ji įgauna. Nors ji tą pačią naktį galėjo nesutikti suimti, tai buvo visiškai neaktyvus aktyvistas, kuris vis dar buvo pasipiktinęs, kad Emmetto Tillo žudikai buvo paleisti be pasekmių. Ji nebuvo varginanti dirbti ilgą poslinkį; Ji buvo pavargusi nuo realybės, kaip juoda moteris Montgomery, Ala.

Tai ne tik žiūrovai, kurie gaus istorijos pamokas: net filmo žvaigždės, tokios kaip lotyniškos aktorės Loretta Devine, daug išmoko iš scenarijaus. “Maniau, kad aš daug sužinojo apie” Montgomery Bus Boikotą “,” sakė Devine žurnalistams. “Aš buvau jaunas mergaitė”.

“Aš buvau nustebintas tuo, ką nežinau ir ką žmonės sužinos kaip matydami šį filmą”.

Už judesio vasario 11 d. televizoriuje.