Gretchen Mol pasikalbėkite su Hugh Laurie

Praėjus daugiau nei ketveriems metams nuo to laiko, kai Hugh’as Loris paskutinis vaizdavo didžiulį, tačiau neramus daktarą televizoriuje, tačiau labai džiaugiamės Namas aktorius grįžta į žmonių galvosūkių sprendimą ekrane. Jis vaidina San Fransisko pagrindu veikiančią neuropsichiatrą Eldoną Chance naujoje “Hulu” trileryje Tikimybė, su Gretchen Mol, prisiimdamas savo pavojingai viliojančio, tačiau protiškai nestabilaus paciento vaidmenį, Jaclyn Blackstone.

Molas sustojo Stiliuje“Niujorko” biurams praeitą savaitę buvo patiekiama apie antrą sezoną jau pasirodytą dramą, ir ji mums davė viską, kas iš pradžių atkreipė ją į “paslaptingą” dalį, kaip ji ir Laurie ” į zoną kartu “, kai filmuojate beprotiškus scenos ir kodėl šou skiriasi Namas, taip pat bet kokią kitą serialų transliaciją dabar. Slinkite žemyn, kad galėtume visą interviu su žvaigždute, ir siųskite pirmąjį epizodą Tikimybė apie Hulu šiandien.

Stiliuje: Kas pirmiausia atkreipė tave į vaidmenį?
Gretchenas Molas:
Aš perskaičiau romaną, kad jis yra pagrįstas, kurį parašė Kemas Nunnas ($ 10; amazon.com). Tai psichologinis triukšmas, kurį sukūrė San Franciske, ir aš tiesiog negalėjau išleisti knygos. Aš jį skaitiau, kai atostogauju, o kai tik atėjau prie to simbolio, kurį norėčiau žaisti, mane jai taip žaviuosi. Ji labai paslaptinga, ir ji gali ar negali turėti asmenybės sutrikimų. Taigi, kaip aktorius, buvau tiesiog visiškai suinterpretuotas.

Ar buvo patraukliai paversti save tokiu sudėtingu personažu?
Manau, tai visada būna dėl simbolių, kurie nėra tai, kas jiems atrodo, arba jie turi daugiau galimybių negu tai, kas iš karto yra puslapyje, ir tai, kas ji yra. Jūs tikrai negalėjote pasakyti, ką ji galvojo, ir tai buvo tikrai galvosūkis, kurį turėčiau priimti. Net knygos pabaigoje jūs neturite visų atsakymų apie šią moterį. Ir tai, ką aš jai patikėdavau – kad aš galėčiau sugalvoti savo savybes ir užpildyti visus tarpus tarpų.

Getchenas Mol - CHANCE EMBED 1
David Moir / Hulu

SUSIJĘS: “Hayes Grier” žvaigždės Linksma– Ir tu niekada nematėme jo panašaus prieš tai

Pasakykite mums: kaip buvo dirbti su Hugh?
Hugh toks puikus aktorius. Jis turi tiek daug pažeidžiamumo, šilumos ir intelekto. Parodos rašymas taip pat yra labai unikalus, todėl mes turėtume turėti šiuos šešių puslapių scenos, kurios beveik atrodė kaip televizijos šou – tai retkarčiais, nes paprastai jie yra apie pusantro puslapio. Taigi, mes tiesiog norėjome patekti į zoną šių tikrai ilgų scenų, ir jis buvo nuostabus žaisti.

Ar tu manai Namas gerbėjai bus nustebinti jo naujausiu personažu, kuris taip pat atsitinka gydytoju?
Tai nėra panaši užduotis. Namai visada turėjo atsakymus pabaigoje. Jis visada išsprendė bylą, ir jis buvo ryškiausias ir protingiausias kambaryje, tačiau tai visiškai priešinga. Tikimybė yra spirale, kur jis iš tikrųjų praranda visko aplink jį valdymą. Jis prarado savo žmoną, o jo dukra yra paauglys, kuris praeina per tam tikrus klausimus. Jis bando valdyti visus šiuos dalykus, ir jis pats atsikelia į tamsesnę karalystę nei anksčiau gyveno. Jis visiškai nesusijęs su savo elementu, ir tai visiškai ne taip, kaip jo ankstesnis charakteris.

Ar yra viena scenos, kuria filmavote, kad jūsų požiūriu išsiskiria kaip mėgstamiausia?
Taip. Viskas prasideda iki sezono pabaigos, o aštuonių epizodų metu galų gale pamatysite daugiau, kas yra mano personažas, ir tai yra priežastis, dėl kurios aš tikrai buvo malonu žaisti su ja. Tai viskas, ką galiu pasakyti, nieko neduodant! Bet tai buvo smagu.

Getchenas Mol - CHANCE EMBED 2
David Moyle / Hulu 

SUSIJĘS: Kas iš tikrųjų daro žvaigždes Jaunesni Jaustis jaunesni

Neatskleidžiant jokių spoilerių … ką mes galime laukti, kai sezonas taps progresuojamas?
O berniukas Tiesiog pasisukdavo ir pasisukdavo, ir kiekvienas žmogus sugedo į tamsesnę pusę. Ethan Suplee vaidina nuostabų personažą. Manau, kad Eldono Chanceas, Hugho personažas, tikrai apsuptas kai kurių patrauklių, intriguojančių ir tamsių žmonių. San Francisko miestas taip pat vaidina labai įdomų vaidmenį dėl rūko ir drąsos bei tokio grožio, bet taip pat ir dėl nepakankamos kokybės, kurią San Franciske taip pat padarė.

Ar yra kitas TV laidas, kurį palyginsite su?
Manau, kad žmonės, kurie yra noir fanai ir filmai, tokie kaip Vertigo ir Maltos kumpis tai myli. Kai aš pamačiau priekabą, aš galvoju: “Oho ten tikrai nėra kažkas panašaus į televizorių”. Ir tai, ką aš manau, yra kietas apie tai. Tai visai neperduotas laikotarpis, kai sakau, kad grįš į tuos filmus, aš turiu galvoje, kad jis turi daug panašių troškulių iš trijų. Bet manau, kad tai labai moderni. Tai natūra ir paslapties, taip pat yra daug posūkių ir posūkių.

Kitaip nei Tikimybė, kokie rodo, ar tu dabar žiūri binge??
Aš tarsi žmogus, kuris viską žiūri vėliau. Aš visada šiek tiek atsilieka nuo kreivės. Aš ką tik pradėjau žiūrėti Vinilas, kuri man labai patiko, ir aš neseniai žiūrėjau Milijardai, kuri buvo linksma. Bet mano mėgstamiausias vėlai buvo Reikalas. Aš iš tikrųjų įtraukiau į jį – nėra tokių pasirodymų su tokia moterų perspektyva. Paroda tiesiog jaučiasi labai moteriška, ir man tai patiko.

Tikimybė premjeros “Hulu” šiandien, spalio 19 d.