Gabourey Sidibe “Social Media” ir “Self-Image”

Kadangi aš esu veltui ir kuklus, klaidingas ir nepriekaištingas derinys, aš tiek myliu, tiek nekenčiu socialinę žiniasklaidą.

Aš nekalbu apie “Facebook”. Niekas nėra “Facebook”, išskyrus tavo tėvą ir visus tavo draugus. Tikroji tuštuma orgaus yra “Instagram”. Kai aš paskelbiu savo nuotrauką “Instagram” ar sakau kažką protingo, kuris gauna daugybė širdžių ir LOL, aš jaučiuosi kaip karalienė su tauta, kurioje mane palaiko.

Kol jie to nepadarys.

Tai atsitiko neseniai ir šiek tiek sukrėtė mane. Vasarį aš atvykau į NAACP Image Awards, labai didžiulį šventę visoms papuošaloms ir nuostabiems dalykams, kuriuos spalvoti žmonės daro šiame pasaulyje plius, tai vyksta per Juodosios istorijos mėnesį. Antrasis sužinojau, kad einu, žinojau, kad norėčiau nusipirkti afrikietiško spausdinimo suknelę, nes “Image Awards” iš tikrųjų nėra tinkamesnio laiko vilkėti spalvingą afrikietišką spausdintinę suknelę nei “Black History Month”..

SUSIJĘS: Instagram nuskaitymas per Niujorko gražiausius viešbučius

Aš buvau sužavėtas, kai mano stilistė Marcy [Guevara-Prete] rado geltoną ir mėlyną piaučidės plunksnos spausdintą sijoną ir viršuje su raktų skylės iškirpte. Jis atsirado iš “Etsy” parduotuvės “Öfuurë”, kuri specializuojasi Afrikos įkvėpto atrodo. Kai tik įdėjau aprangą ir pamatiau save veidrodyje, aš žinojau, kad tai buvo mano sielos draugė. (Taip, aš pašaukiau aprangą savo sielos drauge, aš esu vienišas ir daugiau nei 30. Jei noriu apsigyventi ir gyventi savo gyvenimą su drabužiais, galiu! Tiesiog džiaugiuosi, kad tai ne 75 katės.) Aš įdėjau 100 mano pasitikėjimo procentas į šį nuostabų aprangą. Aš ją dėviau auksiniais auskarais ir didžiuliu garbanotu peruku, drobiu, kad atrodytų Afro.

Kai atvykau į apdovanojimus ir pasirodė ant raudono kilimo, negalėjau man pasakyti, sh-! Aš jaučiuosi puikus, ir tuo metu manęs neįtikino kitaip. Mano pasididžiavimas ir visas mano paveldas patogiai atsigavo ant mano galvos kaip nematomas tiesiosios karūnas teisumas. Aš patogiai, tikrai turėjo nulis f-d duoti.

Žiūrėti: Kim Kardashian’s Sheer Givenchy suknelė pažodžiui švyti tamsoje

Tačiau nakties pabaigoje aš padariau taktinę klaidą patikrinti savo telefoną, sėdėdamas automobiliu keliaujant į vakarinę pusę. Internetas myli savo suknelę. Bet tada kažkas pasakė, kad jie nekentė mano plaukų. Oi.

Aš negalėjau tiesiog nustoti slinkti. Kitas žmogus nekenčia mano plaukų. Tada kitas. Dar keli. Uh Oh. Daug! Aš paprastai nesuteikia f-! Kas vyksta? Iš kur kilo visi šie f-s? Kas visus juos išleido? Staiga nuskęsiu juos! Mano nematomą teisingą karūną sugriovė ir nukrito prie šio išnuomoto automobilio grindų kilimėlio.

Aš praleidau vakarėlį ir einu tiesiai į namus. Kai atėjau per savo namo durų vartus, aš išstūmėu savo sijoną ir pasitraukė iš jo, paliekant ją spręsti kitą rytą. Aš vaikščiojau į savo vonios kambarį be priespaudos ir išvaliau savo makiažą klausydamas “Šis amerikietiškas gyvenimas”. Mano naktis baigėsi.

SUSIJĘS: “Brooke Shields” nebijo demonstruoti mažos odos

Tai nebuvo mano geriausia valanda. Bet kai miego atėjo kai perspektyva. Tai buvo Afro, tu beskoniai kvailiai – jis baigė išvaizdą! Aš juokavau joje. Ir nors silpnumo momentas privertė mane eiti namo, komentarai nieko nesunaikino. sugriovė mano naktį. Tie žmonės, kurie nekenčia mano plaukų, yra nematomi. Jie mano pasaulyje tikrai nėra. Aš egzistuoju. Ir aš vienas leidžia jiems formuoti savo realybę.

Tomis dienomis, kai aš pamačiau savo nuotrauką ant raudono kilimo, aš nusišypsojo. Aš vėl jaustis gražiai ir stipriai. Džiaugiuosi, kad paskelbiau nuotrauką. Galų gale man patinka žiūrėti ir pajusti save sau net daugiau, nei man patinka apsimesti karaliene su dalykais. Neigiamos pastabos neturi pribloškti. Kalbant apie mano išvaizdą, mano nuomonė yra vienintelis dalykas.

Norėdami gauti daugiau tokių istorijų, paimkite StiliujeGegužės mėn. gali išleisti kioskų laikraščiuose ir galima atsisiųsti skaitmeniniu formatu balandžio 14 d.

Sidibės memuarai, Tai tik mano veidas: pabandykite neatsiversti, yra prieinama “Amazon”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

11 − = 5