Astrologas Susanas Milleris apie tai, kodėl rugsėjis bus jūsų geriausias 2016 m. Mėnuo

Susana Miller yra Stiliuje‘s rezidentas astrologas ir steigėjas AstrologyZone.com. Jos debiutinė skiltis Stiliuje pasirodys rugsėjo numeryje, prieinama kioskų laikmečiuose ir skaitmeninei atsisiuntimui.

Rugsėjis atneš saldainių dėžutę skanių aspektų ir tarp jų bus keletas labiausiai nuo 2016 m. Mėnesio prasideda mėnulio saulės užtemimas Mergelė 1 d., O po to po dviejų savaičių pilnas mėnulis Mėnulio užtemimas Žuvyse 16. Užlaidžiai yra svarbiausios priemonės, kurias visata naudoja progreso kūrimui, nors staigiai pasikeičia. Saulės užtemimas, panašus į Mergelės 1-ojoje, bus duris naujoms patirtims ir galimybėms.

Kiekvienas turi Mergelę, taip pat visus kitus požymius, saugančius mažiausiai vieno horoskopo namus, taigi jūs jausitės abu užtemimai. Priklausomai nuo to, kaip matematika suderinama su jūsų individualia diagrama, kai kurie skaitytojai jaučiasi užtemimas labiau pastebimai nei kiti. Pirmojo rugsėjo mėn. Užtemimas suteiks jums daugiau atsakomybės ir kontroliuos savo pasaulį, Plutonas, planetos “Powerhouse” bus labai draugiška. Viskas bus naudinga, kitai dienai “Mercury” ir “Jupiter” retų ir nuostabių aspektų sujungsime su laiminga, pelninga plėtra.

Mergelė yra išsamus, analitinis ženklas, todėl jus paragins nuspręsti, kas yra svarbu šioje situacijoje, o tai, kas neatsižvelgiama į ateities potencialą. Pilnas mėnulio mėnulio užtemimas Žuvyse 16-aisiais atneš išvadą ar kulminaciją įmonei ar santykiams. Tiesa visada atsiranda kaip geiseris užlaikymo metu, ir dažnai ši tiesa tam tikru būdu stebina, nes tiesa padės jums suplanuoti savo ateitį. Žuvys yra labai romantiškas, kūrybingas ir ženklas, todėl jums bus primygtinai reikalaujama būti užuojautą kažkam užlaikymo metu.

9-ajame dešimtmetyje Jupiteris pirmą kartą per 12 metų atliks monumentinį judėjimą į Svarstyklę. Kada planetos žaidžia muzikines kėdes, tai reiškia, kad mes esame nustatytą akimirką, o Jupiterio atveju atvyksime į džiaugsmingą šakę kelyje. Per ateinančius 13 mėnesių, iki 2017 m. Spalio, kai Jupiteris lieka Svarstyklėse, tavo sėkmė atsiras ir bus nauja jūsų gyvenimo dalis.

Kai mėnuo artėja prie pabaigos, atsiras dar vienas stulbinantis teigiamas aspektas. 26 d. Mes visi patirsime laimingiausią metų dieną, kasmetinį renginį visiems, kai Jupiteris sulygins galingą Saulę. Saulė imsis Jupiterio džiaugsmo ir daug kartų padaugins, ir nors tai bus pats laimingiausia diena, kiekvienas požymis pasireiškia dangišku aspektu įvairiais būdais.

Kiekvienais metais šie du žibintai pasirinks susitikti kitokiu ženklu – šiais metais tai yra Svarstyklės. Būtinai nustatykite svarbų inicijavimą nuo 23 iki 30, o šis aspekto persikas bus stipriausias. Pasirinkite tai, ko sunku atlikti, nes jūs turėsite pranašumą prieš varžybas. Jei jūsų gimtadienis patenka į šį laikotarpį, jūs laimėjote kosminę “jackpot” – jūsų metai duos jums linksmybių.

Šį mėnesį taip pat yra geriausias metų mėnulio mėnulis, “Svarstyklės”, 30-oje. Svarstyklės yra santuokos ženklas, taigi, pasirodžius naujam mėnuliui, o per dešimt dienų, kuris eina po to spalio mėnesį, jūs turėsite galimybę susivienyti bet kokiu būdu, kuris yra jums patogus ir tinkamas, tarkim, planuojantis būti išskirtiniu savo mylėtojui ar imtis didesnio žingsnio, planuodamas judėti kartu arba įsitraukti ar susituokti.

SUSIJĘS: Kaip rasti tinkamus gėles jūsų astrologiniam ženklui

Taip pat galite naudoti šį naują mėnulį, kad sukurtumėte verslo santykius. Jupiteris yra didžioji laiminga planeta, ji bus atidžiai lydi naująjį mėnulį 30-ajame amžiuje, o per pirmąsias dvi spalio savaites jis pasidarys gerą. Veiksmai, kurių imsitės bet kokiame naujame mėnulyje (pvz., Rugsėjo 1 d. Užtemimas arba rugsėjo 30 d. Mėnulio mėnulis), galės jums laimėti visus metus, kol ateis laikas, kai ateis naujas svoris Svarstyklėse. Atkreipkite dar kartą, kad atnaujintumėte energiją, kurią šį mėnesį įnešė 30-tieji metai. Kitais metais šis mėnulis bus išleistas 2017 m. Spalio 19 d.

Norėdami sužinoti daugiau, pasitarkite su savo prisijungimu InStyle rugsėjo spausdinimo numeryje.