Astrologas Susan Miller apie tai, kokios vasaros dviem didelėms užtemimas bus jums žinoma

Susana Miller yra Stiliuje‘s rezidentas astrologas ir steigėjas AstrologyZone.com. Jos naujausias Stiliuje pasirašomas ženklas stulpelis pasirodys vasario numeryje, prieinama kioskų laikraščiuose ir skaitmeniniam atsisiuntimui.

Vasaris bus pasikartojimo mėnuo, dėl kurio turi įvykti du užtemimai. Pirmasis, mėnulio pilnas mėnulio užtemimas Leo dešimtajame ir kitame, saulės užtemimas 26-am Žuvyse. Kiekvienas turi savo leteną ir žuvį, todėl visi skaitytojai jausis tokie kosminiai įvykiai, bet skirtingai, priklausomai nuo to, kur šie užtemimai patenka į jūsų ženklą. (Žr Stiliuje’vasario mėn. leidimas, skirtas išsamesnei informacijai.)

Dažnai užtemimas sukelia sunkius pokyčius, kuriuos sunku prisitaikyti, bet ne šį kartą. 10-osios užtemimas atneš svaiginančio aukso trikampį danguje, Kauno mėnulio užtemimą viename taške, tada Saturną, stabilumo planetą, antruoju tašku ir galiausiai Uraną, nenuoseklumo planetą trečiajame taške. Šis užtemimas suteiks galimybę tiek naujovėms, tiek ilgalaikiam stabilumui.

Antrasis Zivio 26. užtemimas suteiks galimybę pradėti naują skyrių. Neptūnas sujungs Saulę ir Naująjį Mėnulį pačioje ženkle, kad “Neptūno” taisyklės yra “Žuvys”. Tai rodo, kad kūrybinės pastangos, kurias jus pakviesite dalyvauti, suteiks jums daug galimybių šviesti – projektas atrodys pritaikytas tau.

Jei mėnesių pabaigoje esate susijęs su finansiniais duomenimis dėl kokios nors priežasties, būkite kruopščiai ir atsargūs, nes “Neptūnas” gali rūkyti informaciją. Taip pat ir Marsas, ir Uranas, taip pat staiga, iš visų paviršių bus mėlyni staigmenos. Tai yra karštas aspektas, tačiau kadangi abi planetos yra draugiškos “Saturnui”, atrodo, kad verslinė įmonė greičiausiai suteiks ilgalaikio augimo galimybę. Sėdi atgal, atidarykite langą ir pamatykite, ko plaukioja.

Valentino diena turėtų būti labai smagu. Venera ir Marsas, kosminiai mėgėjai, bus arti Aries, tvirtas ženklas, kad meilė bus ore. Labiausiai palankiausiomis aplinkybėmis bus ugnies ir oro ženklai – tokie ženklai: Avinas, Liūtas, Šaulys, Dvyniai, Svarstyklės ir Vandenis. Venera ir Marsas visada ilgai yra kartu, bet retai gali būti dėl nesuderinamų užduočių, kurias suteikia visata. Dabar jie yra liečiantys, o meilė bus apšlakstyti kaip pastelinių konfeti. Tranziuotas mėnulis bus santuokos mąstysenoje Svarstyklių ženklas, o vakare jis bus labai arti Jupiterio to paties ženklo, taigi daug porų taps užsiiminėjusi šiuo gražiu naktį.

Tai dar labiau pabrėžiama tuo, kad Valentino diena atvyksta į pirmojo užtemimo, vasario 10 d., Įtaką. Žinoma, kad užtemimai atneša didelių, įsimintinų gyvenimo įvykių ir dėl to, kad Uranas yra įtrauktas, jūs negalite visiškai atsigriebti, kas atsitiks, bet jūs galite būti tikri, kažkas įdomu bus!