Aš stebėjau savo pusbadį Vinny su savo pusbroliu Vinnie

Kažkaip per savo 23 metus man pavyko išvengti žiūrėjimo per visas 120 minučių Mano pusbrolis Vinnis. Aš žinau filmą daugiausia dėl to, kad turiu tikrą pusbrolio pavadinimą Vinnie (pasilikyk su manimi: tai parašyta “Vinn-i-e”). Mano mama taip pat yra advokatas. Ir mes esame itin itališkai, taigi kiekvieną kartą, kai miniuosi mano pusbroliu, žmonės daro tą tašką ir juoką kaip sakydami: “Jūsų šeima negalėjo būti itališkai”. Aš sutinku.

Mano šeimos lygis italų verges apie parodiją (mes turime nuo kiekvienos eilutės Goodfellas ir Krikštatėvis prisimename, darome makaronų padažą, o mano tėtis ir mano tėvelis reikalauja laikytis mano datų). Tai sakiau, aš nuraminau tai, kaip itin amerikiečiai vaizduojami ekrane. Kaip mano pusbrolis sako: “A daugelis mūsų yra garsūs, sarkastiški, siauras, rutuliniai bustrai, bet mes tikrai rūpi giliai viduje “. Mes labai didžiuojamės savo paveldu, mūsų istorija, mūsų idiomis ir išraiškomis, bet aš taip pat išaugau supratimą, kaip juoktis, kaip juokinga galime būti (proto metu).

VIDEO: 8 filmai su “Epic Summer Romances”

 

Šventės dvasia Mano pusbrolis Vinnis25 metų jubiliejus ir norėdamas suprasti, kodėl mano šeima mėgsta šį filmą, aš nusprendžiau įdarbinti savo realaus pusbroliu Vinnie (per “FaceTime” skambutį) stebėti ją su manimi.

Čia yra 8 priežastys, dėl kurių mes abu įsimylėjome filmas visus šiuos metus. 

SUSIJĘS: 13 dalykų, apie kuriuos nežinote Gražuolė ir pabaisa

1. Banter

“Leisk man aksesuarą”, – tai negyvas skambutis, kaip mano tėtis kalba, kai paaiškina kažką, ką mano, kad turėčiau žinoti. Jūs turite būti ant savo pirštų, kai kalbate su kuo nors iš šeimos, ypač kai mes pažymėjome arba bandėme padaryti tašką. Italai linkę kalbėti greito ugnies tempu, ir jūs galite statyti, kad paslysime keletoje kramtančių sarkastiškų komentarų. Jūs žinote, kad atrado savo rungtynę, kai galite grįžti atgal kaip Vincent Gambini (Joe Pesci) ir Mona Lisa Vito (Marisa Tomei). Duo visiškai naga tai nuo pat pradžių.

2. Kostiumai

per GIPHY

“Taip, jūs mišinys”. Pirmasis iš daugybės linksmų satyrinių komentarų Tomei atkreipia dėmesį į tai, kad Vinny išlieka kaip mažas pietų miestelis. Jis yra odinis, protingas kalbėjimas Italijos New Yorker ir Beechum County Alabama nėra pasirengusi jo stiliumi. Teisėjas netgi reikalauja, kad jo metu būtų tinkamas kostiumas, o Vinny norės suprasti. Ir tada yra Tomei drabužiai, kurie yra neįtikėtini. Karališkasis mėlynasis suknelė? Kad bodysuit? Jie yra tokie gražūs ir juokingi, kaip ji yra.

3. Marisa Tomei pristatymas

Manau, kad mano pusbrolis yra meilėje Marijos Tomei, ir aš manau, kad taip pat galiu būti. Jos “Oskaru” remiančioje aktorės vaidmenyje ji yra išmintinga, protinga italų-amerikiečių moteris, panaši į tą, kuri mane iškėlė. Ji myli ir palaiko savo sužadėtinę, bet ne savo sąžiningumo ir intelekto sąskaita. Tai mano liudytojas mano pusbrolis mėgstamiausia scenos, kuri, be abejo, yra labiausiai žinomas iš viso filmo. Tomei automobilio žinias bando išbandyti skeptiškas vyrų prokuroras, tačiau ji turi savo įspūdžius visiems teismo salėje. “Ji tiesiog tobulas”, mano pusbrolis sugedo. “Aš tiesiog myliu, kaip ji vietoje [prokuroras]”.

4. Dėmesys šeimai

Yra neliečiama aplinka, kai Pesci atlieka kortos triuką, kad bandytų įtikinti savo mažąjį pusbrolišką, kad jis yra tinkamas žmogus už darbą, visų pirma todėl, kad jis yra šeima. Tai gali būti komedija, bet tai visiškai tiesa. Mano pusbrolis padarė tai geriausiai, kai jis sakė, “Italai yra labai orientuoti į šeimą žmonės, kurie mėgsta juoktis aplink ir pralenkti vienas kito kamuoliukus, bet mes darysime viską, ką mes mylime”. Tomei daro viską, ką gali, kad padėtų Vinnui, net ir kovodamas su juo. Ir ji tai daro, neuždengdama savo valios, bet parodydama savo intelektą ir žinias. Jūs darote ką nors savo šeimai, net jei tas šeimos narys šešis kartus sugedo savo barą ir dabar nori jus atstovauti bandyme dėl nužudymo.

5. Street Smarts

Vinny gali nesuvokti, kad baudžiamoji byla turi perteikti bet kokius įrodymus gynybai, tačiau jis iš esmės sugeba išspręsti šią bylą žinodamas apie dvi padangas (ar, tiksliau, Tomei, žinant ką nors ar du apie automobilius). Tai, kad mano namų ūkyje yra didelis gatvės smartas, aktualus. Kaip Vinny filme sako: “Niekas nevilkia vilnos Gambini akimis”.

SUSIJĘS: bus eiti būti Sesijų žaidimas Reunionas “Carpool Karaoke”

6. “Yoots” scenos

Aš negaliu jums pasakyti, kiek kartų mano tėtis užsimena savo “Niujorko-Italijos kalboje”, kad sugalvotų žodžius “yoots”, skirtus “jauniems” ar “medžiams”, “trims”. Tai darau pats, kai esu piktas ar nusivylęs. Tačiau kalbant apie advokato dukters valdžią ir itališkos moters orumą, paprastai žmonės gali suprasti galbūt kiekvieną trečiąjį žodį, kuris ateina iš mano burnos. Filmo akcentai yra akivaizdžiai perdėti ir šiek tiek daugiau Brooklyn nei paprastas italas, tačiau tokie klaidingi bendravimo dalykai iš tiesų atsitinka. Tai netgi sakoma, kad scenos idėja kilo iš tikrųjų Pesci ir režisieriaus Jonathano Lynno santykių. 

TK
“20th Century Fox Film Corp.” / “Everett Collection” turas

7. Grits gynyba

Žinoma, dalis šios gynybos remiasi miežių ar tam tikros rūšies maisto produktais. Maistas yra universali kalba, kiek tai susiję su mano šeima ir daugeliu kitų italų šeimų. Virimas yra svarbus įvykis. Mes aistringai sprendžiame tokius dalykus, kaip tinkamą šeimos padažą ir puikius vynuogių prinokusius pomidorus su šviežia mozzarella Caprese salotos. Aš užaugau virtuvėje, visi mano pusbroliai. Ir citata mano mama: “Visi turi valgyti”. 

8. Teisinis tikslumas

Mano mama myli žiūrėti Įstatymas ir tvarka, Šaltoji byla, arba Nusikalstami protai bet ji atkreipia dėmesį į visas jai atsirandančias galimybes, kaip visai atrodytų teisiškai netiksli. Ji ir mano tėtis, policijos pareigūnas, slysta į teismo rūmų žargono keitimą, kuris skaidosi tiesiai virš galvos, kad linksmintis šiais pasirodymais. Bet Mano pusbrolis Vinnis yra ryškus tikslumas. Amerikiečių advokatų asociacija taip pat pavadinta trečiuoju populiariausiu 25 teisiniu filmu. Tai yra dalis to, kodėl mano mama ją myli ir kodėl dabar aš ją myliu.

Srautas Mano pusbrolis Vinnis “Amazon” čia.