7 dalykai, kuriuos reikia pamėginti Apie Logan Lucky

TK
Michael Tacket / “Fingerprint Releasing” ir “Bleecker” gatvė

Glynis Costinas

17.07.2017 @ 5:45

Yee-haw! Stevenas Soderbergh sugrįžta pasibaigus vasaros hayride filmas, kuris bus jums garsas. Paveikslėlis Okeanai 11 su hillbillies-bet pakeisti aukštos klasės Vegas kazino su NASCAR lenktynes, o vietoj George Clooney ir Bradas Pittas dizainerio kostiumai apsikeitimo protingas repartee, sub Adam Vairuotojo ir Channing Tatum kariuomenės ištvermės, suteikiant viena kitą šūdas pietų ištraukas per pigūs alus ir Ding Dongs. Įkurtas mažai grožio grožį, didelius plaukus ir mažus sapnus, Logan Lucky pasninkauja vasaros pabaigoje, žiūri į teatrus 18.08.  

Schema: kai jis buvo atleistas iš savo statybos darbų, savo drauge išsiskyręs tėvas Jimmy Loganas (Tatum) per “Coca-Cola 600 NASCAR” lenktynes ​​supjaustė planą apiplėšti Charlotte Motor Speedway Šiaurės Karolinoje. Jis įtikina savo brolį Clyde (grojo Vairuotojas), kad jis eitų kartu su savo plaukais pagrįstos idėjos ir atvirkščiai, ką jie laiko savo “Logan Curse”, kuris iš esmės yra pralaimėtojas. Beje, jie įkūnija spalvingą daugybę simbolių, kad padėtų jiems, ir kyla nesėkmė.

Yra daug netikėtumų akimirkų, pavyzdžiui, kai vairuotojas praranda savo padirbtą ranką ir, kai grupė kalinių, kurie perėmė kalėjimą, reikalauja kito George’o R. Martino įmokos Žiemos vėjai kol jie duos. Bet čia yra septyni net geresni dalykai, kurie atsitinka šiame filme.