6 geriausi dalykai apie naują grožį ir žvėrį

TK
Mandagūs Walt Disney Nuotraukos

Glynis Costinas

Kovo 14 d., 2017 m. @ 11:45 val

Numatyta, kad “Disney” naujoji gyvo veiksmo versija yra tokia didelė Grožio ir žvėries kad filmo antroji priekaba nustatė internetinį peržiūrų įrašą su 127,6 mln. peržiūrų per pirmąsias 24 valandas. Ar tai, kad 1991 m. Animacinė filmo versija buvo tokia mylima? Galų gale, tai buvo pirmasis animacinis filmas, kuris kada nors bus nominuotas kaip geriausias paveikslėlis ne animacinėje kategorijoje (kurios netgi net nebuvo). Ar tai, kad Emma Watson yra tokia populiari (ji turi beveik 25 mln. “Instagram” stebėtojų)? Viskas, ką aš žinau, yra tai, kad kas nors, ką pasakiau, matėu, kad šis filmas iš anksto buvo išbandytas: “Kaip tai?” Ir “Kada galiu tai pamatyti?”

SUSIJĘS: Emma Watson plaukai ir makiažas padaro “grožį” Gražuolė ir pabaisa

Man buvo malonu, bet skeptiškai. Kaip galėjo pagerinti šį nacionalinį lobį? Dainavimas! Šokiai! Gastono viršutinis ego! Belle’s paklusnumas žvėrims! Na, galbūt jie to nepakankamai tobulino, bet tai tikrai linksma, galbūt šiek tiek sudėtingesnė už originalą ir, daugeliui iš mūsų, nostalgišką. Tiems dviems žmonėms, kurie nėra susipažinę su šia pasaka, jaunoji provincijos mergaitė Belle (Watson) yra laikoma nelaisvėje žvėries pilyje (Danas Stevensas), kuri iš tiesų yra aukštakulnus princas, ant kurio buvo rašybos keršytojas išmoksta pamokyti, kad grožis yra tik giliai odos.

Kad burtas būtų panaikintas, Žvėris turi suvokti “tikrosios meilės” reikšmę ir ją rasti, kol paskutinė žiedlapių netenka iš rožės, kurią charmė paliko jį. Savo rašybos metu kerėtojas pavertė pilies personalą negyviems namų apyvokos daiktams – laikrodžiams, plunksnų dulkėms, rankšluosčiams – tačiau jie yra labai animuoti, o tai sudaro gana įdomų ansamblį.

Taip pat yra ir šoninė istorija: seklus kaimas Cassanova Gaston (Lukas Evansas) turi savo lankytinas vietas Belle, knygyno, kuris nenori nieko bendra su veltui medžiotoju. Gastonas, šalia jo patikimos pusės Le Fou (Josh Gad), praranda savo laiką, norėdamas jai nustebinti, ir žiauriai nuvilia savo išradėjo tėvą, kuris atsisako duoti jam savo ranką santuokoje. Žinoma, tai reiškia, kad tarp žvėries ir Gastono karaliaus mūšis ir, žinoma, Belle ir žvėris įsimylėję tik laiko niku. Tai yra, galų gale, pasaka.

SUSIJĘS: pasiruoškite atgaivinti savo vaikystę šia nauja grožiu ir žvėries klipu

Yra keletas nesėkmių – šiek tiek pernelyg didelis CGI naudojimas, ypač “The Beast”, ir tam tikra pagrindinė informacija, kuri atrodė šiek tiek nereikalinga (tai, kas nutiko Belle mamytėje). Tačiau juos lengva pamiršti. Visos jūsų mėgstamos dainos yra čia, pagrindinės žvaigždės atneša simbolius į gyvenimą, rinkiniai yra nuostabūs ir yra keletas puikių specialių efektų. Taip pat yra keletas pagarbos kitoms klasikoms (ieškokite scenų, primenančių Muzikos garsas, King Kongas ir Frankenšteinas) Paimk savo dukterį, tavo dukra, kaimynės dukra, kaimynės dukra, pakelk savo mamą ir išgyvenk šią pasaką kaip seną. Patikėkite manimi, niekas nebus drąsus ar skundžiasi tuo metu, kai stalo įrankiai yra linksmi.

Čia – šeši dalykai, kuriuos mes labiausiai mėgdavome apie šį filmą. Ir nepamiršk tai paimti kino teatruose, pradedant šį penktadienį, kovo 17 dieną (“Spoileriai”, akivaizdu, toliau.)