5 dalykai, kuriuos kaulas gauna teisingai, pasak dviejų mirusiųjų

“Netflix” Prie kaulo, Lily Collins vaidina Ellen, angsty 20 metų amžiaus anoreksiškai mergina, kuri, nepaisant įvairių gydymo programų, negali išvengti savo valgymo sutrikimų. Jos šeima, nenorėdama, kad ji išgyventų, suras grupinį namus, kuriai vadovauja unikalus gydytojas, kuris leidžia Elleni netradiciniu būdu susitvarkyti su savo sutrikimais, įskaitant ir rėkia ore, keičia savo vardą ir iš naujo atranda aistras, kurias ji kažkada myli. Iki filmo pabaigos Eli (nee Ellen) grįžta namo, ir žiūrovai verčiami tikėti, kad ji kelyje į atsigavimą.

Tai keista, kad pripažinti, kad jaudina apie valgymo sutrikimo filmą, bet aš laukiau Prie kaulo išeiti mėnesius.

Prieš keletą mėnesių baigęs savo gydymą, mano smalsumas, kaip Holivudas susidūrė su tokiu sudėtingu, buvo didelis. Vieninteliai filmai, kuriuos mačiau apie valgymo sutrikimus, buvo tie, kurie buvo rodomi vidurinių mokyklų klasėse, galbūt čia ir ten gyvenime. Bet nieko, su kuriu aš tikrai nesuvokiau, ar neatsirado mano istorijos.

Maždaug 20 šeštadienių aš sėdėjau su aštuonių merginų grupe ir kalbėjau apie bado / išsipildymo ženklus. Aš įvertiniau savo maisto nerimą skalėje, 1-10, valgiau pusryčius, užkandžius ir pietus. Šios merginos tapo mano šeima. Beveik 200 dienų mes bandėme viską, kad išleistų, kaip valgyti, o ne nekenčiu.

Kai kurie dalykai, įvykę per šį laiką:

Aš šaukiau valgydamas pyragą.

Aš šaukiau, kai man neleido pamatyti, kiek aš pasveriau.

Aš šaukiau, kai negalėjau praleisti gydymo dėl rinkimų.

Turėjau nustoti naudoti programą, kurią prisiekiau, skaičiuojant kalorijas.

Aš turėjau pažadėti save pašalinti skales iš mano buto ir visų būsimų viešbučio kambarių.

Turėjau pakeisti savo gyvenimą.

Kaip žemėje “Netflix” filmas valdytų visa tai?

Direktorius / rašytojas Marti Noxon (taip pat yra Nepagrįstas ir, oh yeah, Buffy Vampire Slayer) atėjo į stiprią darbotvarkę. Tiek ji, tiek Lily Collinsas kovojo su valgymo sutrikimais, ir Noxon tikisi, kad filmas atvers pokalbius apie ED, kurie vis dar laikomi tabu kalbėti apie.

“Kovodamas su anoreksija ir bulimija gerai į savo 20 metų, aš iš pirmo žvilgsnio pažįstu kovą, izoliaciją ir gėdą, kurį žmogus jaučiasi, kai yra šios ligos”, – teigia “Noxon” savo režisieriaus pranešime. “Mano tikslas su filmu buvo ne glamūruoti ED, bet kaip pokalbio pradininkas apie problemą, kuri per dažnai būna slapta slaptumo ir klaidingų supratimų. Tikiuosi, kad atskleisdami šiek tiek šviesos į šios ligos tamsą, galime pasiekti didesnį supratimą ir padėti žmonėms padėti, jei jiems to reikės. “

Aš žiūrėdavau “screener” Prie kaulo ir susitaikiau su kiekvieno simbolio skirtingais aspektais. Tai apėmė penkis svarbiausius (ir man, nuvilstančius) dalykus apie ED atkūrimą, kuris dažnai niekada nepasiekia jokio ekrano laiko. Per telefoną kalbėjau su “Noxon” apie juos.

Valgymo sutrikimai neatrodo vieni

Iki The Bone - 2
Gilles Mingasson / Netflix

Prisimenu, kai nusprendžiau gydytis; viena iš mano didžiausių baimių buvo tai, kad aš nebūčiau atrodo taip pat kaip ir kitų mergaičių. Aš turėjau labai aiškią idėją apie tai, ką atrodė anoreksiškai mergina, ir mano galvoje, aš nieko panašaus. Tiesą sakant, paauglystėje buvau gydytojas, kuris manė, kad man neatrodė pakankamai serga gydymui. Viena iš didžiausių pamokų, kurią sužinojau esant grupei, yra tai, kad ED nėra atrodo kaip vienas dalykas. Filmas gaivina pamatyti, kad grupės namuose buvo tradicinis A tipo modelis, kaip atrodo anoreksija (Ellen), sumaišytas su vyru, nėščia moteris, afroamerikietiška …

“Tai buvo prieš 30 metų, kad aš einu per tai”, – sakė “Noxon”, – todėl aš žinojau, kad viskas pasikeitė, ir aš žinau, ką reiškia, kad valgymo sutrikimas yra platesnis ir išsamesnis. Kai aš einu per jį, tuo metu buvo padarytas TV filmas Geriausia mažoji mergaitė pasaulyje ir tai tikrai buvo laikoma viduriniosios klasės, tipo A, baltos, mergaičių ligos, “sako Noxon.” Ir aš tipo A, vidutinės klasės balta mergina, todėl aš tinka teisę į. Tai buvo įdomu dabar pamatyti, kad jis kerta visų amžiaus grupių, lyčių, rasių … tai neatrodo tik vienas būdas. Viena iš priežasčių, kodėl aš nustatiau filmą grupės namuose, buvo ta, kad norėjau sukurti aplinką, kurioje galėtume parodyti, kaip tokie žmonės sąveikauja. “

Gydymas yra keistas, baisus ir kartais įdomus

Aš tikrai susijęs su Elleno požiūriu, kai ji pirmą kartą įeina į grupės namus. Jūs žiūrite aplink save ir pamatai tuos žmones, iš kurių kai kurie yra visiškai suaugę suaugusieji, daro atrodytų juokingus dalykus ir esate panašūs “Tai man reikia išgydyti? “Aš atsimenu, kad man sakoma, kad” vaikšto “, tarsi mano valgymo sutrikimas, reikia žaisti su karštais raustais kaklais, kalbėti su tuščiomis kėdėmis … tačiau pusiaukelėje vyksta proto poslinkis ir prasideda net keista siela suprantama, arba bent jau jūs susiejate su žmonėmis, su kuriais susiduriate. Ir tu apsidairai ir tu juokėsi kartu ir šypsojosi. Aš norėčiau eiti iš isteriškai verkiančios priešais tešlą, kad isteriškai juokėsi. Tu tapsi šeima; nors ir sugadintas, bet šeima. Šios moterys žinojo daugiau apie mane, nei kai kurie iš mano spintelių draugų, ir šis priedas yra tikras. Kaip mano geras draugas taip puikiai suprato, mes buvome įgulos valtimi.

“Aš esu žmogus, atsigavęs iš kelių skirtingų” ismų, ir viena universali kokybė, kurią radau, kad ją įveikti, yra tamsūs anekdotai ir drovumas “, – sako Noxonas. “Aš jaučiuosi kaip vienas dalykas, kurį labai daug praleidžia kino filmuose apie ligą, yra tai, kad vis dar esate žmogus. Ką tu anksčiau, vis dar esate. Aš norėjau pasidalinti šia trajektorija su Ellen, kad ji jai turi šviesą. nori išgyventi “.

Atkūrimas nėra linijinis

Iki The Bone - 1
Gilles Mingasson / Netflix

Ir nors filmas baigiasi Elleno namuose, paliekant gydymą atrodytų sveiką, jums nereikia palikti prasmės, kad ji yra laiminga, išgydyta, tobulas egzempliorius. Galiu tik įsivaizduoti, kad tai buvo tyčinis pabaiga? Išeiti iš auditorijos, prisimenant, ar ji norėtų tvirtai laikytis savo plano?

“Tai labai buvo mano pačių patirties atspindys. Man buvo pasikeitė ta vieta, kur aš su tuo sutinku norėjo kad geriau ir kad aš norėjo kovoti “, – sakė” Noxon “, tačiau aš niekuomet nepasigailėjau ir daugelį metų išaugo ir sumažėjo, ir tikrai nebūtų vadinamas save” atsigavusia “maždaug po penkerių ar šešerių metų. Pripažindamas, kad man reikia pagalbos “.

Niekas negali išspręsti visų

Vienas iš nustebiausių dalykų apie ED, kurį aš sužinojau savo kelionėje, buvo tai, kaip sunku rasti pagalbos. Ir tada, kai jūs darysite, gaukite tokį, kuris jums tinka. Tai nėra panaši į ligą, kur galite eiti į bet kurį gydymo centrą, likti kelias savaites, o jūs esate vienas ir baigtas. Prieš rasdamas savo grupę, aš mačiau tris labai skirtingus žmones. Procesas buvo baisus.

“Man tai buvo daugelio dalykų kulminacija ir susitikimas su gydytoju, kuris turėjo metodą, kuris prasiskverbė”, – sako Noxonas. “Ir jūs žinote, kad, kaip ir Elena, mano mama tikrai buvo ir yra hipis, ir privedė mane į gydytoją, kuris rekomendavo įvairius dalykus, pavyzdžiui, aštrus maistas ir vegetarišką mitybą, ir tada ji išpilstyta į mane. Mes viską bandėme. “Tu nori, kad būtų magiškas vienodo dydžio sprendimas, nes tu ką tik pasakojo. Tai tikrai griozdiškas sutrikimas ir yra tiek daug aspektų, kurie į jį įeina. Tu ne tik stebuklingai, vieną dieną eini, “Aha! Aš geriau!”

Tuo metu buvo sunku. Nebuvo net gydymo centrų. Bet net jei tai buvo, aš nežinau, kad tai būtų dirbęs už mane. Aš turėjau įvairių rūšių gydymo variantus. Aš buvau šiek tiek imuninis, kol kas nors kalbėčiau su manimi konkrečiau apie mano sielos ir mano baimės ligą “.

Tai viskas apie maistą. Bet tai nėra apie maistą

Iki The Bone - LEAD
Gilles Mingasson / Netflix

Filme yra tiek daug scenų, parodančių, kaip maistas yra dalis to, apie ką yra ED. Tai apima tiek daug kitų dalykų, kaip kontrolė, pyktis … visiems skirtumų skirtumų … bet tai niekada nėra tiesiog apie maistą. Man viena iš didžiausių mano atsigavimo dalių apsupo neįprastų obsesinį įpročius: neleiskite servetėlio ant mano plokštelės, kai manau, kad aš baigiau valgyti, o ne pradedant valyti stalą, kol visi valgomi (vis dar dirbama su tuo ), neprašydamas patikrinti antrojo valgio.

“Žmonės kalbasi su tavimi apie kūno įvaizdį arba klausia:” Ar manote, kad tai atrodo gražiai? ” Ir tu juos pažvelgsi, o tu manai: “Aš toli anksčiau”. Man buvo tikrai svarbu parodyti Eleną, sakydamas: “Aš turiu tai, aš jį kontroliuosiu”, nes tai yra dalykas, kuris ketina nužudyti tave visomis savarankiškomis psichinėmis ligomis “, – sakė” Noxon ” . “Tai tikrai siaubingi aplinkiniams esantiems žmonėms, kurie gali aiškiai suprasti, kad jūs neturite”. “”

* * *

Rodonitas yra akmens vardas, kurį mano bylos vadybininkas man paskyrė paskutinę gydymo dieną. Tai buvo mano kristalų ceremonija. Ar tavo akys sukasi? Supratau. Tačiau iki šios datos tai galbūt buvo labiausiai reikšmingas mano gyvenimo momentas.

Šios visų amžiaus grupių moterys, iš visų skirtingų gyvenimo sričių, vaikščiojo aplink kambarį “įpurškiant” kristalą kokybe.

“Aš įpjauti kristalą bejėgiai”.

“Aš įpjaudau kristalą su savimiliacija”.

Rodonitas yra akmuo, dažnai naudojamas kristalų gijimui dėl traumų – tiek fizinių, tiek dvasinių. Tai turėtų sukelti emocinę pusiausvyrą, pasitikėjimą ir ramybės jausmą; kažkas, kad aš tikrai neatsižvelgė į gydymą jausmas, kurį turėjau pakankamai.

Mano kelias į atsigavimą buvo visiškai kitoks nei Elleno. Man buvo 10 metų vyresnysis, kai nusprendžiau eiti į gydymą; ne gyvenamoji programa; programa, kuri kažkaip buvo mažiau intensyvi ir daugeliu atvejų daugiau.

Ten buvo filmo dalys, kuriose aš maniau save, kad niekada negalėjo atsitikti gydymo centre! Arba jokiu būdu ji nesudarys tokio įpročio. Bet tai yra genijus Prie kaulo Įrodyta, kad nėra vienos istorijos apie ED. Geriausia, ką mes galime padaryti – pasakyti keletą skirtingų pasakojimų, tačiau mobilizuoti kartu ir daugiau iš jų.

.