4 žurnalai. Šokinėjimai jaunoms mergaitėms

<em>Kazoo</em><br/>“></div><div class=
Mandagumas

Lindsay Dolak

Spalio 11, 2016 @ 2:30 val

Pagrindinė žiniasklaidos priemonė reguliariai ima šilumą, nes ji turi įtakos moterų išvaizdai. Daugelis tradicinių skaitymo medžiagų, kuriomis prekiaujama moterims ir merginoms, pabrėžia, kad mažėja liemuo (didindama grobį), puolusi puikią kačių akį ir gausybė patarimų, kaip dabar atrodyti geriau. Nesupraskite, kad mes neteisingai, mums patinka geras kontūrinių gairių, tačiau su tiek daug dėmesio išorinei išvaizdai ir grožiui, jaunoms mergaitėms, kartais žinia, kad jie gali kurti kitus interesus ne tik kaip jie atrodo ir kaip vaikinai galvoja, kad jie atrodo. gali būti purvinas makiažo straipsniuose.

Įsivaizduokite pasaulį, kuriame merginos ugdydavo STEM obsesiją, kaip ir jų vyriškos klasės draugai. Įsivaizduokite, ar jie turėjo galimybę susipažinti su moterų pavyzdžiais, galinčiais jiems reguliariai priminti, kaip sunku dirbti vėsioje srityje, pavyzdžiui, mokslo, meno ar maisto ruošimo. Laimei, vis daugiau ir daugiau mergaitės tai daro, ir tai yra ir žiniasklaida. Mes suapvalinome keturis nuostabius, įkvepiančius žurnalus, skirtus mergaičių amžiaus penkeriems metams ir ilgiau. Laikykitės slinkties, norėdami sužinoti daugiau apie šiuos magus, kurie skatina merginas išplėsti savo interesus už tradicinės “išvaizdos dalykų” pasakojimų ir būti stipriomis, protingiausiomis mergaitėmis..

Pagalba merginoms visame pasaulyje perkant ribotą leidimą Stiliuje “Let Girls Learn” parama “Designer Tote”. Parduok mūsų išskirtinių dizaino kolekciją iš Carolina Herrera, Diane von Furstenberg, DKNY, Jason Wu, Narciso Rodriguez, Prabal Gurung, Tanya Taylor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

25 − = 18