24 nepamirštamai papildomų drabužių Debra Messing nešiojo apie valią ir malonę

Debra Messing Will & Grace
NBC / Getty

Samantha Simon

Rugsėjo 28, 2017 m. @ 12:45

Nuo 1998 iki 2006 m. Mes pritaikėme Will & Grace kaip laikrodis ketvirtadienio vakarais. Serija pasiūlė drąsią “vieno langelio”, aukščiausios klasės fizinės komedijos ir ekrano draugystę, skirtingai nuo to, ką mes anksčiau matėme televizoriuje. Žinoma, mes meluojame, jei sakytume, kad ne taip pat pasiruošęs matyti, ką Grace Adler buvo dėvėjęs. Kai ji atėjo į savo drabužių spintelę, ji niekada mus nustebino. Interjero dizaineris, kurį vaidino Debraas Messingas, buvo taip pat panašus kaip ir simboliai. Ji nuolat stengėsi rasti meilę, ji buvo visiškai neurotiška ir dažnai tapo naujausių mados tendencijų auka. 

Žinoma, verta paminėti, kad tuo metu daugelis Grace ansamblių buvo laikomi visiškai stiliais. Bet kas dabar ir tada ji sutiko mus su savo netradicine išvaizda. Jos didžiausias mados kritikas buvo jos padėjėjas Karen Walker (grojo Megan Mullally), kuris niekada nepatvirtino Grace drabužių. Ir ji nemanė, kad reikia paneigti jos mintis šiuo klausimu. Vietoje to ji išsklaidė Grace raštuotus viršus:

Jos sutraiškytos viršūnės:

Ir net jos suknelės:

Iš tikrųjų sąrašas tęsiasi. Bet Kareno teiginiai apie Grace išvaizdą ne visada buvo pagrįsti. Galų gale, Grace tik išbandė geriausias tendencijas, kurias turėjo pasiūlyti 1990-ųjų pabaigoje ir anksčiau, ir mes ją gerbiame.

Su Will & Grace Premjera prasideda pirmadienį, 9.00 val. “ET” “NBC”, mes tikimės, kad daugelis kitų “iš viršaus” atrodo, kad eisime į priekį. Taigi, gerbiant pagrindinį TV etapą, mes suapvalinome 24 “Grace” labiausiai nepamirštamas atrodo iki šiol. Slinkite žemyn, kad būtų gana datuota, bet niekada nevaisinga vaikščioti atminties juostos.