2 “Dope Queens” “Phoebe Robinson” apie savo naują knygą “Her Podcast Empire” ir geriausią patarimą, kurį ji kada nors gavo

Praėjusį balandžio mėnesį premjera buvo pristatyta WNYC studijose 2 Dope Queens, komedijos podcast’as, kuriame vaidina “Phoebe Robinson”, rašytojas / komikas / aktorė, ir Jessica Williams, aktorė /“Daily Show” korespondentas. Abu draugai bėgti 2 Dope Queens kaip sėkmingą reguliarų “stand-up” šou “Brooklyn’s Union Hall” prieš juos išleidžiant, kad būtų galima ją transliuoti WNYC visame pasaulyje. Per pirmąją podcast’o debiuto savaitę ji pasiekė # 1 “iTunes” ir toliau sulaukė daugiau nei šešiolikos epizodų (antrasis sezonas tik buvo premjera praeitą mėnesį). Šią vasarą Robinsonas išsiskyrė į antrąjį podcast’ą, Tiek daug baltų vaikinų, kuri buvo 10 epizodų serija, kurioje apibūdinta Robinson ir ne balta ar ne vyriška svečio pokalbiai *. (* Išskyrus dešimtą pirmojo sezono epizodą, kuriame komikas ir režisierius Mikei Birbiglia aptarė “malonumą ir baltumą”).

Bet nors Tiek daug baltų vaikinų šiuo metu yra pertrauka, galite sužinoti daugiau apie Robinsono mintis apie rasę, lytį, popkultūrą ir dar daugiau savo puikioje pirmojoje esė knygoje, Jūs negalite paliesti mano plaukų (ir kitų dalykų, kuriuos vis dar turiu paaiškinti) ($ 11; amazon.com), dabar. Robinsono rašymo grožis ir požiūris į abu jos podcasty yra tai, kad jis yra sąžiningas ir unapologetic. Bet tai taip pat tikrai juokinga. Ne daug žmonių gali atsikratyti tos pusiausvyros.

Robinsonas atėjo į Stiliuje biurams praeitą savaitę kalbėtis apie savo knygą, jos laidas ir savo mėgstamą grupę.

YQY *! (* Tai Yas karalienė Yas, nespodcast klausytojams)

Tu padarei sau tarp savo podcast’ų ir savo knygos. Ar keista, kai svetimi su tavimi kalbės tarsi jie jus pažintų?
Aš nepripažįstu visko, bet pradeda šiek tiek pakilti. Tai visada keista, kai aš einu į gatvę ir kažkas panašaus: “Ei, Phoebas”, taigi aš turiu tą antrą vietą, kur aš tokia: “Ar aš žinau šį asmenį?” ar tai tas žmogus, kuris klauso podcast’o ir anksčiau nesutikdavo. Taigi tai buvo keista, tačiau didžioji dalis buvo puikus ir nuostabus. Aš nesu kaip Beyoncé. Man nereikia saugumo, kad mane paimtų į Kubą ar kokią nors kitą. Taigi kartais tai gali būti keistai, bet manau, kad žmonės gauna tai, kad tai yra mano podcast, ir aš tai dažniausiai būna, tačiau man yra ir kitų sluoksnių, kurie nėra rodomi podcast’e.

Kada buvo rodomas laikas, kada pradėjote knygą, susijusią su dviem podcast’ais??
Aš gavau agentą 2014 m. Lapkričio mėn., O tada pardaviniau pasiūlymą 2015 m. Sausio mėn. Pradėjome įrašinėti 2 Dope Queens praėjusių metų rugsėjo mėn. Tada aš padariau paskutinįjį šio metų birželio mėnesio leidimą. Taigi tai buvo tinkamas procesas. Kartais tai buvo tikrai sunku, bet tai buvo labai smagu. Tai visada buvo mano svajonė nuo tada, kai aš pradėjau savo dienoraštį (“Blaria.com”) prieš ketverius metus, kad galėčiau būti tokioje pozicijoje, kur turiu knygą, o mano veidas yra viskas. Aš jaučiu, kad žmonės nepamenu autorių, taigi jūs tiesiog turite turėti savo veidą ten, nebent esate Ta-Nehisi Coates ir žmonės tiesiog mato tavo veidą visur.

Phoebe Robinson Book Cover - Embed
Mandagumas

Kadangi per pastaruosius metus kalbėjote apie pažinčių, rasės ir feminizmo tiek podcasty, ar grįžote į knygą su nauja idėja?
Taip, aš praleido du ar tris rašymo terminus, kuriuos girdėjau, kad tai atsitinka su autoriais. Sunku knygą paversti laiku. Bet jūs atsidursite taške, kur jūs negalite pridėti nieko naujo, galite tik redaguoti žemyn. Aš norėjau ką nors parašyti apie policijos brutalumą, ir jie buvo tokie: “Ši idėja yra puiki, bet dabar negalime ją pridėti prie knygos dėl planavimo”. Taigi, tai tik vienintelis laikas, aš norėčiau galėčiau ką nors pridėčiau prie jo. Bet manau, kad knyga susijusi su daugybe skirtingų dalykų, ir aš jaučiu, kad tai užfiksuoja, kas man buvo 30 ir 31 d. Tai atrodo kaip mažai laiko kapsulė. Tada, kai aš parašysiu savo kitą knygą, tai bus ten, kur aš esu, kai man 35 metai.

Draugai ir šeimos nariai dar skaito?
Niekas mano šeimoje dar neturi. Aš kaip “Jūs, vaikinai, galite tai gauti užsakydami” Amazon “!” Bet mano tėvai yra tokie mieli. Jie buvo tokie: “Mes užsisakėme daugybės kopijų, ir mes ketiname juos pateikti vietos bibliotekoje”. Bet vienas iš mano artimų draugų Allisonas skaitė knygą. Ji balta iš Teksaso, ir ji sakė, kad ji nesuprato daug dalykų apie lenktynes, taigi ji buvo jai tinkama akių atvėrimo knyga. Bet taip, aš to dar neparodiau daugeliui žmonių, nes aš tik noriu laukti iki spalio 4 d., Kai visi gali jį perskaityti. Aš tikrai tikiuosi, kad jis reaguoja su žmonėmis, ir jie jaučia, kad jie bendrauja su draugu. Ir aš tikiuosi, kad jie juokiasi. Aš skaitau knygą kaip šešis kartus, todėl man sunku būti objektyvi.

Viename iš ankstyvų knygos skyrių kalbate apie tai, kaip jūsų plaukai pasirinko plaukus, kad paveiktų tai, kaip su jumis elgiasi žmonės …
Taip, juodi plaukai šioje šalyje yra tikrai įdomūs. Nemanau, kad žmonės supranta, kiek spaudimo juodos moterys susiduria, kad plaukai pasakytų pasauliui, kur jie yra, kur jie yra, “Aš esu saugus” arba “Aš esu profesionalus”. Juodos moterys ne tik išleidžia pinigus plaukams, nes mes nesudėtingi. Jame yra daug daugiau, ir aš nemanau, kad tai supranta. Sunku, nes jei turite afro, žmonės reaguos į tai. Jei jūs ištiesinsite plaukus, kai kurie žmonės manys, kad nemiebote save, o tai nėra tiesa. Yra tiek daug išorinės nuomonės apie moterų plaukus apskritai, nesvarbu, ar esate juoda ar balta. O kai esate juodas, tai dar sunkiau.

Koks yra jūsų rašymo procesas??
Kai aš rašiau knygą, buvau labai dramatiškas. Aš atsiskyriau su savo egzistuojančiu raštu viduryje. Taigi aš persikėliau į savo 2 miegamųjų apartamentus ir į vieną biurą pasuko į vieną kambarį, ir aš buvau labai gerai apie atsibundimą, išjungimą iš “wifi”, mobiliojo telefono įvedimą į kitą kambarį ir tiesiog raštu. Tai buvo tikrai gera. Dabar, kai aš esu ne knygos rašymo procese, aš tikrai noriu grįžti į stand-up raštu. Aš noriu parašyti keturis tikrai naujus kietus anekdotai per savaitę. Mano anekdotai atrodo, kad dabar vis ilgėja, todėl manoma, kad tai yra geras kiekis per savaitę. Žinau, kad yra keletas žmonių, kurie kasdien rašo, kaip Jerry Seinfildas. Aš to negaliu padaryti. Tai per daug man, bet jis jam dirba.

Pop kultūra yra didžiulė jūsų rašymo ir komedijos dalis. Ir kartais yra mažas kartų skirtumas 2 Dope Queens tarp jūsų ir Jessica Williams, kuri kelerius metus yra jaunesnė už jus. Tu esi nepaklusnus U2 gerbėjas ir ji tiesiog nesugeba.
Jessas neseniai žiūrėjo dokumentinį filmą, kuriame buvo “The Edge”, “Jack White” ir “Jimmy Page”, ir ji sakė: “Žinai, aš buvau neteisingas. Edge yra mielas”, ir aš buvau “aš žinau”. Aš žinau, kad tai tipo dorky, bet aš myliu U2. Jie daro gerą muziką. Aš juos mačiau keturis kartus. Noriu juos pamatyti daugiau. Man tiesiog patinka dideli koncertų pasirodymai, kur visi žino visą muziką, o visi žodžiai, dainuojantys kartu, tikrai jaučiasi, kad pasaulis nėra konteinerių ugnis. Jie tikrai gerai darydami himmo tipo dainas, man patinka, kad jie yra filantropiniai, o tai yra puikus, nes jų nereikia. Jie gali būti tiesiog labai turtingi ir tik rūpinasi, bet jie sugrįžta. Jie dirba su kitais menininkais, tokiais kaip Alicia Keys ir Beyoncé, kurie nori daryti ne tik turtingą. Taigi man patinka šis aspektas iš jų ir man patinka, kad jie investuojami į politiką … Man tikrai patinka grupė. Jie mane linksmina. Jie atrodo sveiki vaikinai, ir aš tikiuosi, kad jie norės žaisti su manimi vieną dieną ir aš tikriausiai verksiu, jei jie nori pakabinti su manimi.

Ar bet kokia jūsų pop kultūros obsesija pasiekė jus, išgirdusi apie jūsų susižavėjimą podcast’u?
Tikriausiai vienas didžiausių dalykų buvo tada, kai “St. Vincent” tweeted something like “Viena iš mano mėgstamų dalių apie antradienio rytus atsibunda į naują 2 Dope Queens epizodas “. Ir aš buvau toks:” Ką ?! “Ji tikrai puiku. Dabar mes sekti vienas kitą” Twitter “. Mes sužinojome, kad mes turime tą patį gimtadienį, todėl aš manau, kad turėtume pažinti vieni kitus. tikrai myli, kad būtų nuostabių meninių moterų, kurie tikrai mėgsta šou daug. Manau, kad Šv. Vincentas buvo beprotiškas, nes prisimenu, kad einu pamatyti ją, kai ji pasirodė “Prospect Park”, ir aš buvau toks gerbėjas Tai visada toks papildomas lygis, kai tau patinka roko žvaigždė, tai kietas.

Dabar komedai, aktoriai ar muzikantai, kurie patys gali pasirodyti kaip svečiai, gali užsiprenumeruoti podcast’ą, kai jie abu padarė taip gerai?
Taip, manau, dabar lengviau. Jess ir aš norime švęsti moteris, spalvotus žmones, LGBTQ bendruomenės žmones. Manau, tai rekomentuoja su daugybe komiksų, kurie jaučia, kad yra daug galimybių, dėl kurių jie negali būti atrinkti, nes jie nėra balti vaikinai. Ir su 2 Dope Queens, jie gali ateiti ir parodyti visiems, kaip jie nuostabūs. Taigi manau, kad antrojo sezono metu buvo lengviau, nes per pirmuosius sezonus žmonės šiek tiek išsigando, pavyzdžiui, “oh”, “stand-up” šou bus įrašytas, ir tai yra didelis spaudimas. Kadangi mes darėme pirmąjį sezoną, mes buvome tokie atsipalaidavę su tokiais autoriais kaip Lindy West ir pasakotojų. Taigi manau, kad dabar su žmonėmis, tokiais kaip Jonas Stewartas, jie nemano, kad aš turiu daryti nepatikimą 15 minučių komedijos. Aš galiu pasikalbėti su jais ir pasikalbėti su jais, papasakoti juokingą istoriją ar ką nors perskaityti. Taigi manau, kad žmonės supranta, kad tai yra saugi erdvė, o ne ši beprotiška aukšto slėgio situacija, kad turėtumėte juokingiausią savo gyvenimo rinkinį, kuris, manau, būtų gražus. Taigi mes norime turėti “RuPaul”. Mes esame apsėstas su ja. Mes turime veikiančią sąrašą kaip Sarah Silverman. Alec Baldwin. Jonas Hammas … yra tiek daug žmonių, kuriuos mes panorėjame: “Prašome parodyti, ir mes tiesiog pasijunksime ir būtume juokingi. Tai bus pats linksmas naktis”.

Jūs pradėjote antrąjį podcast’ą, Tiek daug baltų vaikinų, šią vasarą. Kaip tai prasidėjo?
Aš iškėlė atvirą pasirodymą L.A. komedijos festivaliui Tiek daug baltų vaikinų. Taigi aš padariau du iš šių pasirodymų su dešimčia moterų komiškaisiais. Yra visos šios nuostabios, talentingos, juokingos moterys, kurios turėtų būti televizijos laidose ir filmuose, ir klubuose užsisakė daugiau, nes klubai yra žinomi dėl to, kad neužsirašinėja daugelio moterų standiųjų komiksų. Taigi, kad pasirodymas tapo labai įdomus, ir aš galvojau, kad galbūt išverstų į interviu pasirodymą, nes yra tiek daug žmonių, kuriuos sužavėjo, kaip Lizzo ir Janet Mock bei Roxanne Gay. Tai man atrodė, tai galėtų būti puikus būdas kalbėtis su žmonėmis, kurie, manau, yra nuostabūs ir genialūs, ir kiekvienas turėtų juos pagarbinti taip, kaip darau.

Taigi Ilana [Glazeris, iš Platus miestas, kas yra vykdomoji prodiuserė ir podcast’o svečias] ir aš, ir gamintojai, susirinkdavo išsiaiškinti formatą, iš tikrųjų jį poliruoti, tada mes ketiname užsisakyti kaip beprotišką. Dešimt epizodų, kuriuos mes padarėme, buvo visi su žmonėmis, kurie mums patinka. WYNC buvo taip gerai, kad prisitaikė, ir jie surado savo biudžetą, kad atliktų šį šou pasirodymą. Ir jie įdėjo mane su nuostabiais ir įvairiais gamintojais. Man patinka mano prodiuseris, Joanna. Ji nuostabi. Už scenos, tai buvo visos moterys pagamintas podcast, kuris taip pat yra 2 Dope Queens taip pat.

Jūs buvote užsiėmęs per pastaruosius keletą metų – kokie yra jūsų artimiausi mėnesiai, pavyzdžiui, knygos spaudai?
Spalio mėn. Labiausiai turiu knygų kelionę. Tada aš grįšiu čia, kad atliktumėte kai kuriuos 2 Dope Queens parodos. Mes tikrai darome tai, bet mes galime bandyti išspausti dar dvi, o aš esu mieste, nes Jeso filmas yra apvyniojamas šį mėnesį. Taigi, tai buvo beprotiškas laikas mums bandyti susitikti ir padaryti visus epizodus. Tada aš dirbu projektui, apie kurį tikrai negaliu pasikalbėti. Taigi tai bus per likusius metus. Sausio mėn. Nesu įsitikinęs. Aš noriu ką nors atostogų atostogauti. Bet aš taip pat galvoju apie trumpo filmo kūrimą ir vadovavimą, kurį niekada anksčiau niekada nepadariau. Bet aš nemanau, kad būsiu jame. Aš tiesiog noriu parodyti kitus talentus ir tiesiog išmokti daugiau nuveikti už scenos dalykų. Manau, kad aš labai gerai susipažinęs su “podcasting” klausimais ir klausydamas neapdorotų gabalų, klausau, kas veikia ir kas ne, todėl aš tikrai noriu tai padaryti su filmu ir galų gale turiu savo televizijos laida.

Koks geriausias patarimas, kurį kada nors buvo davęs?
Jis atėjo iš John Hodgman. Jis toks malonumas. Aš galėčiau susipažinti su juo prieš trejus metus. Mes padarėme šį gimtadienio šou Bostone. Aš buvau vienintelė moterimi su visais sunkiaisiais naikintuvais. Aš iš tikrųjų bauginosi ir nervinau. Po pasirodymo jie visi buvo panašūs: “Eikime pasilepinti viešbučio vestibiulyje”, ir aš jaučiuosi labai nepatogiai. Aš tikrai nervu būdamas sėkmingų žmonių. Aš visada bijoju žmonių ir man rūpi. Visi jie tiesiog sėdi ir šaukėsi. Aš buvau toks: “Manau, aš tiesiog einu aukštyn”. Tada Jonas Hodgmanas atvyko ir atrodė: “Ei, kas vyksta, kaip tai vyksta? Koks yra jūsų sandoris?” ir aš buvau kaip ką reiškia? Ir jis yra “Ką nori daryti?”

Aš niekada neturėjau super įsteigto komikso, kaip kad tik drauge su manimi taip. Jis davė man didelį karjeros patarimą. Aš jam pasakiau, kad norėjau parašyti knygą, atlikti individualų šou ir visus kitus dalykus, ir kad aš nesu panašus į standų komiarį, kuris naktį nori atlikti keturias paroda. Tai ne taip, kaip aš esu pastatytas. Jis buvo toks: “Taip, neleisk kiekvienam kitam nustatyti, kam tu turi būti”. Nesvarbu, kokia karjera tu nori, turėk tai. Jis sakė: “Tu esi talentingas, todėl tiesiog darykite tai, kas jus domina, ir jei kiti žmonės to nesugeba, jiems nereikia, nes tai nėra jų gyvenimas. Jūs nustatote, ko norite”. Taigi dabar einu per savo karjerą, sakydamas: “Aš noriu padaryti podcast’ą?” Aš darau podcast’ą. Jei noriu parašyti knygą? Puiku. Noriu daugiau atsistoti? Nuostabu. Veiksniai? Puiku. Ir niekas negauna nuomonės apie tai.

“Pick up” “Negalite paliesti mano plaukų” dabar “Amazon” ar kur knygos parduodamos.

Makiažas: Delina Medhin už delinamedhin.com naudojant NARS