13 Kūno teigiamų įtakojai, kuriuos turėtumėte laikytis Instagram

Visada svarbu apsispręsti su mergaičių komandomis, kurios tvirtina, kad esate jūsų autentiškas savęs ir priima jus nepriklausomai nuo išvaizdos. Išleidžiant šį mėnesį moterų pažangą, mes pristatome 13 kūno pozityvių advokatų, kurie “Instagram” laikosi.

Šie modeliai, tinklaraštininkai, aktyvistai ir dizaineriai pradėjo svarbų pokalbį ir gauna rezultatų. Per mėnesį mados jie ne tik apšviečia kilimo ir tūpimo takus, bet ir imasi veiksmų, kad sutrikdytų žurnalų, drabužių skelbimų ir grožio kampanijų status quo. Nesvarbu, ar jie skatina įvairių dydžių moterų madą, ar tiesiog išstumia tradicines normas, jų kreivės išties į priekį ir centrą, o tai atrodo puikiai. Ne tik “Instagram” sklaidos kanalai atskleidžia “turning” portfelius, gatvės stilių ir užkulisines kopijas nuotraukose, jie taip pat suteikia įkvėpimo ir labai reikalingų juokų, nes ponios demonstruoja savo išmintį ir išmintį.

1. Denise Bidot (@denisebidot)

Įdomus faktas: aš gimė penktadienį 13-ą ••• Dar viena pastaba, mylanti visus naujus “@fabletics plus” elementus, kurie ką tik buvo išleisti, ir tinkamumas yra nesąmoningas (ps-I manęs nepasakė)? ! ����♀️ܓ���� #NoWrongWay #fabletics #curves #loveyourbody #fitnessmotivation #friday

Nuotrauka, paskelbta Denise Bidot (@denisebidot)

Nėra jokio neteisingo būdo būti moterimi: tai šūkis, kuris išaugo į svetainę ir judėjimas, kai praėjusiais metais jis buvo paleistas šiuo modeliu ir viena mama, kad įkvėptų moteris mylėti save ir švęsti savo individualumą. Buvęs makiažo atlikėjas per pastaruosius dvejus metus niujorko mados savaitę sukėlė taką palei takus: “Chromat” ir “Serena Williams” kolekcijos buvo jos pirmosios. Į savo “Instagram” pašarą rasite įgaliojimo pareiškimą “Ts”, dienos komplektus ir nuotraukas prieš fotografuojant, tačiau taip pat galite rasti “Bidot” dabartinėje Sportas Iliustruotas maudymosi kostiumėlį išleidžia bikini su savo nepatyrusiomis temomis, netiesiogiai žinoma, kad moterys turi savo unikalų grožį, neatsižvelgiant į tai, kokių trūkumų jie gali manyti turintys.

2. Georgina Burke (@missgeoburke)

Mano drabužiai yra tokie tamsūs, kaip mano šaknys #timetogetmyhaircolored #blonde

Paskelbta Georgina Burke (@missgeoburke)

Ji buvo pirmasis oficialus veido ir prekės ženklo ambasadorius “Torrid” drabužių linijai. Aussie modelis taip pat pateikiamas dokumentiniame filme Tiesus / kreivė, kuriame daugiausia dėmesio skiriama moterų kūno įvaizdžiui ir kaip modeliai padeda persvarstyti visuomenės grožio standartus. Jos labiausiai vertinamos žinutės yra jos “Wheaten Terrier”, “Auzwald”, bet jūs taip pat galite pamatyti jos darbą “Dogpound” mieste Brooklynoje arba kartais pasikalbėti su arkliu (ji naudojama konkuruojant jodininkais), nes tai #howGdoesit.

3. Clémentine Desseaux (@ bonjourclem)

Laukiame 2017 m., Nes planuojame dar geresnį rytoj … 블��

“Clémentine Desseaux” (@ bonjourclem) pasidalijamas pranešimas

Komercija galėjo paversti svyruojančią grožį, ką ji vadina “pirmuoju plius mergaitė televizijoje Prancūzijoje”, bet “Desseaux” taip pat daro žingsnius. Ji kartu įsteigė kūno teigiamą propagandos kampaniją @allwomanproject parodyti pramonei, kad skirtingų etninių grupių moterys, amžius ir dydžiai gali būti sėkmingai atstovaujami toje pačioje reklamos kampanijoje. Ji taip pat vykdo prekės ženklo strategijos agentūrą, kuri padeda klientams mados kryptį, gamybą ir prekės ženklo tapatumą. Jos naujienų kanalas akimirksniu? Specialus #IceCreamDance. Jaunieji chefai ir maistas siūlo savo virtuvėje patiekalus su vaizdo įrašais ir receptais, kuriuos ji paskelbia savo gyvenimo dienoraštyje Bonjour Clem..

4. Alessandra Garcia Lorido (@alessandragl)

Kokia garbė vaikščioti su savo seserimis tokia neįtikėtinai @dolcegabbana šou! Dėkojame #domenicodolce ir @stefanogabbana už mus priimtus į #DGfamily ❤�� Rezult�� # DGFW18 #DGRINASCIMENTO

Paskelbta Alessandra Garcia Lorido (@alessandragl)

Aktoriaus Andy Garcia dukra didžiuojasi, kad pasidžiaugia kūnu, kurią ji gavo iš savo mamos, kaip ji sako Lane Bryant “Šią kūną”. Šiemet Milane šiemet nestatusi savo krūvą krikščionių Siriano rudens kilimo ir tūpimo tako šou Niujorke ir “Dolce & Gabbana”, ji taip pat yra modelių grupės, kovojančios prieš valgymo sutrikimų paplitimą savo pramonėje kartu su “Model Alliance” ir “National Eating” Sutrikimų asociacija (NEDA). Kitas svarbus įvykis? Ji neseniai pasinaudojo Wild ‘n’ Wild makiažo grožio kampanijos “Generations of Wild”. Ji mėgsta įtraukti savo šunį “Stella”, kuri taip pat turi savo IG paskyrą, “@thegoodlifeofstella”. (Galų gale, “Stella” atliko “Tegan” ir “Sara” muzikinį vaizdo įrašą “100x”.) Atgal į Garcia Lorido paštą, peržiūrėkite atviras nuotraukas, senas ir naujas šeimos ir draugų, kaip Dakota Fanning.

5. Gabi Gregg (@gabifresh)

Siųsti namuose �� laimingas v-day babes !!!! švęsk sau šiandien ement dėvėti @ bynadiaaboulhosn duster ��: @dydjaudgens

Paskelbta Gabi Gregg (@gabifresh)

Buvęs Stiliuje “Contributor”, “Style blogger”, modelis ir dizaineris bendradarbiavo su “Swimsuits for” “GabiFresh” maudymosi kostiumėlių linijai 2013 m., o jos populiari “fatkini” kolekcija toliau kuria “buzz” savo naujajai kampanijai “Naujieji metai, tas pats”. – paskatinti dizainerius atpažinti visų dydžių moteris padarė ją aukšto lygio advokatu spaudoje. Galbūt dėl ​​to Target pakvietė ją ir du kitus įtakingus asmenis pasikonsultuoti dėl savo naujos “Ava & Viv” kolekcijos kūrimo (įskaitant dydžius nuo 14 iki 30), taip pat modelį, skirtą jo 2015 m. Kritimo apžvalgai. Tais pačiais metais Asos išnaudojo ją, kad taptų Asos kreivės rudenį ir “Lookbook” veidą. Gregg savo gatvės stiliaus ir kelionių postuose demonstruoja filosofiją, kad “jokios taisyklės nėra naujos taisyklės”.

6. Tess Holliday (@ tessholliday)

Feelin “bendra bloga mergaitė vibes šiame Strappy juoda suknelė iš mano #mblmxtessholliday linija prieinama dabar @ Penningtons & online! ������ #effyourbeautystandards

Nuotrauka, paskelbta “Plus ModelŸ”, “Mama ✖️ Feminist��” (@ tessholliday)

2013 m. Ji pradėjo kūno teigiamą judėjimą su “haftg #effyourbeautystandards”, o po dvejų metų nusileido ant viršelio Žmonės žurnalas, kuris pavadino ją pirmuoju pasaulyje – 22 “supermodeliu”. Praeitas pavasaris, Laikas žurnalas įtraukė ją į 30 labiausiai įtakingiausių žmonių sąrašą internete. Ir praėjusį gruodį “Holliday” dalyvavo “Victoria’s Secret” mados šou kūrimo, kuriame dalyvavo “Curvy Couture”, iš visų dydžių moterų, vaikščiojančių apatiniu trikotažu, atkūrimą. Dabar, kartu su savo mados linija, Tess Holliday “Mblm”, bendradarbiaudama su Kanados mažmenininku Pennington’u, ji ir toliau suteikia moterims daugiau galimybių jaustis pasitikintys savo oda.

7. Candice Huffine (@candicehuffine)

Manau, kad atsakymas į savo gimtadienį šiandien būtų “smagus y’all”, bet aš taip pat manau, kad tai gali būti atsakymas kasdien. #rulestoliveby #TBT #whatwoulddollydo #letshavefunok �� by @ themattpowers Tee by @urbancricketnyc

Nuotrauka, kurią paskelbė Candice Huffine (@candicehuffine)

Huffine parodo savo nerūpestingą asmenybę su juokingais logotipais “Ts” ir kvailiais varpeliais, bet neapsigaukite: “Lane Bryant” modelis taip pat gali smarkiai išprovokuoti … ir dizainą. Ji tiesiog bendradarbiavo su “Candice” T “Universal” standartu “Tria” kolekcijoje, o jos pašarą apibarsto #huffineshalli dienos drabužiai ir #fromwhereist ir pėdų šoviniai meno šaligatviai. Prieš keletą mėnesių ji pradėjo “Project Start” (@psyougotthis), kuria siekiama paskatinti moteris pradėti kelionę, panašią į tą, kurią ji pradėjo maždaug prieš metus. Dabar, kai kai kuriose varžybose dirba su kitų moterų karių pagalba (ir jos vyru), Huffine yra misija: parodyti moterims, kad jūsų kūno dydis nenustato jūsų sugebėjimo atlikti fizinę veiklą, pvz., Bėgimą. Nesijaudinkite ponios, ji žino, “jūs turite tai!”

8. Sabina Karlsson (@ thesabinakarlsson)

Kadangi mes visi verti, tai svajonė išsipildo. Niekada per vėlu �� @ lorealmakeup �� @ joeferrucci #worthsharing #truematch

Sabina (@ thesabinakarlsson) paskelbta nuotrauka

Su savo prekės ženklo strazdanais, garbanotu kofeu ir raibuliuotu rėmu, Karlssonas, apdailintas Addition Elle, J.Crew ir Christian Siriano takais, pradėjo dirbti pramonėje kaip 6 dydžio JK, tačiau atmetė standžiųjų kūno standartus, kuriuos modeliavimas reikalauja . Po dešimties metų ji buvo Scandinavijos konkurso dalyvė Top modelis, Ji pasirodė televizijos laidoje kaip svečio teisėja, o praėjusiais metais ji buvo rodoma knygų ir nuotraukų parodoje Įvairūs grožis, fotografas Aleksas Lubomirskis. Bangos už mados ribų ji buvo pavadinta vienu iš “indie” grožio linijos “Pieno makiažas” veidų, o tada “Maybelline” išnaudojo ją, kad atliktų “Break the Mold” lūpų reklamos kampaniją. “Karlsson” dabar yra vienas iš “L’Oréal” Paryžiaus naujosios “True Match” “Jūsų odos, jūsų istorijos” akimirkos. Ar jos maistas, užpildytas backstage grožio galvosūkiais, turėjo įtakos jų pasirinkimui? Tu esi teisėjas.

9. Precious Lee (@preciousleexoxo)

Vintage vibes “The Plaza” Wearing #marinarinaldi @ marina.rinaldi @imgmodels #BlackGirlMagic #IMGirls

PRECIOUS LEE (@preciousleexoxo) paskelbta nuotrauka

Šis bombas yra seksualus, pasitikintis, ir nebijo parodyti šiek tiek odos. “Lee” dažnai pastebėtas “Addition Elle” ir “Christian Siriano” modelių modeliavimas. Ji taip pat yra viena iš “Lane Bryant” trijų galingiausių kampanijų: “Aš esu be angelo”, “Plus Is Equal” ir “This Body”. Tiesą sakant, su prekės ženklo “Ši kūno” kampanija, Lee padarė istoriją, pasirodydama Sportas Iliustruotas maudymosi kostiumėlio išdavimas – tai buvo ir trijų puslapių platinimas. Ji taip pat yra tarp modelių, išryškėjusių Tiesus / kreivė dokumentinis filmas.

10. Shay Neary (@ shadeyshay)

Labiausiai siaubingas dalykas yra visiškai visiškai priimamasis … Dažnai tai nėra tapti nauju žmogumi, bet tapti asmeniu, kurį turėjote būti ir jau esate, bet nežinau kaip būti. #selflove #selfacceptance # soul #hebecameshe #trans #transis beautiful

Shay Neary (@ shadeyshay) bendrai naudojama žinia

“Neary” modeliuojasi tik maždaug metus, tačiau ji jau išstumia atviras duris. Praėjusiais metais ji tapo pirmuoju iš netiesioginio dydžio transseksualų modelio, kurį galima apibūdinti drabužių kampanijoje su “Coverstory”, internetine “e-tailer”, kuri mėgsta moterų dydį nuo 10 iki 28. Iš “Neary” pašarų aišku, kad ji myli raudoną plaukai, padirbti nosies žiedai ir jos gelbėjimo kulniukai pitbull, moliūgai (dabar sako, kad penkis kartus). Vykdyk savo kelionę, nes ji skatina savęs pritarimą, idėją, kurią mes visi privalome vertinti, ir įsitikinimą, kad kiekviena istorija yra svarbi.

11. Bo Stanley (@bostanley)

1/99 savo treniruotės drabužius, sauskelnes ir fitnesą. Bet tikrai, todėl džiaugiamės “laisvalaikiu” ir šiais vienkartiniais drabužiais, kuriuos dėvi ir kūdikiai, dabar yra tinkamas būdas apsirengti kasdien, nes mano kūnas nemėgsta džinsų. Šlaunies žaidimas yra per stiprus … Ar kas nors iš jūsų, ponios mano manimi, kad vienas ?! �� answer #rompersforthewin #athleteproblems #strongisbeautiful

BO STANLEY ����♀️ (@bostanley) bendrai naudojama žinia

Nors ji niekada nepadarė praeities pirmą naktį, šis banglentininkas, modelis ir jogos entuziastas uždirbo garbingumo teises, nes buvo pirmasis netiesioginio dydžio varžovas Bakalauro laipsnis. Ji pasirodė “Lane Bryant”, “Athleta” ir “Lane Bryant” skelbimuose ir reklaminiuose skyduose tuštybės mugė sporto kolekcija, ir yra puikus kritikas idėją, kad tik tam tikro dydžio banglentininkams turėtų būti remiami ir reklaminės kampanijos. Kaip ir kai kurios šio sąrašo moterys, sportininkas veikia kaip sveikas ir stiprus. Tačiau ji atmeta idėją, kad moterys turėtų pajusti spaudimą naudotis, norėdami pakeisti savo kūną tam tikru grožio idealu. Ji naudoja savo platformą, kad išsklaidytų šį mitą ir propaguotų mintis, kad “sveikata ir grožis būna daugybe formų ir dydžių”. Stanley pašarai yra viskas apie naršymą, judesius, jogos išvaizdą ir šiek tiek paplūdimio įdomus, tačiau tai buvo tikimasi , tiesa?

12. Danielle van Grondelle (@ daniellevangrondellemodel)

Spaudos ir sneakerhead gyvenimui @ everydaypplnyc ������ #printqueen #yesmonkistyle #sneakerhead #abesmentapproved #whichwewearonweekends #curvymodel #plusmodel #curvesarein #curvesfordays #celebratemysize #pmmlovemybody #stylelook #standout #bedaring #daniellevangrondelle #thickfit #thisbody #dvgstyle #stylishmodel #honormycurves #standardrooftop # everydaypplla #daniellevangrondellemodel # jordan11 #chickswithkicks #dvgsworld #teamcurvy

Danielle van Grondelle (“@ daniellevangrondellemodel”) bendrai paskelbta žinia

Kaip ir Sabina Karlsson, šis olandų grožis taip pat dirbo kaip tiesioginio dydžio modelis, tačiau sunku atitikti griežtus pramonės standartus. Nuo tada ji važiavo Rachel Roy ir Macy’s takais. Šią praėjusį lapkritį ji kalbėjo apie savo patirtį, vykstančią specialioje “Tedx Rotterdam” moterų renginiui. Savarankiškais sneakerhead ir spausdinimo karalienė mėgsta skelbti batų savybes ir išvaizdą iš dienos šūvių save drabužių komplektus, ištrauktas iš savo plačią drabužių spinta geometrinių, abstrakčiai raštuotų drabužių.

13. Laura Wells (@iamlaurawells)

Niekada geresnio laiko dėvėti liemenėlę 4 puodelio dydžio į mažą ir peržiūrą viršaus ir suteikti nuliui f # #! S #donttrythisathome #getyourboobsfitted

Laura Wells (@iamlaurawells) pasidalinta žinia

Australijos apatinio trikotažo “Berlei” didžiųjų universalinių parduotuvių mūza, skirta netiesioginio dydžio manekenui, taip pat yra aplinkos mokslininkas, kuris skatina moteris mylėti savo kūnus ir motiną Žemę. Ji sukūrė ekologišką kreivų liniją Koru maudymosi kostiumams ir pasirodė dokumentiniame filme A Perfect 14. Jos maitinimas apima savo nuotykių pėsčiųjų, nardymo kartu su ruoniais ir manateais nuotraukas ir savarankiškumą su delfinais. Jos savirealizuojantis humoras ir uolumas dėl #protectwhatyoulove ir #protectyourplayground yra užkrečiama.