Kodėl Naujųjų metų išvakarės yra stebuklingos, nors kiekvienas mano, kad tai blogiausia

Jei jūs išsiplėtote avilį, nes nenorite nugriauti savo Naujųjų Metų išvakarės planų, prašau man pasidaryti ir giliai kvėpuoti.

Suprantu, kodėl šis metinis atgalinis laikas yra nepaprastai didelis: Ką rengtis? Su kuo praleisti naktį? Ar pasidalinsi bučiniu su cutie, kai puls bus 12? Bet raktas į atminimo naktį – tai tik tai, ką myliu.

Štai kodėl aš visuomet tvirtinu, kad Naujųjų Metų išvakarės yra mano mėgstamiausios šventės ir, tikėtina, amžinai. Mano santykiai su dienomis ne visada būdavo tokie. 1999 m. Buvau išgąsdintas tūkstantmečio atvykimo, kurį važiuoja dėl daugelio baimės, dauguma gandų, kad pasaulis baigėsi “Y2K”. Aš paslėpiau po automobiliu už mano tėvų namo ir po sekundžių po 12:01 val. Supratau, kad nieko neįvyko.

Kai aš senėjau, aš supratau šeimos Lotynų Amerikos NYE ​​tradicijas. Kiekvieną kartą mes valgome trisdešimt violetinių vynuogių, nes prasideda atgalinis skaičiavimas, ir kiekviena vynuogė atspindi mėnesį kitais metais. Tai prietaringas būdas tikėtis geriausio, ir iš esmės daro 12 norų Naujiesiems Metams. Aš myliu naujos pradžios idėją, todėl aš turiu rezoliucijų ir švarių šiferių.

Ir nors tai skamba įdomiai, yra ir dalis atostogų, kurių man nepatinka. Kiekvienas mano šeimos narys neabejotinai tampa labai emocingas po atgalinės atskaitos. Matriarchai pradeda verkti, apkabinti, laikyti vienas kitą, tarsi kažkas būtų miręs. Jie sako, kad ašaros yra džiaugsmo, bet vis dar, ar mes negalime?

SUSIJĘS: byla prieš Naujųjų metų rezoliucijas

Neseniai sukūriau savo tradicijas, kurias myliu. Aš praleidžiu geresnes šventes ir Kalėdas kartu su šeima, bet visada grįžau į Niujorką, kad su jaunuoliu šv. Jums reikia šiek tiek pusiausvyros.

Taigi, kas ypatinga apie mano naktį?

Mes laikomės, kad tai paprasta, bet spalvinga. Kiekvienais metais mūsų du žmonės apsirengia kostiumu ir kaklaraištis, o vakarienėje visiškai pritraukia nemalonių šventės dalių. Mūsų rezervacija visada nustatyta 10 val., Ir mes turime atspindinčią maistą, kur mes kalbame apie tai, ką mes atlikome asmeniškai, profesionaliai, fiziškai, emociškai, dvasiškai ir kartu. Mes dalijamės šiuolaikinių šachtų ir viršūnių ir kalbėkime apie tai, ko mes labiausiai džiaugiamės daryti per ateinančius 12 mėnesių.

VIDEO: “Kris Jenner” vaivorykštės Kalėdinės papuošalai yra labiausiai populiariausios

SUSIJĘ: 8 unikalių Naujųjų metų išvakarių tradicijos iš viso pasaulio

Čia yra šampanas, džiazo muzika ir sūriuosius, blizgančius akinius, kuriuos kiekvienas perka už 5 dolerius. Pati vakarienė yra nedidelė, bet maždaug 11:45 val., Restorane pateikiama tematiška vakarėlis, tokia kaip skrybėlės ir švilpukai. Tada ateina atgalinis laikas. Visur yra konfeti, o žmonės išeina į šokius, nes DJ, kuris pradeda groti vidurnaktį. Visas renginys jaučiasi išgalvotas, o praeitį 365 dienas minkodamas atsipalaidavęs nuostabioje aplinkoje yra mano idėja įdomus.

Tai nėra labiausiai prieinamas būdas švęsti Naujųjų Metų išvakarės, bet tai kažkas mano vaikinas ir man patinka daryti. Taip, mes bandėme iš anksto apmokėtos butelio paslaugos klubo veikloje, o ne mums. Bet tai nereiškia, kad tai ne tau. 

SUSIJĘS: 7 Nepakankamoms 50 vynų už Nepriekaištingą Naujųjų Metų vakarą

Mano taškas yra tas, kad jums nereikės turėti vaikino, gėrimų, DJ ar vakarienės rezervacijos. Jums nereikia išeiti. Jums nereikia išleisti pinigų. Arba jūs galite padaryti visus šiuos dalykus. Pagalvokite pirmiausia apie tai, su kuo norėtumėte praleisti naktį. Ar tai tavo mama? Tavo geriausias draugas? Tai gali būti tavo šuo. Jei norite likti namuose vieni ir žiūrėti “Fergie” dalyvauti Dick Clarko Naujųjų metų Rockin’o vakaras už milijoną kartą tai padaryti. 

Neverskite savavališkos nakties į teismo dieną. Pasibaigus nakčiai svarbu ne tai, ką pasakys jūsų “Instagram” pasekėjai, bet kaip tu būsi prisimink vakare. Taigi apmąstykite tai, kas atneša jums džiaugsmą, padėkite gabalus kartu ir pasiruoškite pradėti naują skyrių.