Kodėl mano ilgalaikis draugas ir aš visada praleidžiu šventes

2017 m. Septintasis Kalėdas prasideda nuo to laiko, kai aš pradėjau susipažinti su savo vaikinu, negu mes išleidome kartu. Kalėdų vakarienei mes nepasiekėme ir gruodžio 25 d. Ryte nepateikėme dovanų. Mes niekada neparuošėme kartu Kalėdų dieną arba susirinkome naktį, kai šventės buvo susilpnėję.

Ne todėl, kad nesame rimtai vertinę mūsų santykius ar mūsų ateitį. Mes kalbame atvirai ir dažnai apie susituokę per keletą metų ir auginame šeimą. Tačiau niekada niekada nesvarstėme atsisakyti savo šeimos tradicijų mėgstamoms atostogoms, skirtoms švęsti kartu.

Žinoma, jis bus pakviestas prisijungti prie mano šeimos šventinių renginių, jei jis kada nors norėjo, ir atvirkščiai. Bet aš niekada neprašysiu jo atsisakyti savo švenčių už mano lankymą, nes aš nenoriu grąžinti naudos.

VIDEO: “Princas Džordžas” parašė Santa rašytą laišką, ir jis tik nori vieno dalyko šiais Kalėdomis

Kaip jauniausias iš trijų vaikų, ilgai esu pavesta išlaikyti Kalėdų tradicijas gyvas mano šeimoje. Net prieš tai, kai mano vyresnioji sesuo turėjo savo vaikus, norėčiau paprašyti, kad mes, kaip trys suaugusieji, prieš Kalėdas išvarytų laiškus Kalėdų Seneliui prieš palikdami pieną, slapukus ir morkas. Mano mama vis dar pasirašo dovaną iš Kalėdų Senelio, net jei aš užsisakiau juos sau, ir aš atsisakau dalyvauti, kai ji juos nustato vėlai naktį.

Taigi idėja palikti savo šeimą tik Kalėdų vakarą ar ryte, kad švęstu su savo draugu šeima, jaučiasi labai panašiai kaip mirė Kalėdų dvasia. Kadangi vaikui pavesta išsaugoti atostogų tradicijas, aš tikrai neleisiu jiems baigti savo laikrodžio. Išaugęs panašioje šeimoje, jis jaučiasi gana vienodai.

SUSIJĘ: “Royal Family” 2017 Kalėdinė kortelė laimi šventes

Žinoma, turėsime kurti naujas tradicijas, kai mes esame vedę ir turėti savo vaikus, kompromituodami praleisti atostogas su viena šeima ar kita, arba iš dviejų. Pasikeitę įžadų, niekada nevalgysime Kalėdų. Tačiau iki to laiko aš puikiai džiaugiuosi švenčiant kartu gruodžio 23 d. Ir vykstant oscilai į mano šeimos kalėdines šventes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

52 − = 46