Kaip padaryti lengva, ne kepti, ledų vėliavų tortas

“Food52” mes esame dideli gerbėjai pirmojo vėliavos pyrago, kurį pirmą kartą kepėme prieš trejus metus. Tačiau liepos mėnesį mes nesame dideli gerbėjai įjungti mūsų krosneles. Įveskite: pažymėkite ledų pyragą! Tortas pagamintas taip pat, kaip ir tradicinis vėlyvojo pyragas, tiesiog pakeičiant sluoksnių ledais (vanilės, braškių ir mėlynių), jei jums to įdomu. Procesas yra šiek tiek daug laiko, nes svarbu leisti kiekvieną sluoksnį prieš jums statyti kitą. Tačiau galutinis rezultatas yra toks pat įspūdingas, kaip skanus (nekalbant apie nelaimingą vėsą).

Štai ką jūs turite žinoti, kad gautumėte gražiausią vėliavos tortą:

VIDEO: Kaip padaryti vėliavą pyragą liepos 4 d!

 

Ingridientai

2 kvartės vanilės ledai

2 kvartės braškių ledai

1 kvarcinis mėlynių ledai 

2 puodeliai stiprus kremas

1/3 puodelio cukraus miltelių

1/2 šaukštelis vanilės ekstrakto

Ledas Cream Flag Cake - Embed -2
James Ransom

Įranga

Aš naudoju išorinį žiedą iš spyruoklės keptuvės, kad pastatytų šį pyragą. Norėdami gauti maksimalų įspūdį, kiekvienas ledų sluoksnis turi būti apie 1/2 colio aukščio. Jei jūsų pavasario formos indas yra trumpesnis nei 3 colių, galite lengvai padaryti jį aukštesnį, pastatydami žiedą iš pergamento arba vaško popieriaus ir lipdami į viršutinę plokštelę. Jums reikės mažos išlyginimo mentelės, kad kiekviename sluoksnyje išlygintumėte ledą, taip pat ir mėlynojo sluoksnio vadovas (daugiau apie tai ateityje). Raskite nedidelę kepimo plokštelę arba pjovimo lentą (tą, kuri tinka jūsų spyruoklės žiedui) ir įdėkite ją į pergamentinį popierių. Prieš pradėdami, įsitikinkite, kad turite šaldiklį, kad jis tinka (net aukščiausiame!).

Leiskite pakankamai laiko.

Jei norite švariausių, ryškiausių sluoksnių, jūs norėsite užšaldyti pyragą kiekvieną kartą pritaikydami sluoksnį. Yra 7 sluoksniai, todėl nėra bloga idėja pradėti šį projektą po dviejų ar daugiau dienų, kol jūs norite pateikti pyragą. Be laiko problemos, šis tortas negalėjo būti lengvesnis. Galite naudoti bet kokius norimus ledų skonio variantus (jei jie tenkina jūsų vėliavos spalvas). Jaustis ypač ambicingas? Pirmenybiniai taškai už namų ledus!

Pradėkite nuo minkšto ledų.

SUSIJĘ: Tėvynės desertai švęsti Nepriklausomybės dieną

Labiau supilkite ledus į sklandžius, lygius sluoksnius, jei jis suminkštinamas. Leiskite 10-15 minučių suminkštinti kambario temperatūroje, kol jį įtrauksite į pyragą. Taip, jums greičiausiai reikės dar ilgiau atšaldyti pyragą, kad jis būtų tinkamai nustatytas, bet tai verta! (Kai kurie žmonės minkština ledą mikrobangų krosnelėje, tačiau manau, kad išorė yra minkšta, bet viduje lieka uoliena.)

Sluoksniavimas.

Ledas Cream Flag Cake - Embed -3
James Ransom

Norėdami pastatyti vėliavos pyragą, sekite tą patį asortimentą kaip mūsų originalus, bet su ledais. Pradėkite nuo visiško dangčio pagrindo padengimo baltuoju. Tada uždenkite baltą sluoksnį raudonu sluoksniu. Jūs pakartosite šį procesą, kol turėsite keturis sluoksnius: balta, raudona, balta, raudona.

Ledas Cream Flag Cake - Embed -1
James Ransom

Mėlynas sluoksnis yra pakaitos simbolis. Norėdami gauti kvadratą ties kiekvieno gabalo krašto, turite įdaryti mėlynių ledų į žiedą aplink išorinį tortą. Aš naudoju mažesnį pavasario formos žiedą (6 colius), kad galėčiau palaikyti, kai aš užmegztuoju šį žiedą, tada į žiedą (naudojant degiklį arba karštą šlapią virtuvę rankšluostį) įkaitinkite žiedą, kad būtų pašalintas žiedas, kai bus nustatytas mėlynių ledai.

Vėliava Cake - Embed - New -1
James Ransom

Idealiu atveju, mėlynių žiedas turėtų būti maždaug 1 colio aukščio ir maždaug 2 colių pločio (nuo pakelio krašto). Nustačius mėlynių sluoksnį, užpildykite jį dar vienu baltos ir raudonos spalvos (šį kartą mažesniu) sluoksniu, kad sukurtumėte paskutinį vėliavos vaizdą.

Vėliava Cake - Embed - New -2
James Ransom

Dėl švarių, aštrių sluoksnių užšaldykite pyragą kiekvieną kartą, kai įpilkite sluoksnį.

Suskaičiuok kaušus.

Gali būti sunku užtikrinti net sluoksnius ledų pyragą, bet turiu naudingą patarimą. Pasirinkite vieną ledų kaušelį ir suskaičiuokite pirštų, kuriuos naudojate pirmojo sluoksnio, skaičių. Naudokite tą patį kiekį šaukštelių kitam sluoksniui ir pan. Kadangi mėlynas sluoksnis turėtų būti storesnis, galite naudoti tokį patį kiekį šaukštų, kaip ir pagrindiniams sluoksniams. Galutiniai sluoksniai, užpildyti mėlynu žiedu, yra mažesni, todėl naudokite pusę pagrindinių sluoksnių naudojamų špagų skaičiaus.

Kai nustatytas mėlynas sluoksnis, užpildykite jį dar vienu baltos ir raudonos spalvos (šį kartą mažesniu) sluoksniu, kad sukurtumėte paskutinį vėliavos vaizdą.

 

Išorinis žiedas pašalinamas.

Jei naudojate pergamento ar vaško popieriaus “prailgintuvą”, tiesiog jį ištraukite iš pyrago. Šiuo metu manau, kad geriausia pašalinti pagrindinį pergamentinį popierių. Pakelkite pyragą (taip pat ir pergamentą) iš pano / pjovimo lentos, kurią užšaldėte. Nulupkite pergamento popierių ir padėkite pyragą (dar pavasario formos formą) ant pyrago stovo arba patiekalą patiekalą (vėl įsitikinkite, kad jis tinka jūsų šaldytuve!). Tada į išorinį žiedą įkaitinkite šildytuvą, naudodami virtuvinį degiklį trumpam 30 sekundžių sprogimui arba karštu šlapiu rankšluosčiu, apvynioti jį, kol jis nebebus šiltas (pakartokite, jei reikia), atleiskite spyruoklės sagtį ir pakelkite žiedą į viršų ir iš jo tortas.

SUSIJĘ: Viskas, ko reikia švęsti liepos 4 d

Pyragaitis.

Užkimškite pyragą mažiausiai 1 valandai, kol užšalėsite, kad įsitikintumėte, jog nematote gražių sluoksnių. Pripučiamasis grietinėlė (saldintas cukrumi iš miltelių ir aromatizuotas su šiek tiek vanilės) geriausiai tinka – tik būtinai naudokite su maža kompensacine mentele.

 

Vienybė ir ledai visiems!