Ką aš sužinojau išauginti su miega

Aš visada domėjosi, kaip kiti žmonės randa mamą parduotuvių parduotuvėje. Mano mama yra didžiulė blondinės, garbanotų plaukų galas, todėl neįmanoma praleisti minios. Ji turi natūralių laukinių plaukų ir nepakartojamą asmeninį stilių, kuriame sakoma: “Aš duodu nulį, nuliūdęs apie jūsų savavališkus moterų grožio standartus, ir aš vis dar gražiausias žmogus kambaryje”, bet ji niekada to nekaltų, nes dauguma jos estetiniai pasirinkimai yra tokie instinktyvūs, kad jiems priskiriant pernelyg daugybę minčių atsitrauktų nuo jų autentiškumo.

Aš esu maisto dailininkas, o pagal savo “Custom Rice Crispy Treat” kompaniją @mister_krisp, aš tradiciškai atradau vokiečių virtuvės erdvę ir paversiu ją kūrybinių dirbinių ir sėkmingo verslo vieta. Manęs nugalėti ir pakeisti lyties vaidmenis nėra nieko naujo, nes aš užaugau su buvimo namie-tėčiu ir darbo motina.

Mano mama yra jos įmonės generalinė direktorė, kur ji vadovauja vyrukų merginoms, tokioms kaip “Cinq á sept” ir “Likely”. Kai buvau vidurinės mokyklos, ji buvo komandos, kuri pradėjo “Premium” džinsinio ženklo “7 for all” žmones, dalis. Kai pradėjau pastebėti prekės ženklo parašą, išsiuvinę kišenę, kuris pasirodė ant visų didžiausių mokyklos vaikų atgalų, kietiausi mokyklos vaikai pradėjo pastebėti tai, ką jau žinojau: mano mama buvo kur kas vėsesnė už mane.

TK
Mandagumas

Kai aš augau Long Islande, mano mama dirbo mieste, o mano tėtis uždarė savo jaunesnę sesę ir mane šokių pamokoms ir matematikos dėstytojams, įsitikinęs, kad mes padarėme namų darbus, padėjome mums kurti motorolerius iš pieno dėžučių, ritinėlių, ir dvidešimt keturių, ir paruošė mūsų patiekalus. Tačiau po darbo mano mama visada galėjo padėti su svarbiais mokyklos projektais – aš nuolat mokiausi labiausiai atrodančius knygų pranešimus mokykloje. Aš nežinojau, ar namų darbas jų viduje buvo teisėtas, bet kokia, jie buvo apsvaiginimo. Mano mama sėdėjo su manimi valandas, kai mes sukūrėme sudėtingus viršelius ir žaidėme su maketais. Tai buvo dar prieš tai, kai turėjome kompiuterį, todėl visa tai buvo labai ranka, prieš rankdarbius – nostalgiškos ironijos aktas, skirtas žmonėms Brooklynui. Prisimenu bendradarbiavimą su mama 4-ojo laipsnio pranešimu apie piligrimus, jo dangą padarė subtilus audinio popierius, minimalistinis dizainas su milteliais mėlynas dangus, keletas atspalvių ryškių vandenynų bangų ir mažos rudos Mayflower, plaukiančios į Masačiusetso . Iki šios dienos tikriausiai yra kūrybinis darbas, kurį aš didžiuojuosi, ir tai labai pasakoja, nes Kris Kardashianas padariau ryžių traškius vaisius.

            Kai baigiau koledžą, mano mama pradėjo Elžbietą ir Džeimą, todėl aš paėmė darbą valdyti pardavimus prekės ženklu. Dirbdamas savo mamai, turėjau galimybę stebėti tai, ką jau žinojau: mano mama yra labiausiai kūrybingas žmogus, kurį kada nors susitiko.

            Aš iš šių sergančių knygų pranešimų žaviuosi, kad mano mama buvo klastinga, ir aš žinau, kad per daugelį metų mylintis ir dėvęs savo prekės ženklų dizainą, kad ji turėjo nepakartojamą instinktą identifikuoti, interpretuoti ir išrasti tendencijas. Aš žinojau, kad ji apsirengė geriau nei bet kas, ką aš žinojo; jos stilius buvo redakcinis tokiu būdu, kuris niekada nepatiko, ir aš prisiekiu, kad ji yra labai žemo apsiausto kūrėja, sukūrusi pokalbį su “Comme des Garçons” prieš pradėdami bendradarbiauti ir sportuojant į savo kasdienį drabužių spiną ilgą laiką prieš “atletišką” buvo portmanteau. Bet aš nesupratau, kol nesugebėjau jai dirbti, kad mano motinos kūrybiškumas pailgėjo taip, kaip ji minėjo ir tvarkė savo verslą. Aš norėčiau atvykti pas ją paniką su tuo, kas atrodė kaip neįveikiama problema, ir ji ramiai suteikė išmintingų, kūrybiškų sprendimų, kurių man niekada nebuvo. (Be to, kad esu šaltesnis už mane, mano mama taip pat yra šalta už mane. Tai skirtingi dalykai.)

            Kiek laiko aš galiu prisiminti, norėjau būti tokia, kaip mano mama, apimdama savo kūrybiškumą, tuo pačiu siekdama jėgos ir įgaliojimų valdyti savo verslą, daryti tai, ką myliu, ir būti puikiu tuo, ką darai. Aš išdidžiai pasakiu visiems, kurie norėtų įsiklausyti, kad vieną dieną aš būsiu darbo mama ir turiu savo įmonę, kaip ir mano mama. Aš tai pasakiau, nes atrodė provokuojantis dalykas sakydamas, kaip aš užaugau kartu su mergaitėmis, kurias kelia buvimas namie mamos ir tikėdamasis tos pačios ateities sau, bet kaip žodžiai ištrūko iš mano burnos, jie visada išgirdo tikra.

Aš visada maniau, kad galų gale perimsiu jos mados imperiją, bet tiek, kiek myliu savo darbą, drabužius, kuriuos pardavinėjau, ir žmones, su kuriais dirbau, manęs kūrybiškai nejautriai pajutau savo pardavimo vaidmenį. Mano mama paskatino mane rasti kažką, kas jaučiasi patenkinta, taigi, praėjus penkeriems jos darbo metams, aš pradėjau kūrybiškai rašyti pamokas naktį po darbo.

VIDEO: 5 Piktos merginos Akimirkos mes Tikiuosi Padaryk tai muzikoje

Kai tik pradėjau naudoti mano kūrybines sultis, atsiras kitų keistų idėjų. Aš atsinešė idėją atsitiktinai sugalvoti pyrago dydžio ryžių “Crispy Treat” skulptūras, kai buvau kviečiamas drauge pasiimti desertą prie gimtadienio vakarienės ir nežino, kaip virti. Mano draugas žinojo, kad galėčiau pagaminti ryžių traškus elgesį, kurį visada formavau į paprastas formas, pavyzdžiui, širdis ir žvaigždes. Kadangi gimtadienio mergaitė buvo banglentė, mano draugas pasiūlė padaryti “Rice Crispy Treat” banglentę. O kadangi aš esu tūkstantmetis, aš googliau “Rice Crispy Treat” banglentę. “Kadangi tai buvo 2012 m., Internete tiesiog buvo tik tokio dalyko receptas. Recidyvas aprūpintas maistu, o kai pridėjau pigmentą prie recepto “šaukštas” receptas, manęs nustebino greitas ir didžiulis impulsas, kad “Rice Crispy Treat” cheeseburger.

Kitą naktį, kai surinko saldžią sumuštinį, aš garsiai šaukėdavau, nes maniau, kad šis Ryžių Krioklys česnakas buvo pats didžiausias dalykas, kurį kada nors matėčiau. Nė vienas iš mano kaimynų neatėjo pasitikrinti manimi. Aš paskelbiau jo nuotrauką “Instagram”, kur aš pirmą kartą sulaužiau 100 pomėgių ir įdėjau į darbą, kur visas biuras jį pavagavo.

Aš ir toliau eksperimentavau su ryžių kietaisiais kūriniais apie metus, kol aš pradėjau @mister_krisp Instagram paskyrą. Tą dieną, kai pradėjau “Instagram” paskyrą, gavau pirmojo užsakymo užklausą. Aš sprogsiu į savo mamos būstinę, priblokštau ir paklausiau, ką daryti. Ji man pasakė, kad aš paimsiu užsakymą, ir mes iš to turėsime išsiaiškinti. Tai atrodė kaip geras planas.

Netrukus vis daugiau ir daugiau užsakymų atsirado iš žmonių, kurie atrado mano “Instagram”. Kai kurias dienas buvau pabudęs 5 val. Užpildydamas užsakymus ir grįžęs namo po darbo, kad galėčiau padaryti dar daugiau, kol aš nuėjau miegoti. Aš buvau išnaudotas, bet jaučiuosi kūrybiškai patenkintas ir patvirtintas taip, kaip niekada patyriau.

Maždaug tuo metu aš norėjau studijuoti, kaip eiti į aukštojoje mokykloje, norėdamas toliau studijuoti kūrybinį rašymą, ir staiga turėjau šoną, kuri galėtų padėti tai padaryti. Bet man patiko dirbti mano mama, ir bent dalis man bijojo, kad paliekant ir atsisakant mados apskritai, aš norėčiau pripažinti, kad neturėjau to, ko reikia, kad būtum kaip jos.

Maniau, kad po mano mamos pėdsakų tai reiškia, kad reikia dirbti didelės, sėkmingos mados įmonės ir turėti viziją nustatyti tendencijas, bet kai Misterkrisp pakilo, supratau, kad sekiau savo mamos pėdomis, pasitelkdamas tai, kas man buvo gerai ir atsisakydamas paprasčiausiai pateisinti užsispyrusią kultūrinę pasakojimą, nurodančią, kaip moterys turėtų elgtis, ir kokius vaidmenis jie turi įveikti.

            Šiomis dienomis kiekvienas nori daugiau stebėtojų “Instagram”, taigi klausimas, kurį man daugiausia klausia apie tai, kaip sukurti prekės ženklą, kuris iš esmės yra socialinės žiniasklaidos priemonė, yra tai, kaip pritraukti ir išlaikyti pasekėjus. Ir kiekvieną kartą mano atsakymas ateina iš svarbiausios pamokos, kurią išmokiau iš savo mamos, netgi net nesistengdamos ją išduoti: būti autentiška, visada būti savimi, o ne bandyti imti kito asmens. Savo kūrybiškumo formos pranašumai padės jums be galo geresnę nei bandyti sekti pernelyg aršiai kieno nors kelyje.

 

Spauskite čia norėdami užsisakyti Jessica Siskin knygą Gydykite save! Kaip paversti 93 linksmiai įdomus “No-Bake” traškuosius ryžių patiekalus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

92 − 87 =