24 Dovanas iš “Bloomingdale” pardavimo kiekvienai moteriai jūsų gyvenime

Tk
Courtesy (4)

Anna Hecht

2017 m. Gruodžio 18 d., 14.00 val
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Dovanos Guide Drop Cap

Mes visi turime tą draugą. Tas, kuris ištikimai gėrė “Starbucks”, veikia kaip piktas, arba tik klauso “Drake”. Tada yra draugas, kuris niekada neišeina visada išeina. Ir tada yra jūsų geriausias draugas, tas, kurį jau daugelį metų žinojo, kuris jį priima asmeniškai, kai nepažįstate jai visų panašių, nepatinka ir giliausių paslapčių. Ir, žinoma, mes negalime pamiršti apie moterį, kuri tikriausiai tau geriausiai žino: tavo mama.

Dėl daugybės moterų jūsų gyvenime, tiems, kurie jau turi tavo nugarą ir tu turi jų, šventės – tai galimybė parodyti, kad tu klausėsi, ir kad tu rūpinosi. Jūs žinote, kad ji visada šalta (nusipirk ją elegantišku megztiniu), ar šiuo metu myli tam tikrą albumą (tai yra, koncertiniai bilietai?), Ar ji “taip pernelyg išeina pastaruoju metu” (aišku, “Netflix” prenumerata yra tinkama).

VIDEO: 5 didžiosios technikos dovanos, kurių vertė mažesnė nei 50 USD

 

Kad pradėtumėte ieškoti puikių individualizuotų dovanų, kiekvienai jūsų gyvenime gyvenamai moteriai suapvalinome 24 dovanas. Ne tik šie kirtikliai yra madingi ir įdomūs, bet jie taip pat prieinami “Bloomingdale’s”, kuri šiuo metu turi “epic” pardavimą.

Ar turite Bloomingdale kreditinę kortelę? Išleiskite 300 JAV dolerių ar daugiau ir gausite 20 proc. Pirkimo sumos. Ar neturite kortelės? Tai gerai. Jūs vis tiek galite mėgautis 15 procentų nuo pasirinktų elementų, nesvarbu, kiek jūs perkate. Ir lojalistai taip pat sutaupys daug. Už kiekvieną 150 LTL, išleistą pasirinktiems daiktams, “Bloomingdale” suteiks lojalistus 25 dolerių dovanų kortelę. Taigi, taip, yra daug būdų, kaip sutaupyti. Mes padarėme jums lengviau pasirinkti savo daiktus apačioje žemiau.