13 “Kardašiano seserys” – neįtikėtinai priimtinos atostogos

GG Kardashian + Jenner - LEAD
Kevinas Mazuras / Getty

Jane Asher

04 04 2017 @ 5:45
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Dovanos Guide Drop Cap

Esame įsitikinę, kad peržiūrėjote daugybę dovanų vadovų, kai einame iki gruodžio ir atostogų sezono. Iš geriausių dalykų, kuriuos galite nusipirkti savo namuose, jūsų vyrui, jūsų augintinei ir jūsų vaikams, dovanų vadovams pagal biudžetą arba pagal amžių, sąrašai gali būti nepaprastai svarbūs. Na, čia mes tikrai, vienintelis dovanų vadovas, kurio jums reikia šventėms: oficialus, Kardašiano dovanų vadovas.

Kim, Chloé, Kylie kiekvienas iš jų paėmė į savo svetaines ir programas, kad suteiktų mums skonį, ką jie bus pirkti savo draugams ir šeimos nariams šiuo atostogų sezono metu, ir suteiks mums didelę dovanų inspo šiame procese.

Nuo Kim mados pirmyn kirtikliai iki Chloé’s nuostabus namuose rasti, kiekviena dovana rimtai smūgiai nagų ant galvos. Be to, galite pereiti į Kim, Chloé ir Kylie tinklalapius, kad galėtumėte pamatyti dar daugiau dovanų vadovų ir sąrašų kiekvienam jūsų gyvenimui.

SUSIJĘS: Vakarų Kim Kardašiano vakarėlis Kanye Homecoming ir 1-osios gimtadienio šventei

Slinkite žemyn žemyn, kad pamatytumėte geriausią Kardašiano mergaitės dovanų rinkimą šiais metais.