Tai yra tai, ko nori tapti stilisto padėjėju Oskaro savaitgalio metu

Molly literally living with the gowns in her hotel room all weekend long.
Mandagumas

Brooke Ely Danielson

Vasario 26, 2017 @ 11:15

Molly Dickson gali turėti svajonių darbą. Ji yra asistento stilistė Leslie Fremar, sławna stilistė, puošianti Charlize Theron, Julianne Moore ir Jennifer Connelly, pavadintą keletą. Šiuo metu “Molly” yra veteranas, eidamas į savo 5-ąjį metų apdailą “Academy Awards”. Dienos yra ilgos, valandos varginančios, ir be akmenų gali likti nesusiję, kai ateina apsipirkti Holivudo autorinio atlyginimo. Molly lieka deginamos visą savaitgalį, naudodamas jaukias žalias sultis ir “In-N-Out” mėsainius, organizuodamas mados drabužius, drabužius ir deimantus. Jos tvarkaraštis yra supakuotas su įtaisais, juvelyrinių dirbinių paskyrimais ir priedų organizavimu, kuris yra neįtikėtinai varginantis (patikėkite mums šia tema).

Šiais metais Molly siekė Oskarą laimėjusios aktorės Theron, padėdama jai į savo Dior Couture suknelę, taip pat iškilusią aktorę Sofiją Bouttelą. Apdovanojimų diena paprastai prasideda maždaug 6:30 val., Kai Molly išsitraukia iš lovos ir praleidžia joga klasę su Leslie, kad pradėtų savo dieną dešinėje pėsčiomis, ramiai. Iki 9.30 val. Jie tris kartus patikrino savo užduočių sąrašus ir yra pasirengę suknelė savo pirmojo kliento Sofijoje, kur Molly sveikina Chanel baudinius papuošalų apsaugos (“Chanel” deimantai “Taip”!).

VIDEO: čia yra “Top 10 geriausiai apsirengusių moterų” Oskaruose

 

Kai tik Sofija bus pastatyta, ji nuvažiuoja į Charlize Theron namą. Kai jie atvyksta, glam komanda yra vietoje, užtikrinant, kad plaukai ir makiažas būtų daromi tobulai. Kai “Charlize” pasidarė, apsirengusi ir brangakmeniai, ji išvyko į raudoną kilimėlį 15.45 val. Molly darbas yra tik apie don, bet ne anksčiau kaip ji supakuoja priedus prie Charlize’s ir grįžta į savo viešbutį už nusipelno stiklo vyno. Peržiūrėkite, kaip mes einame už “Molly” dėl “Oskarų” savaitgalio scenos.