Tai vienintelis dalykas: viskas, kas viskas vis dar yra “In” prie PFW

TK
Estropas / Getty

“InStyle” darbuotojai

28.09.2017, 18.30 val
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Manoma, kad dirbti skaidriais drabužiais į aprangą gali kelti nerimą. Pernelyg ekspozicija ir atsitiktiniai nip-slipai yra ne viskas, ko ieškome per susitikimus su didžiuoju bosu. Laimei, Paryžiaus kilimo ir tūpimo takai rodo, kokie yra šiuolaikiniai būdai, kaip suteikti vienintelę tendenciją eiti su inspo nuo permatomų plytelių iki plytelių. 

VIDEO: Šis modelio būrys padarė didelę pamainą

 

Iš kietesnio krūtinės krikščioniškojo Dioro vidutinio ilgio grynos suknelės pakabino drąsų vienkartinį apatinį drabužį, o Paco Rabanne šviesos šviesiai mėlynos romperi grojo peekabu su atitinkamu liemeniu ir trumpu komplektu. Dries Van Noten gražus ir moteriškas sluoksniuotojo sluoksniuotojo panaudojimas per gauzinį mygtuką įkėlė mūsų širdis plakant, o plūduriuojančio, audringo audinio sluoksniuose Olivier Theyskens ir Carven buvo tik reikiamas seksualus kiekis, kad padėtų mums Užsirašyti. Raskite savo mėgstamą žemiau ir pasinaudokite šia kryptimi!

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

85 − 80 =