Tada ir dabar: šie seksualiniai 70-tieji metai atgauna sugrįžimą

Tada and Now: '70s Trend
Haris Dempsteris / “Express” / “Getty Images”; MVC fotografija

Andrea Cheng

2015 m. Kovo 18 d., 13.15 val

Dabar, kai sezono septyniasdešimtasis atgimimas yra čia, kiekviena diena yra gana daugybė senų siluetų (įbrėžimų, maxi), detalių (apyrankių, siuvinėjimo) ir audinių (džinsinio, zomšos). Ir jei judėjimas buvo skirtas dviem sezonams, jūsų labiausiai domina investuoti į mados praeities madą.

Tačiau kaip šiandien “70s” stiliaus tendencijos palyginamos su tuo, kada jie iš tikrųjų įvyko pirmą kartą? Mes išrinkėme mėgstamiausius 70-ųjų stiliaus piktogramos ir išpūstė juos prieš “70-ųjų” įkvėptus dizainus 2015 metų pavasario / vasaros kilimo ir tūpimo takuose. Ir kitų nei šiuolaikiniai tweaks, nauji stilistikos mišiniai ir šviežios spalvos kombinacijos, panašumai yra nepaprastai įspūdingi. Galų gale mada yra cikliška.

Žiūrėti: kaip padaryti savo gėlių pop

 

Pavyzdžiui, pasiimk kupiną gėlių suknelę. Meilės istorija aktorė Ali MacGraw (aukščiau, kairėje) visi šypsosi, kai modeliuojosi žavios spalvos Ossie Clarko suknelė su spalvotomis rankovėmis su odiniais drabužiais. Dizainerė Hedis Slimane turėjo tokią pačią idėją, tačiau savo klastingą šuką dekoravo “Saint Laurent” kilimo ir tūpimo tako seksualiniu nugara.aukščiau, tiesa).

Nuo varpelio dugno iki valstiečių palaidinės, žiūrėkite visus palyginimus nuo to laiko iki dabar.

NUOTRAUKOS: Tada ir dabar: “70-ųjų tendencija